یخ پشت کردن بر غیر انسانی تهدید به نوار ویزا از دانشجویان بین المللی در کلاس های آنلاین


An Immigration and Customs Enforcement officer at a detention facility in Pheonix, Arizona in April 2010.

مهاجرت و گمرک افسر در یک بازداشتگاه در شوخی و آریزونا در آوریل 2010.
عکس: جان مور (گتی ایماژ)

پس از شکایت شده توسط ده ها تن از موسسات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت خود را مزخرف طرح به انکار ورود برای دانشجویان بین المللی (و یا نیاز به آنها کشور را ترک کنند) اگر موسسات خود را به سوئیچ آنلاین-تنها آموزش در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

به گزارش واشنگتن پست, مهاجرت و گمرک وارونه شده است یک جولای 6 سیاست اعلام کرد که هیچ دانشجویان خارجی می تواند “همه دوره آنلاین بار باقی می ماند و در ایالات متحده” به جای نیاز به آنها را به حداقل برخی از کلاس های خود را در شخص و یا از دست دادن ویزا. ICE دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP) تهدید کرد که کسانی که نه در انطباق می تواند “پیامدهای مهاجرت از جمله, اما نه محدود به شروع روند حذف.” وجود دارد بیش از یک میلیون دانشجویان بین المللی در ایالات متحده بسیاری از آنها می تواند نهفته باشد اگر مدارس تصمیم برگزاری کلاس های بیش از حد مخاطره آمیز میان مداوم coronavirus افزایش در ایالات متعدد.

این SEVP سیاست تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترده خصمانه مهاجرت و سیاست را مجازات دانشجویان خارجی از طریق هیچ گسل از خود را. بسیاری ممکن است در حال حاضر قادر به ورود به کشور با توجه به در حال انجام سفارت و ویزا-پردازش خاموش شدن ناگهانی و محدودیت های مسافرتی. با توجه به وال استریت ژورنالحداقل برخی از دانش آموزانی که موفق به اخذ ویزا مسدود شد و از ورود به ایالات متحده توسط مقامات مهاجرت به نقل از تاریخ 6 ژوئیه اعلام خواهد شد. همانطور که نیویورک تایمز اشاره کردبسیاری از دانش آموزان خانواده ها واقع در ایالات متحده و برخی از آنها ممکن است مجبور به بازگشت به کشورهای که در آن آنها تا به حال هیچ خانه یا بستگان (از جمله استبدادی سازمان ملل). دیگران را مجبور به گرفتن کلاس های از راه دور از خارج از کشور به معنی وسط شب برای دانش آموزان است.

تبلیغات

اما این سیاست نیز می تواند داشته عواقب بالا و فراتر از ظلم و ستم به فردی دانش آموزان است. موسسات آموزشی در سراسر ایالات متحده در حال حاضر رو به واکنش از اساتید و کارکنان به درستی نگران این ویروس می تواند به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور در دانشگاه ولی شهریه برای دانشجویان خارجی به منزله درصد زیادی از خود را به طور کلی درآمد. اگر SEVP تغییرات را به اثر رفت و کالج ممکن است احساس قوی مسلح به برگزاری غیر ضروری فیزیکی کلاس که مطرح شده همه گیر خطر برای کارکنان و دانش آموزان و عموم مردم. به راحتی این بود که همه در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت در تلاش به منظور مدارس در سراسر کشور به طور کامل بازگشایی در امید آن را بازگرداندن حس عادی قبل از انتخابات در ماه نوامبر.

واکنش به 6 جولای اعلام خشم و انزجار در سراسر جامعه دانشگاهی. مجله گزارش SEVP اعلام نتیجه در حداقل نه فدرال پرونده های حقوقی از جمله یکی از وکلای کلی از 17 متحده و سی همراه با دوستان از جلسات دادگاه حمایت از شاکیان از ده ها تن از مدارس و شرکت ها.

این هفته پیروزی بود و در این مورد آورده شده توسط دانشگاه هاروارد است که کاملا از بین رفته آنلاین برای ترم پاییز و MIT است که محدود حضور و غیاب و می گوید تغییر خواهد همه آموزش است که می تواند به صورت آنلاین. شاکیان استدلال کرد که یخ کرده بود دستور داد که تغییر بدون پیوستن به هر چیزی شبیه این از نظر قانونی مورد نیاز rulemaking روند که این تصمیم بود که با انگیزه های سیاسی و “خودسرانه و هوس باز” در مجله. ایالات متحده منطقه قاضی آلیسون S. Burroughs اعلام کرد که کاخ سفید تا به حال مجوف در روز سه شنبه.

تبلیغات

“دولت توافق کردند به فسخ جولای 6, 2020, سیاست بخشنامه و پرسش و پاسخهای متداول, پرسش و پاسخ, که منتشر شد روز بعد در جولای 7,” Burroughs گفت: با توجه به متن جلسه بررسی توسط پست. “آنها همچنین توافق کردند به فسخ هر اجرای بخشنامه.”

با توجه به سی ان انیک منبع گفت که کاخ سفید شد مرعوب خشمگین در واکنش به قوانین و مقررات و همچنین به این نتیجه رسیدند که سیاست یک ظرف غذا بود در وهله اول. SEVP را به بازگشت به خود را قبل از سیاست اعلام کرد در ماه مارسکه گفت که “غیرمهاجرتی دانش آموزان” ممکن است “به طور موقت در تعامل با فاصله-یادگیری یا از درون ایالات متحده آمریکا و یا خارج از کشور در COVID-19.” که گفت:, جداگانه منبع سی ان ان گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است برنامه ریزی برای بازگرداندن یک نسخه سیراب به پایین از سیاست اعمال تنها به آن دسته از دانش آموزانی که در حال حاضر در کشور است.

تبلیغات

“ما عمیقا سپاسگزار است که دولت توافق به رها کردن این ضعیف طراحی شده, معکوس سیاست مربوط به دانشجویان بین المللی” Terry W. Hartle معاون ارشد رئيس جمهور از شورای آمریکایی در آموزش و پرورش گفت: پست. “دولت فقط به حال یک clunker. در پایان روز آنها تصمیم گرفتند که آنها حتی نمی خواهم به سعی کنید به دفاع از آن است.”

“این مورد نیز کاملا روشن است که زندگی واقعی در معرض خطر هستند در این مسائل با پتانسیل برای آسیب” MIT جمهور L. رافائل Reif سی ان ان گفت در بیانیه ای. “ما نیاز به رویکرد سیاست به خصوص در حال حاضر با بیش بشریت بیشتر نجابت—نه کمتر.”

تبلیغات

دانشگاه نوتردام junior Rahul Lobo, 19, آسوشیتدپرس گفت, “آن را به عنوان ما در حال زندگی در زمان نامشخص اخیر یخ سیاست فقط همه چیز حتی بیشتر نامشخص است. ناگهان من نبود هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه آیا من می توانم به دانشگاه اما بیشتر از اینکه من حتی قادر به پایان تحصیل من در چهار سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>