آی بی ام دیگر نمی خواهد به توسعه و یا تحقیقات صورت به رسمیت شناختن فناوری

آی بی ام مدیر عامل Arvind کریشنا گفت: در جمعه, ژوئن 8th که این شرکت دیگر نمی خواهد به توسعه و یا ارائه هدف کلی صورت به رسمیت شناختن و یا نرم افزار تجزیه و تحلیل. در نامه ای خطاب به کنگره که نوشته شده بود در حمایت از عدالت در پلیس عمل 2020, کریشنا حمایت برای اصلاحات جدید برای مسئول استفاده از تکنولوژی و به مبارزه سیستماتیک نژادی و بی عدالتی و سوء رفتار پلیس.

“آی بی ام قویا مخالف و نه چشم پوشی از استفاده از هر تکنولوژی از جمله تشخیص چهره تکنولوژی ارائه شده توسط فروشندگان دیگر برای توده نظارت پروفایل نژادی و نقض حقوق اساسی بشر و آزادی و یا هر هدف است که سازگار با ارزش ها و اصول اعتماد و شفافیت” نوشت: کریشنا در این نامه است.

کریشنا که در زمان بیش از این اجرایی در اوایل سال جاری در مارس اضافه شده است که زمان آن را برای کنگره برای آغاز گفتگوی ملی در مفاهیم تکنولوژی شناسایی چهره و چگونه “باید شاغل داخلی سازمان های اجرای قانون.”

مدیر عامل شرکت همچنین با ابراز نگرانی درباره تعصب نژادی است که اغلب در بر داشت در هوش مصنوعی سیستم های امروز است. کریشنا بیشتر به نام نیاز برای نظارت بیشتر به ممیزی هوش مصنوعی ابزار به خصوص در زمانی که آنها استفاده می شود در اجرای قانون ملی و سیاست هایی که “آوردن شفافیت و پاسخگویی بیشتر به پلیس مانند دوربین های بدن و مدرن داده ها تجزیه و تحلیل تکنیک.”

مردم آشنا با این موضوع گفت: CNBC که مرگ جورج فلوید و همراه تغییر ویژه در موضوعات پلیس اصلاحات و نژادی و بی عدالتی متقاعد آی بی ام برای خاموش کردن آن در صورت به رسمیت شناختن محصولات.

در طول چند سال گذشته صورت تشخیص سیستم را به طور چشمگیری پیشرفته لطف پیشرفت در زمینه هایی مانند یادگیری ماشین. اما بدون هر گونه رسمی نظارت در محل آنها بوده است تا حد زیادی مجاز به اجرا و غیر قابل تنظیم و نقض حریم خصوصی کاربر. مهمترین تشخیص صورت tech آورده بود به خط مقدم ملی در گفتگو با یک استارتاپ به نام Clearview هوش مصنوعی است که قادر به ساخت یک پایگاه داده از بیش از 3 میلیارد و تصاویر بیشتر تراشیدن سایت های رسانه های اجتماعی. Clearview از آن مواجه شده است و یک واکنش از شرکت های مانند توییتر و در حال حاضر برخورد با بی شمار از پرونده های حقوقی حریم خصوصی.

Clearview هوش مصنوعی نیز از بازگردانده شدن به کار گرفته شده توسط سازمان های اجرای قانون در حال انجام BLM تظاهرات در سراسر ایالات متحده آمریکا. کارشناسان استدلال کرده اند که این سیستم می تواند misidentify مردم به عنوان آنها تا حد زیادی آموزش دیده در سفید نر مواجه است.

کریشنا نمی گویند که آیا این شرکت خواهد تجدید نظر در تصمیم خود در صورتی که کنگره معرفی قوانین جدید را بیشتر موشکافی به تکنولوژی هایی مانند تشخیص چهره. ما رسیده ایم به آی بی ام برای همین ما به شما به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>