من حاضر به باور این


Illustration for article titled I Refuse to Believe This

تصویر: T-موبایل (Quibi

Quibi—جدید جریان است که بنا به گزارش ها از دست داد 92 درصد از کاربران خود را پس از محاکمه به پایان رسید و تنها دست آورد حدود 300,000 محبوبیت در روز راه اندازی و تنها اضافه Apple AirPlay و Chromecast سازگاری پس از مردم نگه داشته و شکایت در مورد تنها بودن قادر به تماشای نشان می دهد در تلفن های خود را—نامزد دریافت جایزه شده است برای ده ناجور جایزه امی. ده. است که در مورد چگونه بسیاری از طپش قلب من پس از شنیدن این خبر. ده. واقعا Quibi?

تبلیغات

با توجه به سرگرمی های هفتگیو هشت نفر از ده نامزدی در بهترین بازیگر یا بازیگر در یک فرم کوتاه سری که شامل Laurence Fishburne, یاس Cephas جونز و استفان جیمز برای #FreeRayshawn, Christoph Waltz برای خطرناک ترین بازیکوری هاوکینز برای زنده ماندن, Kaitlin Olson برای بدبختانهآنا کندریک برای ساختگیو Kerri کنی-نقره ای برای reprising او Reno 911! نقش به عنوان معاون Trudy Wiegel.

خطرناک ترین بازی و Reno 911! هر دو نامزد برجسته فرم کوتاه کمدی یا درام سری. به نمایشگاه من را تماشا نیست Quibi را احیای Reno 911!, اما اگر آن را به عنوان خنده دار به عنوان اصلی سری کمدی مرکزی به پایان رسید که در سال 2009 من می توانم پشت این نامزدی.

تبلیغات

در واقع من نمی توانم به پایین در Quibi بیش از حد در اینجا چون با وجود همه آن آشکار اشتباه پس از آن راه اندازی آن باید از قرار دادن برخی از خوب به اندازه کافی نشان می دهد به نامزد ده Emmys. یک زمان وجود دارد که نشان می دهد نیست واجد شرایط برای این نوع از جوایز از آنجا که آنها برای اولین بار در یک شبکه جریان پس از آن چیز خوبی است که نشان می دهد کسانی که در حال گرفتن به رسمیت شناخته شده—حتی اگر افرادی که نامزد دریافت جایزه هستند در حال حاضر تاسیس ستارههای از سنتی هالیوود است. (بیا ترسو. معرفی بازیگران کمتر شناخته شده.)

و Quibi را در جریان خدمات این بد نیستواقعا. در حال حاضر که این (نوع) ثابت آن بیشتر خودنمایی نقص بودن گوشی-تنها جریان خدمات در یک covid-19 جهان, آن ممکن است شروع به جذب مشترکان جدید—اگر آنها در حال حاضر اپل پخش و یا یک Chromecast. اما حتی با یک مسلما تو رفتگی در دیوار گزینه برای برخی از مردم به تماشای Quibi نشان می دهد تلویزیون خود را که هک آن است ؟ فقط افرادی که فرم کوتاه, رسانه ها, من حدس می زنم ؟

منظورم این است که من می خواهم فرم کوتاه رسانه اما پس از آن که فوق العاده به کرات و سپس به طور چشمگیری نا امید قتل تلنگر خانهمن حذف شده Quibi برنامه از گوشی من. هیچ تاسف. که به آن نیاز دارد وقتی قسمت جدید از من رفته در تاریکی و اسرار حل نشده? برخی از نشان می دهد فقط بهتر مناسب برای یک فرمت دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de