تیتان پدر هلیوس هیدروژن-صفحه سوپراسپرت راه اندازی در ماه اوت

XP-1

تیتان پدر هلیوس

تیتان پدر هلیوس موتور در حال کار بر روی یک سوپراسپرت پروژه در سال و با توجه به تیزر تصویری ما دیدار با هیدروژن-صفحه XP-1 ماه آینده. در ماه ژانویه Autoblog به ذکر است که این شرکت را نشان می دهد خود را با خودرو در نیویورک خودکار نشان می دهد اما با این رویداد لغو آن تغییر کرده است به دیجیتال رونمایی کرد.

در یک مصاحبه مطبوعاتی مدیر عامل شرکت آنجلو Kafantaris گفت: “ما بسیار هیجان زده برای راه اندازی Hyperion به جهان پس ما می توانیم آموزش مردم به مزایای استفاده از هیدروژن مبتنی بر سیستم های قدرت. به عنوان فراوان ترین عنصر در جهان پتانسیل است که تقریبا بی حد و حصر. هدف ما این است که به داستان هیدروژن با الهام وسایل نقلیه و زیرساخت راه حل است.”

در حال حاضر همه ما این است که این تیزر مبهم که شامل یک سایه تصویر از یک swoopy خودرو است که در اطراف “عملکرد بالا صفر-گازهای هیدروژن-الکتریکی انتقال قدرت.”

در این مقاله: ev, هیدروژن, Hyperion, هیدروژن, خودرو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>