‘بیش از حد فرار’ open beta در دسترس است بر روی کامپیوتر امروز

A gun duel in 'Hyper Scape'

یوبی سافت

اگر شما از دست رفته دسترسی سریع به بیش از حد فرارشما در حال حاضر بسیار آسان تر فرصت را به آن را امتحان کنید. یوبی سافت راه اندازی کرده است یک بتا باز برای آن در فضای مجازی-الهام نبرد رویال تیرانداز بر روی کامپیوتر. شما نیاز به UPlay را نصب کنید ولی آن را به بیت نیاز به یک streamer (یا یک کشش کد drop) برای دیدن آنچه که سر و صدا است.

عنوان می افزاید: چند چین و چروک به استاندارد نبرد رویال فرمول. آن را هنوز هم یک تاریخ و زمان آخرین یک-ایستاده مرحله نهایی مسابقات بر اساس اطراف همیشه-کوچک شدن فضای بازی اما یک تاج که بالا میآید در اواخر بازی به زنده شدن تا چیز را با دادن به شما یک شانس برای برنده شدن بدون تیراندازی خود را آخرین حریف. نیز وجود دارد بسیار بیشتر حرکت عمودی و توانایی های مانند دیوار و ساختمان و انتقال می تواند پرتاب کردن دشمنان خود را.

وجود دارد یک مقدار سالم از تقاضا در طول مختصر جریان متمرکز پیش نمایش دوره اما که ممکن است یوبی سافت بزرگترین چالش است. بیش از حد فرار است که رقابت در به طور فزاینده ای شلوغ زمینه که شامل Fortnite, Call of Duty, PUBG و Apex افسانه, در میان دیگران. توسعه دهندگان را مجبور به متقاعد کردن بازیکنان به چوب در اطراف هنگامی که تازگی می پوشد.

در این مقاله: بیش از حد فرار Ubisoft نبرد رویال, بتا, بازی, بازی های ویدئویی, Uplay, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>