‘بیش از حد فرار’ است که در آینده برای PS4 و Xbox One در آگوست 11th

A promo image for Ubisoft's battle royale, Hyper Scape.

یوبی سافت

بیش از حد فرار, یوبی سافت, رایگان-به-بازی نبرد رویال است ساخت راه خود را به کنسول در چند هفته. آن را وارد در پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از در اوت 11.

بازیکنان PC شده اند قادر به سعی کنید یک بتا باز از Hyper فرار بیش از چند هفته گذشته است. که خواهید دید در آگوست 2nd, اما آنها قادر خواهید بود برای پیوستن عمل در همان روز خود را به عنوان کنسول بود. هر آیتم شما قفل در طول بتا که آیا از زمان جنگ با تصویب و یا فروشگاه هنوز هم می شود شما بعد از بازی کامل راه اندازی. شما قادر خواهید بود برای دسترسی به آنها را بر روی کنسول بیش از حد از طریق صلیب-پیشرفت از ویژگی های.

فصل 1 از Hyper فرار است که به نام “اصل اول” و آن را نیز شروع در اوت 11. آن را به شما معرفی خواهیم کرد بیشتر محدود به زمان حالت همراه با یک اسلحه جدید به نام سنجاقک و هک (یا توانایی) به نام آهنربا. آن را به ارمغان خواهد آورد تعداد کل ارسال ها و سلاح های به 11 هر. شما قادر خواهید بود به سعی کنید یک رویداد است که در آن همه غوغا حملات نتیجه در یک لحظه کشتن. وجود خواهد داشت و رایگان و حق بیمه 100 ردیف نبرد می گذرد و همچنین اضافی lore در مورد اینده این جهان.

اگر شما بازی بازی و یا تماشای حداقل یک ساعت بیش از حد فرار کشش جریان با Crowncast, فرمت, فعال, قبل از August 2nd, شما کسب درآمد 600 در بازی ارز Bitcrowns. صحبت از این فرمت است که یکپارچه با بازی آن را یک ویژگی جدید که در فصل 1 شروع می شود. اگر شما به کمک کشش بیت به بیش از حد فرار streamer که با استفاده از آن شما می توانید یک اثر بصری است که بالا میآید در بازی به عنوان آنها در حال بازی.

در این مقاله: بیش از حد فرار, hyperscape نبرد رویال battleroyale, ubisoft, بازی ها, تصویری بازی ها, بازی های pc, ps4, پلی استیشن 4, playstation4, xbox one, xboxone, بازیهای رایانهای, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>