عجله بسر می رسانید! AirPods نرم افزار هنوز هم در فروش برای $220 — اما نه برای طولانی مدت


Verizon است که یک مخلوق عادت. حامل-تقدیر-خرده فروش است با تخفیف AirPods Pro چندین بار در طی چند ماه گذشته اما نه برای یک یا دو هفته در یک زمان. با استفاده از این در ذهن, آن را بی خطر می گویند که تیک تاک ساعت است اگر شما می خواهید را به خانه سیب گل سرسبد نویز واقعی بی سیم از earbuds در ارزان است. Verizon هنوز آنها را برای $220 پایین 30 دلار از معمول $50. از دست در حال حاضر و آن را بعید است که ما آنها را در ارائه دوباره تا روز کارگر و که تا 7 سپتامبر. بهترین عمل سریع ،

پس چه تفاوتی بین AirPods نرم افزار و اجرا از آسیاب AirPods با شارژ مورد ؟ برای شروع, آنها بسیار کوچکتر و کوتاه تر. آنها همچنین مقاوم در برابر عرق آنها را همراه ایده آل برای تمرین و مسلح هستند با حذف نویز فعال (ANC) است. به علاوه آنها با تعویض سیلیکون گوش راهنمایی که) اطمینان حاصل شود آنها در گوش خود را در حالی که شما در حال کار کردن; ب) آنها را راحت تر به پوشیدن برای مدت زمان طولانی و C) ایجاد یک مهر و موم برای ANC به کار سحر و جادو خود را.

مرتبط

تغییرات پایان ندارد وجود دارد هر چند. اپل ساخته شده و تعدادی از تغییرات در زیر هود برای بهبود همه مهم کیفیت صدا نیز با عنوان با علاوه بر این از تطبیقی EQ — نرم افزار نیشگون گرفتن و کشیدن است که آهنگ را کم و اواسط فرکانس های از موسیقی به شکل شنونده گوش. این همه از این ترکیب نه به ذکر این واقعیت که آنها تا آخرین 4.5 ساعت در یک شارژ با سر و صدا لغو فعال است که باعث می شود AirPods نرم افزار پیشرفته ترین AirPods این شرکت منتشر کرده است تا به امروز.

نه به فروش می رسد ؟ در اینجا چیزی است که یک مشتری تا به حال به می گویند در مورد AirPods Pro:

آنها کاملا مناسب و کار بسیار خوبی با آی فون. من به ندرت به آنها اتهام و بلوتوث به ندرت به من می دهد هر گونه مسائل. صدا لغو عالی بود وقتی که من از آنها استفاده می شود در حالی که برش چمن.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>