Hulu به جریان IMAX مستند

THE HAGUE, NETHERLANDS - JUNE 2: A logo of IMAX is pictured at a Pathé cinema on June 2, 2020 in The Hague, Netherlands. From June 1, cinemas has reopened with a limitation for a maximum of 30 people, seated 1.5 metres apart and by reservation only.(Photo by Yuriko Nakao/Getty Images)
Yuriko Nakao via Getty Images

IMAX پنج شنبه اعلام کرد که این همکاری با Hulu را 16 از آن مستند به جریان سایت در این تابستان. بنابراین در حالی که خود را محلی IMAX صفحه نمایش ممکن است بسته به علت coronavirus شما حداقل می توانید به تماشای فیلم های مستند مانند یک سیاره زیبا و پانداها در یک صفحه نمایش کوچکتر است.

IMAX فیلم به طور معمول دیده می شود در 72′ 53′ صفحه نمایش و مستند تمایل به استفاده از طبیعت همهجانبه از این مستند را مشاهده و تجربه-چه می شود که از طریق در نظر گرفتن مخاطبان به فضای بیرونی و یا به اعماق اقیانوس. IMAX سرگرمی جمهور مگان Colligan مطمئن خبرنگار هالیوود که فیلم هنوز هم قابل توجه زمانی که در خانه تلویزیون و یا قرص. بسیاری از این فیلم ها شده اند دیجیتالی remastered. اما IMAX تایید به آستانه است که این فیلم در دسترس نخواهد بود در 4K.

از آنجا که بسیاری از ما گیر کرده در داخل خانه به نظر می رسد IMAX و Hulu در حال سرمایه گذاری بر ما تب کابین. “با مردم در خانه وجود دارد بسیار زیاد و رو به رشد تمایل برای کشف به خصوص برای دانش آموزان و خانواده ها و کودکان” Colligan در بیانیه ای گفت. زمان Hulu مشترکین می توانید آن سفر مجازی به عنوان به زودی به عنوان آنها می خواهند از تعدادی از فیلم های مستند در حال جریان در حال حاضر. بقیه منتشر خواهد شد “بیش از چند هفته آینده و ماه.” سایر شرایط IMAX و Hulu, توافق, مانند, چگونه فیلم را ماندن نیست روشن است.

لیست کامل مستند عناوین که در جریان Hulu هستند: یک سیاره زیبا (2016), Pandas: یک IMAX فیلم اصلی (2018), ابرقدرت سگ (2019), سرنوشت در فضا (1994), آتش سوزی کویت (1992), گالاپاگوس (1999), تگرگ, کلمبیا! (1982), به اعماق (1994), سفر به جنوب اقیانوس آرام (2013), ایستگاه فضایی (2002), Survival Island (1995), رویا زنده است (1985), T-Rex: بازگشت به کرتاسه (1998), چین ماجراجویی پاندا (2001), Horses: داستان Equus (2002) و راز از زندگی بر روی زمین (1996).

در این مقاله: IMAX Hulu, مستند, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>