Huawei P40 Pro به همراه نقد و بررسی در حال پیشرفت: زوم جلوتر

huawei p40 pro plus hands on features price photos release date hand

Huawei P40 Pro به همراه نقد و بررسی در حال پیشرفت: زوم جلوتر

“برتری Huawei 10x زوم اپتیکال در P40 Pro Plus بیش از هر دیگر-زوم دوربین گوشی را نمی توان زیر سوال برد.”

  • عالی زوم دوربین
  • طراحی فوق العاده
  • قوی و همه جانبه عملکرد
  • بسیار گران قیمت
  • سنگین برای اندازه آن
  • فاقد دسترسی به برخی از برنامه های
MSRP $1,645 فتح.00

این P40 نرم افزار دارای بهترین دوربین من تست شده بر روی تلفن های آندروید اما هواوی نیست به پایان رسید با P40 سری نشده است. این P40 Pro Plus واقعی شاخص در محدوده. طول می کشد تا دوربین بیشتر از نه تنها P40 Pro, اما هر دیگر بالا پایان تلفن های دوربین در دسترس امروز است.

من صرف چند روز با P40 Pro Plus. این بررسی من در حال پیشرفت به عنوان من کار نسبت به یک حکم نهایی در طول هفته های آینده. در حالی که من هنوز برای رسیدن به نتیجه نهایی یک چیز مطمئن است. Huawei را مطرح کرده است نوار زوم در گوشی های هوشمند.

P40 Pro مقابل P40 Pro Plus

این P40 Pro Plus اولین Huawei سری P گوشی که از لحاظ فنی نسبت به مدل حرفه ای. پس چه چیزی باعث آن متفاوت است ؟

بصری آن را تقریبا یکسان به P40 Pro. اما بدن ساخته شده از شیشه و فلز و سرامیک و وزن 226 گرم در مقایسه با 209 گرم برای P40 Pro. همان 6.58-اینچ صفحه نمایش OLED است در مقابل بدن هنوز مقاومت در برابر آب IP68 و آن را تمام صفحه می گیرین 990 5G چیپ ست و 8GB رم. حتی باتری همان از 4200 میلی آمپر ساعت ظرفیت با 40W سیمی شارژ سریع یا 40W, شارژ بی سیم.

تفاوت اصلی این دوربین است. 50 مگاپیکسلی فوق العاده چشم انداز و 40 مگاپیکسلی سینمایی سنسور دوربین یکسان هستند تا زمانی که شما رسیدن به 8 مگاپیکسل لنز پریسکوپ Huawei تماس SuperZoom. این را قادر می سازد عظیم 10x زوم اپتیکال در P40 Pro Plus نسبت به 12 مگاپیکسل SuperSensing 5x زوم اپتیکال سنسور در P40. پیوستن به SuperZoom در P40 Pro یکی دیگر 8 مگاپیکسلی با لنزهای تله فتو سنسور این بار با 3x زوم اپتیکال. ترکیبی زوم در 20x و دوربین می رود تا 100x زوم دیجیتال.

Huawei P40 محدوده متشکل از استاندارد P40, P40 نرم افزار و P40 Pro Plus است که قابل مقایسه با سامسونگ Galaxy S20 محدوده است که کهکشان S20, Galaxy S20 Plus و Galaxy S20 فوق العاده.

طراحی

قرار دادن P40 نرم افزار و P40 Pro Plus در کنار یکدیگر و راه اصلی به آنها بگویید از هم جدا است به پایان برسد. این P40 Pro Plus ویژه سفید و یا سیاه و سفید نانو-ech سرامیک پانل پشتی. هر یک نیاز به پخته شده در فر به مدت پنج روز در تا 1500 درجه سانتی گراد به یاقوت کبود مانند دوام و بازتاب نگاه Huawei مقایسه که از الماس است. نسخه سفید من افسانه به نظر می رسد با بازتاب عمیق است که ماهرانه متفاوت از شیشه است. آن را صاف یخ سرد به پایان برسد.

اندی Boxall/Digital Trends

دوربین دست انداز در پشت است که تا کنون چندان کمی بزرگتر از یک در P40 Pro و نه تنها خانه های اضافی سنسور که P40 Pro فاقد بلکه باور نکردنی جدید periscope زوم. نگاه از نزدیک و به نظر می رسد به نزول حق را در داخل بدن از تلفن و از طرف دیگر یک توهم نوری ایجاد شده توسط این مجموعه مجموعه ای از آینه است که آن را به کار. که هواوی توانسته است به فشار این همه به یک بدن با همان ابعاد به عنوان P40 نرم افزار بسیار چشمگیر است.

شما متوجه وزن اضافی ، این P40 Pro در حال حاضر سنگین بنابراین P40 Pro Plus یک جانور واقعی از یک تلفن و مسلما نه به عنوان به خوبی متعادل است. من در بر داشت من حوصلگی آن را در اطراف در دست من بیشتر از P40 به دلیل کمی بیشتر از وزن. که تجارت کردن اگر شما می خواهید مگا زوم. آن را سمت راست وجود دارد با Samsung Galaxy S20 فوق العاده و آی فون 11 Pro Max که هر دو به طور مشابه سنگین.

اندی Boxall/Digital Trends

این P40 Pro Plus ایجاد نمی کند P40 نرم افزار طراحی از آنجا که آن را ندارد به هر دو کاملا جذاب است. اما من هنوز هم پیدا کردن زیادی قرص به شکل برش برای دو لنز دوربین عکاسی از خود در صفحه منحرف در هر چیزی به غیر از یک پس زمینه سیاه و سفید.

دوربین

این است که چرا شما در اینجا مناسب است ؟ این دلیل برای انتخاب P40 نرم افزار علاوه بر P40 Pro بنابراین آن را به ارزش پول اضافی است ؟

دوربین در P40 Pro Plus کامل نیست اما شما باید به دنبال مشکلات می شود و بسیار مهم برای آنها را به از بین بردن از نتایج. من فقط یک زن و شوهر از صد عکس را با استفاده از P40 Pro Plus در زمان نوشتن و من در تلاش برای انتخاب کنید که عکس ها را به اشتراک بگذارید اول به من مانند اکثریت قریب به اتفاق.

بسیاری از P40 Pro Plus’ عکس های فوق العاده تون و جو است که بسیاری دیگر از گوشی دوربین نبود. حتی اگر Huawei با استفاده از مقدار زیادی از هوش مصنوعی (A. I.) و دیگر ترفندهای نرم افزاری برای تولید این عکس ها هم یک نگاه طبیعی به آنها که تقریبا به طور قطع می آید از آن با همکاری لایکا. آن را آسان برای فراموش کردن Huawei آثار با احترام دوربین با نام تجاری تا زمانی که شما شروع به گرفتن عکس. این هیچ حادثه آنها نگاه خیلی خوب است.

اندی Boxall/Digital Trends

اجازه دهید بحث در مورد 10x زوم اپتیکال. این P40 Pro 5x زوم اپتیکال و 10x ترکیبی, تصاویر, بنابراین شما می توانید تفاوت را مشاهده کنید? بله شما واقعا می توانید. از دو طبقه تا من عکس از چوب شما را نگاه کنید و در حالی که چوب خود را مختلف که در هر دو, عکس, نگاهی از نزدیک در لاستیک سیاه و سفید در مرکز. این P40 Pro به همراه عکس به وضوح نشان می دهد آن را به یک بافت است که به طور کامل از دست رفته از P40 نرم افزار هیبرید شات.

در عکس تویوتا وانت زوم در در عقب و نور و شما می توانید به عنوان خوانده شده نام تجاری تویوتا در لبه های خوشه ای در نرم افزار به همراه’ عکس اما آن را بیش از حد pixelated در P40 نرم افزار عکس. همچنین ببینید که چگونه واضح و بازتاب آنها را دنبال خطوط خودرو و در حال اجرا در نوار بیش از حد. نوری سیستم حذف تمام پردازش دیجیتال است که باعث ایجاد این pixelated جزئیات. هنوز هم وجود دارد برخی از تنظیم انجام می شود در اینجا به عنوان P40 Pro Plus’ عکس رنگ سبز در برخی از مناطق و اگر چه عمیق تر سیاه و دقیق است آن را از دست می دهد برخی از درخشش از P40 نرم افزار عکس.

اندی Boxall/Digital Trends

این 10x زوم اپتیکال به شما می دهد اعتماد به نفس به نزدیک شدن به افراد زمانی که از عکس گرفتن که من در حال حاضر یافت می شود سرگرم کننده که در نظر گرفتن حیات وحش عکس. فاصله مهم است که برای این نوع از عکاسی به عنوان با کیفیت از نتیجه نهایی و P40 Pro Plus دارای پتانسیل بسیار زیادی مورد استفاده قرار گیرد برای گرفتن عالی عکس از حیوانات. با این حال من, عکس از سنجاب — همه از آن گرفته شده در نور خورشید-چیزی با نقاط رنگارنگ پوشیده شده از درخت در منطقه — به نظر می رسد برخی از کار هنوز هم ممکن است در مورد قرار گرفتن در معرض.

این P40 Pro Plus طول می کشد زوم تا 100x و اگر چه این تصاویر بهتر از کهکشان S20 فوق العاده است, آنها هنوز هم آنهایی که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن هر زمان به زودی. من می خواهم علاوه بر این از یک دستی دوم تصویر-در-تصویر منظره یاب برای کمک به تمرکز و ترکیب. آن روزها هنوز زود برای تست اما بر عکس من گرفته شده تا کنون به نظر می رسد P40 Pro Plus بهبود یافته در P40 نرم افزار زوم و هواوی و دیگر عظیم گام رو به جلو در تکنولوژی. هیچ نام تجاری دیگر می آید نزدیک به آن در حال حاضر.

نرم افزار و عملکرد

این P40 Pro Plus همان گیرین 990 5G چیپ ست و آندروید 10 نرم افزار به عنوان P40 Pro و نه گوگل خدمات تلفن همراه نصب شده است. به جای آن شما می توانید برنامه های از Huawei برنامه گالری و فروشگاه App آمازون و یا با استفاده از فایل های APK موجود از شخص ثالث و منابع. من نوشته ام در مورد تجربه من با برنامه های Huawei گوشی های Huawei خدمات تلفن همراه در حال حاضر و P40 Pro Plus است هیچ تفاوتی ندارد از P40 نرم افزار و همسر Xs تاشو گوشی های هوشمند.

اندی Boxall/Digital Trends

چه این به این معنی است که شما مجبور به تغییر راه خود را از تفکر و به طور بالقوه ترک گوگل پس از خرید P40 Pro Plus. آن را نمی ممکن است به نصب گوگل خدمات تلفن همراه و استفاده از فروشگاه Play, اما برخی از برنامه های گوگل کار خواهد کرد زمانی که شما آنها را نصب کنید از طریق APKs اگر چه ورود به سیستم با حساب Google شما امکان پذیر نیست. Huawei گالری برنامه در حال رشد است اما هنوز شکاف از جمله Netflix محلی بسیاری از خدمات بانکی و برنامه های رسانه های اجتماعی.

طی چند روز گذشته من متوجه نشده اند هر گونه تفاوت در راه تلفن انجام می دهد در مقایسه با P40 Pro اما متاسفانه این به معنی همان مشکل با اطلاعیه ها نه همیشه نشان می شود در حال حاضر هنوز هم بیش از حد. باتری فقط مورد نیاز یک بار شارژ بیش از چهار روز پس از این عمر باتری بسیار عالی از P40 Pro به نظر می رسد انجام شده است بیش از, اما من ادامه خواهد داد تا تست از این در طول هفته های آینده.

نتيجه گيری

Huawei P40 Pro Plus می رسد و حدود یک ماه پس از P40 Pro یک گوشی است که هزینه های 899 پوند انگلیس و یا در مورد $1,140 متحده P40 Pro Plus 1,299 بریتانیا پوند یا حدود 1,645 فتح. که یک تفاوت عظیم در هزینه که به نظر شما تفاوت های اصلی در حال تغییرات را 10x زوم اپتیکال امکان پذیر است و خیلی سرامیک بازگشت. این P40 Pro Plus است بسیار گران قیمت دستگاه.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر آن را سخت به می گویند P40 Pro Plus توجیه آن بسیار بالاتر و هزینه با توجه به چگونه به خوبی مقرون به صرفه تر (هر چند هنوز هم گران است) P40 Pro پشته تا در برابر ارزهای رقیب سامسونگ Galaxy S20 فوق العاده. شاید بیشتر آشکار خواهد شد خود را به عنوان من با استفاده از ادامه استفاده از تلفن.

اما برتری Huawei 10x زوم اپتیکال در P40 Pro Plus بیش از هر دیگر-زوم دوربین گوشی را نمی توان زیر سوال برد. آن را بسیار عالی و مانند بسیاری از سری P گوشی های قبل از آن تلفن هل صنعت رو به جلو به عنوان Huawei رقبا را یک بار دیگر باید به کار گرفتن.

Huawei P40 Pro Plus در دسترس خواهد بود برای قبل از سفارش در 15 ژوئن در انگلیس با انتشار نهایی در ژوئن 25. آن را نمی خواهد رسما فروخته شده در ایالات متحده, اما می تواند خریداری شده را از طریق واردات خدمات است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>