Huawei در خارج از انگلستان 5G شبکه توسط 2027 زیرساخت فروش ممنوعیت از 2021

دولت انگلیس تغییر کرده و موقعیت خود را در استفاده از Huawei 5G ارتباطات زیرساخت ها و تجهیزات. اعلام دیجیتال, منشی, Oliver Dowden امروز, Huawei 5G تجهیزات باید برداشته شود از تمام انگلستان در شبکه های 2027 و شبکه حمل و ممنوع خواهد شد از خرید جدید 5G زیرساخت های سخت افزاری از Huawei پس از 31 دسامبر این سال است.

این یک برگشت از تصمیم گیری ساخته شده در ژانویه زمانی که دولت گفت: Huawei تجهیزات می تواند مورد استفاده در انگلستان 5G شبکه ارائه آن در خارج از “هسته” ساختار.

Dowden گفت:

“این شده است تصمیم گیری آسان, اما آن است که یک حق برای انگلستان شبکه های مخابراتی برای امنیت ملی ما و اقتصاد ما هر دو در حال حاضر و در واقع در دراز مدت است.”

این تصمیم همچنین می گوید ارائه دهندگان شبکه برای تغییر دور از Huawei تجهیزات مورد استفاده در خانه پهنای باند تجهیزات و دولت می خواهد این اتفاق در طول دو سال آینده. این زمانبندی داده شده اجازه می دهد برای شبکه به بررسی جایگزین اعتصاب معاملات جدید و یکپارچه سازی سخت افزار جدید.

اما Dowden همچنین گفت: Huawei زده بودن از شبکه خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش سرعت توسعه 5G در انگلستان بیان رول خواهد بود آهسته با حداقل دو سال و با هزینه دو میلیارد پوند انگلیس و یا حدود 2.5 میلیارد دلار است.

Huawei پاسخ در بیانیه منتشر شده در آن رسمی HuaweiUK حساب توییتر گفته:

“این تصمیم ناامید کننده است خبر بد برای هر کسی که در انگلستان با یک تلفن همراه است.” این شرکت همچنین متعهد به “همکاری با دولت انگلیس به توضیح دهید که چگونه ما می تواند همچنان به کمک به بهتر متصل بریتانیا است.”

گمانه زنی ها در مورد دولت انگلیس را وارونه بر روی آن موضع بیش Huawei در حال گسترش به تازگی و رسمی بیانیه می آید به زودی پس از دولت ایالات متحده تمدید این ممنوعیت در ایالات متحده تولید کنندگان از کار با Huawei تا 2021. Huawei باقی مانده در “نهاد فهرست” در آمریکا است که در علاوه بر این به دیگر محدودیت های آن مانع از صدور مجوز گوگل را کامل آندروید, مجموعه نرم افزار. به جای آن کار کرده است در اکوسیستم خود را از جمله یک جایگزین برای گوگل فروشگاه بازی.

Huawei کمک کرده به انگلستان شبکه تلفن همراه برای 20 سال داشتند و در آن تجهیزات نظارت مستقل اختصاص داده شده تیم تحقیقاتی برای اطمینان از امنیت است به خطر بیافتد نیست. این شرکت همواره آن را رد کرده است یک تهدید امنیتی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>