خرید رپورتاژ

HP Pavilion x360 14

HP

HP شده و مشغول بازسازی برخی از محبوب ترین لپ تاپ ها به تازگی. سنجاقک شبح و حسادت محدوده شده است و با توجه به ارتقاء اواخر — در حال حاضر آن را Pavilion x360 14 را به نوبه خود. تبدیل اواسط محدوده های مورد علاقه بوده است kitted با ویژگی های جدید طراحی باریک و برای اولین بار در یک غرفه دستگاه اختیاری 4G LTE.

آن را حدود 1.3 میلی متر باریک تر از سلف خود, و در حال حاضر می آید با آخرین نسل 10 Intel Core processor (در i3, i5 و i7 انواع) و بزرگتر ذخیره سازی SSD تا 1TB. همه از HP تبدیل دستگاه های مشتاق تمرکز بر سرگرمی دارد و تجدید غرفه این قاعده مستثنی است با HD یا FHD صفحه نمایش بزرگتر صفحه نمایش به بدن نسبت و سه طرفه میکرو-لبه ناهنجاری. به علاوه وجود دو بلندگو و Bang & Olufsen صوتی برای beefier صدا.

نیز وجود دارد فای, 6, اتصال, اما به تازگی اضافه شده اختیاری 4G LTE معنی است که شما می خواهید سریع تر و قابل اتصال به زمانی که شما در خارج و در مورد. در واقع شما نمی خواهد که به در تکیه ضعیف اتصالات از کافی شاپ ها و کافه ها. و هیچ اختیاری اثر انگشت خوان برای کمک به نگه داشتن دستگاه خود را فوق العاده امن است.

و آن را خوب به نظر می رسد. و همچنین به عنوان باریک آن را در سه رنگ از جمله بدون درز 3D فلزی یک ظاهر طراحی شده. طبیعی نقره و گرم طلا را رها اول شروع در $499 $749 بود. آنها هر دو در دسترس در حال حاضر از بهترین خرید و از مه HP ارائه می شود آن را در یک آرام بخش جنگل سایه فیروزه ای با قیمت با شروع از $550.

در این مقاله: HP Pavilion x360, 14, ارتقا, 10th نسل اینتل هسته, پردازنده, 4G, LTE, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو