Illustration for article titled How Transforming My Apartment Into an Indoor Farm Turned Into a Very Bad Idea

عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

کمی بیش از یک سال پیش من آمد تا با یک ایده برای داستان به نوبه خود آپارتمان من به یک باغ در محیط داخلی. این به پایان رسید تا بودن یک ایده وحشتناک است هر چند در دفاع از آن را در اواخر ژانویه و من امیدوار بودم علاوه بر این سبزی می تواند تزریق برخی از سرزندگی را به کسانی که تلخ دلتنگ روز, در حالی که همچنین در خدمت به عنوان یک راه برای چک کردن رو به رشد گیاه tech صحنه.

تبلیغات

پس از برخی از برنامه ریزی اولیه با الهام از شرکت ها مانند ریشه های مربع و AeroFarmsمن تصمیم گرفتم که اگر من قصد دارم برای تبدیل 600 فوت مربع آپارتمان به یک مینی جنگل های شهری این گیاهان باید حداقل برخی از ابزار های دیگر از بودن تزئینی. چرا رشد نمی کنند چیزی من می توانم بخورم ؟

بیش از چند ماه آینده من رسیده به تعدادی از شرکت هایی که در ساخت باغبانی داخل سالن از جمله ابزارهای کلیک کنید و رشد, AeroGarden, واقعیو Replantable (که متاسفانه پس از از بین رفته از کسب و کار) برای تست طیف وسیعی از محصولات مختلف—از میز کوچک دستگاه تناسلی کمد به اندازه اقساط.

تبلیغات

At first, I set the five planters up in my kitchen, after that became an issue (and probably a fire hazard), I moved them to our tiny front hallway, which was the only other feasible location.

در ابتدا من مجموعه ای از پنج کشاورزان در آشپزخانه من, پس از آن به یک مسئله تبدیل شد (و احتمالا خطر آتش سوزی) من آنها را نقل مکان کرد به ما کوچک جلو راهرو بود که تنها امکان پذیر است محل.
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

و به نقد و بررسی دستگاه ها آغاز شده و پس از رسیدن به دفتر ما, من متوجه شدم که من تا به حال ساخته شده من اول اشتباه—برجسته بدون هیچ زحمتی از من ایده بد است. به عنوان یک شهر نشین من نمی یک ماشین یا کامیون و یا حتی یک چرخ دستی بنابراین تلاش برای پس زدن دهنه اسب جعبه های سراسر شهرستان در حمل و نقل عمومی تبدیل به یک کمدی اشتباهات. من رفت کشاورزان به آپارتمان من یک توسط یک, تا زمانی که من خسته و بی تاب و پرداخت $40 برای بارگذاری به من از محل کار به خانه با وجود عادی کرایه مترو هزینه فقط $2. که اعتصاب #1.

در نهایت پس از گرفتن تمام ابزارهای مختلف از صفحه اصلی راه اندازی شد و در واقع کاملا ساده است. برای بسیاری از کوچکتر خودکار کشاورزانهمه شما باید انجام دهید این است که ضمیمه این سیستم چراغ رو به رشد است که به طور معمول قرار گرفته و در نهایت با بازوی قابل تنظیم در بالای سطح کاشت. سپس شما فقط پر کردن زمینی با آب و آن. برخی از بزرگتر کشاورزان مانند Aerogrow مزرعه به علاوه نیاز به برخی از اضافی در خانه مونتاژ, اما به لطف کیت شامل دستورالعمل و آچار آلن قرار دادن آن هم تنها در زمان حدود یک ساعت. اگر شما می توانید جمع آوری Ikea مبلمان داخلی کشاورزان نمی ژست مقدار از یک چالش است.

Every planter came with a similar kit with everything you needed to get started including seed pods, planting domes, and liquid fertilizer, if needed.

هر زمینی آمد با یک شبیه کیت با همه چیز شما نیاز به شروع از جمله غلاف دانه کاشت گنبد و کود مایع در صورت نیاز.
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

تبلیغات

هنگامی که همه چیز راه اندازی شد وجود دارد تعداد زیادی از گیاهان و سبزیجات را انتخاب کنید با تنها محدودیت اصلی بودن اندازه کشاورزان و نهایی اندازه از من برداشت. که باعث می شود بسیاری از گیاهان دارویی رایج مانند ریحان, آویشن, رزماری و حتی کوچک فلفل و گوجه فرنگی گیلاس یک انتخاب عالی برای کوچکتر میز کشاورزان ترک چیزهایی مانند کاهو و یا دیگر سبزی های برگ دار به سیستم های بزرگتر. اما اگر شما در حال فکر کردن در مورد در حال رشد برخی از داخلی کدو تنبل فکر می کنم دوباره.

حرکت نزولی این است که شبیه به K-فنجان قهوه تقریبا در هر زمینی سیستم مرتب سازی بر اساس از نیروهای شما را به استفاده اختصاصی خود را غلاف دانه که قابل تعویض نیست و بسته به اینکه این شرکت تنها ممکن است در دسترس از یک تعداد انگشت شماری از خرده فروشان. این قفل شما را به یک شرکت سیستم فعلی خود را هنگامی که گیاهان در نهایت مرگ تنها راه برای شروع یک دوره جدید است که برای خرید یک دسته جدید از غلاف دانه از این شرکت ساخته شده است که زمینی به محرومیت از تقریبا هر کس دیگری.

تبلیغات

Each company’s seed pods are all pretty similar, you just drop them in their designated hole and that’s it.

هر یک از شرکت دانه در غلاف همه بسیار مشابه شما فقط رها کردن آنها را در خود تعیین سوراخ و آن.
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

در حالی که آن را ممکن است برای مهندس خود را غلاف برای استفاده در, کشاورزان از زمان و انرژی آن را نیاز به انجام است که به طور کلی معنی است که شما احتمالا می شده اند بهتر است اجتناب از این داخلی زمینی سیستم در وهله اول. و با بسته سه غلاف کیت به طور کلی رفتن برای $4 تا 6 دلار در یک قطعه و یا بیشتر (در مقابل سکه برای معادل مقدار بذر خاک و کود) در دراز مدت هزینه های فن آوری-کمک باغبانی داخل سالن بسیار گران قیمت می توانید به سرعت. اعتصاب #2.

تبلیغات

هنوز هم من جعلی در پیش گرفتن پنج سیستم های مختلف و در حال اجرا و در حالی که آن را دقیقا تعجب خیلی همه چیز من کاشته رونق به سرعت تبدیل غلاف دانه از مرده hunks قهوه ای خاک به فضل گیاهان و سبزیجات.

Illustration for article titled How Transforming My Apartment Into an Indoor Farm Turned Into a Very Bad Idea

تبلیغات

این بود تا حد اکثر رضایت بخشی از این روند به عنوان ریحان, آویشن, جعفری, کاهو و حتی گوجه فرنگی شکوفا با عملا هیچ ورودی یا تلاش از جانب من. تنها چیزهایی که به نظر می رسید به مبارزه بود و تنها غلاف از پیازچه و کمی از ادویه است که رشد قابل توجهی کندتر و کمتر پر جنب و جوش از هر چیز دیگری من کاشته. کشاورزان اساسا در زمان مراقبت از خود تنها گاهی اوقات نیاز به توجه به پر کردن چیزهایی مانند آب و یا در برخی موارد شامل کود مایع. آن همه به راحتی نظارت با استفاده از آب bobbers و یا ساخته شده در صفحه نمایش. هر زمینی تحویل داده و در تنظیم آن و فراموش قول می دهم که بسیاری از مردم در مورد آن خواب.

اما پس از آن واقعیت از وضعیت شروع به تنظیم. حتی اگر این کشاورزان هستند تقریبا کاملا خودکار چیزهایی که من نمی توانستم کنترل تبدیل به سردرد و سپس میگرن. برخی از کشاورزان مانند واقعی و بر و رشد 3 بسیار کارآمد آنها نمی آیند حتی با روشن/خاموش سوئیچ. این بدان معناست که تنها راه برای روشن کردن سیستم خاموش است که جدا آنها را به طور کامل. در بالا از آن برای سیستم های مانند کسانی که از یک صفحه نمایش به هیچ وجه به راحتی تنظیم زمینی, نور, برنامه, دوباره, علاوه بر قطع زمینی و متصل کردن آن را به عقب.

تبلیغات

بر روی دستگاه های بدون صفحه نمایش متصل کردن یک زمینی در اصل می گوید این دستگاه برای شروع یک روز جدید-صرف نظر از آنچه واقعی زمان از روز است—که می تواند بدون هیچ زحمتی واقعی اگر شما به برق وصل کردن دستگاه در بعد از ظهر و پس از آن مجبور به مقابله با درخشان چراغ های سفید است که ماندن در تمام شب است. که در آن نقطه شما که به دور از اینکه یک کشاورز واقعی که نیاز به خواب بیدار در طلوع آفتاب فقط به frigging خود را تنظیم مجدد حساس زمینی ساعت داخلی.

The Replantable’s enclosed box meant it was much more tolerable to live with than the other systems, which bombarded my apartment with light 16 to 18 hours a day.

این Replantable را محصور جعبه به معنای آن است که بسیار قابل تحمل تر و زنده تر از سیستم های دیگر که بمباران آپارتمان من با نور 16 تا 18 ساعت در روز است.
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

تبلیغات

در ابتدا این بود که صرفا یک جزئی دلخوری اما من به عنوان آزمایش انتقال از تابستان به پاییز و پس از آن دوباره به زمستان تمام کشاورزان چراغ برای 16 تا 18 ساعت در روز واقعا خراب کرد با ریتم شبانه روزی به ویژه هنگامی که شما در نظر برخی از کشاورزان مانند واقعی قرار داده اضافی نور آبی. وجود دارد همچنین آب پمپ بزرگتر AeroGrow مزرعه به علاوه که صدا مانند Bellagio چشمه آب نشان می دهد اتفاق می افتد در داخل آپارتمان من هر چند ساعت به طور جدی می تواند صدای گردش آب کردن تان هال در خارج از آپارتمان من.

آن را تقریبا احساس می کردم زندگی که یکی Seinfeld قسمت مورد Kenny Roger را سرخ که در آن نور از ثبت نام نزدیک به درایوهای جری مجنون. تنها تفاوت این است که به جای غیر قابل اجتناب و قرمز رنگ من گرفتار همیشه حاضر, سرد, سفید, تب و تاب بودن که در پایان احساس سرد شیطان بود فراموش نشدنی رویاهای من.

تبلیغات

در پایان حتی اگر کشاورزان در حال تولید یک فضل از گیاهان دارویی است که برای ما تبدیل به دسته های متعدد از پستو تازه chimmichuri و بیش از یک تعداد انگشت شماری از شیرین خوشمزه و ترد سالاد نامزد من (در حال حاضر همسر) گفت: آنها تا به حال برای رفتن. و بود که اعتصاب #3. در طی حدود چهار ماه یا بیشتر ایده من برای درمان من بلوز زمستان با برخی از کمی خوشحال سبزها تبدیل شده بود به یک روشن و بزرگ ایده بد است.

تبلیغات

تلاش برای راه اندازی حتی کوچک داخل مزرعه ساخته شده من احساس می کنم مثل من تبدیل به باغی نسخه از یک گربه فرد است. هر روز من صحبت کرد به من و گیاهان و من حتی به آنها نام. من کاهو Big L برگزار شد پایین قلعه در حالی که بنی گیاه ریحان من منجر باند از گیاهان به عنوان آن را همواره یکی از سرسبز ترین و سریع ترین رشد نمونه. و حتی با تمام فن آوری کمک کردن با نور و روشنایی به دنبال پس از این گیاهان هنوز هم مصرف افکار من. من ممکن است حتی تا به حال چند رویاها (کابوس؟) در مورد گیاهان مصرف متلک به من و سپس خوردن من فروشگاه کوچک وحشت ،

اما در همان زمان به من آموخته زیادی در مورد چه چیزی باعث خوب حساس زمینی و راه راست را به استفاده از یک. به سادگی در تلاش خودرا برای امتحان اماده به عنوان بسیاری از گیاهان و چراغ به یک فضای کوچک—به خصوص یکی است که شما زندگی می کنند در یک ورزش در نا امیدی و نباید اقدام مهم نیست که چقدر خوشحال schadenfreude به نظر می رسد به ویرایشگر خود را.

تبلیغات

Just look at all that green goodness.

فقط نگاه کنید که سبز خوبی است.
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

اگر شما به سادگی می خواهید یک زمینی برای آسان-به-رشد گیاهان مانند ریحان چیزی با یک صفحه نمایش مانند AeroGarden بنابراین شما می توانید کنترل بیشتری بر روی زمینی چرخه نور و توانایی به راحتی خاموش کردن نور برای چند ساعت در مورد شما می خواهید به مردم بیش از بدون خیره کننده آنها است. همچنین در حالی که آنها به طور کلی گران تر اگر شما می توانید به طور کامل محصور زمینی شبیه به Replantable که با یک درب شیشه ای رنگی است که مسدود شده و بسیاری از آن نور آن بسیار بسیار آسان تر به زندگی می کنند.

تبلیغات

اگر شما جدی در مورد رشد گیاهان در داخل خانه شما واقعا می خواهید به اختصاص اتاق یا فضایی برای باغبانی که در آن کشاورزان مزاحم نشوید معمولی فعالیت های انسان مانند کار یا خواب. به عنوان نیرو به عنوان آن است که قادر به بوی سبزی تازه در هر زمان به سادگی با چاشنی چهره خود را در آنها کشاورزان خود را هنوز هم تمایل به رها کردن برخی از مزرعه funk. و در پایان یک فصل کاشت شما نیاز به همه چیز تمیز کردن کامل است که می تواند سخت اگر شما در حال تلاش برای مطمئن شوید که شما نمی منفجر کردن خود سپرده. همچنین برای کسانی که واقعا می خواهید به استفاده از min-max خانه خود باغ و استفاده کارآمد تر قرمز یا بنفش نور برای تغذیه گیاهان خود را, شما واقعا می خواهید به نگه داشتن خانه خود را باز و سرپوشیده باغ جدا مبادا شما بیش از حد تسلیم به ندای آقای تیله.

Not only does a built-in display make it easy to control a planter’s lights, it also provides very handy stats about water levels, harvest cycles, and more.

نه تنها یک ساخته شده است در صفحه نمایش آن را آسان برای کنترل زمینی چراغ های آن را نیز فراهم می کند بسیار مفید آمار در مورد سطح آب برداشت چرخه, و بیشتر.
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

تبلیغات

سوم در حالی که توانایی پشتیبانی تا سه دانه در غلاف در حتی کوچکترین کشاورزان ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری هنگامی که در ترکیب با دستگاه های متعدد نیست. در آن طول می کشد چند هفته یا حتی یک ماه به مقدار قابل استفاده از مواد غذایی تقریبا از هر گیاهی که بدان معنی است که مگر اینکه شما یک رایگان حمل و نقل کانتینر ارزش را از کشاورزان, شما هرگز به برداشت به اندازه کافی سبزی به زندگی کردن. بنابراین با وجود من بهترین نیات در مورد تلاش برای ایجاد یک شخصی شهری مزرعه یک آپارتمان معمولی فقط به اندازه کافی بزرگ نیست برای زندگی و رشد در این است که اگر شما می خواهید هر نوع از یک زندگی عادی. و حتی نمی فکر می کنم در مورد تعطیلات بیش از پنج روز یا بیشتر این کشاورزان نمی خواهید به آب خود را.

در نهایت حتی بدون حسابداری برای افزایش قدرت استفاده از پر کردن یک آپارتمان با حساس کشاورزان و همراه خود را غلاف دانه های نسبتا گران سرمایه گذاری. مطمئن شوید که حداقل سیستم گران قیمت از Aerogarden در اطراف شروع $50, اما هر چیزی حتی با متوسط ظرفیت می رود بیشتر مانند $100 به $300 با سیستم های بزرگتر با شکوه در $750 یا 1000$. و سپس آن را در حدود 4 دلار در هر غلاف دانه یا بیشتر از آن وجود دارد.

تبلیغات

I can’t say it was really worth it, but this turned into one of the best salads I’ve ever eaten.

من نمی توانم بگویم آن را واقعا ارزش آن را, اما این تبدیل به یکی از بهترین سالاد من تا کنون خورده است.
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

اگر شما فقط به دنبال اضافه کردن برخی از گیاهان سبز به منزلگاه خود را فقط پرتاب برخی از خاک و برخی داخلی متحمل دانه را در یک گلدان خاک رس و آب آن را از زمان به زمان. آن را فقط به عنوان پاداش و نه این که بسیار سخت تر از اجازه دادن به یک خودکار زمینی آن را برای شما انجام. و اگر شما انتخاب کردن برای پیچیده تر تبادل نظر و راه حل شما نمی شود گیر در برزخ اگر هر یک از این زمینی شرکت می رود شکم.

تبلیغات

اما در پایان باید بگویم که هیچ کس جز خودم مقصر. من فکر می کنم قلب من در جای مناسب اما به عنوان با بسیاری از چیزهایی که تبدیل شدن بیش از حد متکی به فناوری مجبور به ولگرد بیش از حد نزدیک به نور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت