نحوه پاک کردن تاریخچه شما در حال مشاهده بر روی هر جریان خدمات

تصویر: Huluخدمات جریان به نظر می رسد به توان ضرب سریع تر از همیشه و همه آنها با استفاده از یک شبیه رویکرد وقتی

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399
Illustration for article titled How to Wipe Your Viewing History on Any Streaming Service
تصویر: Hulu

خدمات جریان به نظر می رسد به توان ضرب سریع تر از همیشه و همه آنها با استفاده از یک شبیه رویکرد وقتی که می آید برای پیگیری آنچه شما در حال مشاهده—هر دو به مطمئن شوید که شما می توانید پرش به عقب در جایی که شما سمت چپ خاموش و به قدرت های مختلف توصیه الگوریتم است که برای نگه داشتن چشم خود را بر روی صفحه نمایش برای طولانی تر از آنها احتمالا باید باشد.

تبلیغات

اما, شما نمی ممکن است بخواهید خود را به تازگی به تماشای فیلم و نشان می دهد تا به آسانی در دسترس است. شاید شما نمی خواهید شریک زندگی خود را دانستن اینکه شما قلم جلوتر یک زن و شوهر از قسمت ها که به شما نشان می دهد شراب خواری-تماشا و یا شاید شما می خواهم به جای نگه داشتن علاقه خود را برای فیلم های متحرک را به خودتان.

ثانیهقبل از اینکه چگونه خود را برای پاک کردن تاریخچه سازمان دیده بان.

Netflix

Illustration for article titled How to Wipe Your Viewing History on Any Streaming Service
تصویر: Netflix
تبلیغات

Netflix بکشد تا در نهایت اضافه شده گزینه به شما اجازه نیشگون گرفتن و کشیدن ادامه تماشای ردیف است که یک راه سریع و آسان برای ساخت خود را مشاهده تاریخچه کمتر قابل مشاهده است—هر چند در حال حاضر شما فقط می توانید انجام دهید این از آندروید یا iOS. شیر سه نقطه در زیر یک عنوان شما مطمئن شوید که شما قطعا نمی خواهید برای ادامه به تماشای انتخاب کنید و حذف از ردیف.

در هر دو وب و تلفن همراه شما می توانید حفاری به سابقه شما در حال مشاهده از طریق حساب منو (آن را نماد خود را بر روی وب و بیشتر دکمه در تلفن همراه). خود ضربه بزنید مشخصات کاربر و سپس مشاهده بعدی به مشاهده فعالیتو همه چیز شما همیشه تماشا گذاشته است سر—ضربه بزنید آیکون در سمت راست برای مخفی کردن یک عنوان و یا مخفی کردن همه به پاک کردن همه چیز.

با توجه به Netflixاین حذف خواهد شد این عناوین از ادامه تماشای ردیف و آنها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به توصیه های خود را (مگر اینکه شما آنها را دوباره). برای بیشتر siloed راه خود را به مدیریت مشاهده تاریخچه و توصیه های ایجاد مشخصات خود را—فقط به یاد داشته باشید برای اضافه کردن مشخصات قفل (از حساب و سپس مشخصات و کنترل والدین) اگر شما نمی خواهید افراد دیگر در حساب دسترسی به آن است.

آمازون نخست تصویری

Illustration for article titled How to Wipe Your Viewing History on Any Streaming Service
تصویر: آمازون
تبلیغات

آمازون در نهایت بدست اطراف به راه اندازی پشتیبانی از پروفایل های متعدد در همان حساب که به معنی همه شما زندگی می کنند می توانید با بخش خود را از برنامه خود مشاهده تاریخچه و توصیه. باز این مشخصات جمع کشویی پشت من چیزهای در موبایل, کلیک کنید و یا این که تماشای نوار در وب (بالا سمت راست) برای ایجاد پروفایل های جدید و سوئیچ بین آنها را.

خود را تا تاریخ مشاهده و توصیه های جدا از دیگر مردم است اما آن را نمی خواهد پاک کردن رکورد از همه چیز شما را تماشا کرده ام: برای انجام این کار با کلیک بر روی آیکون دندانه دار در رابط وب (بالا سمت راست) و سپس را انتخاب کنید تنظیمات, تماشای تاریخچهو مشاهده تاریخچه سازمان دیده بان. نه منسوخ-به دنبال صفحه ای که در زیر به شما امکان حذف برخی عناوین از توصیه الگوریتم یا پنهان کردن آنها را به طور کامل (که ما با فرض این همچنین بدان معنی است که آنها دیگر توصیه های خود را تحت تاثیر قرار).

تبلیغات

وجود دارد هیچ گزینه ای برای پاک کردن همه چیز را در یک بار به طوری که شما نیاز به رفتن را از طریق لیست به صورت دستی. نیز وجود دارد هیچ راهی برای انجام این کار در یک تلفن در حال حاضر. در حالی که شما در حال رفتن را از طریق مشاهده تاریخچه شما می توانید بهبود میدارد که آمازون ارائه می دهد شما با دادن همه چیز شما قبلا به تماشای یک ستاره امتیاز (اما تنها اگر شما در حال پنهان کردن آن).

Hulu

Illustration for article titled How to Wipe Your Viewing History on Any Streaming Service
تصویر: Hulu
تبلیغات

Hulu به شما امکان حذف هر چیزی از خود را نگه دارید به تماشای ردیف که شما در واقع نمی خواهید به نگه داشتن تماشای: بیش از شناور هر یک از این عناوین تا پاپ-از پنجره ظاهر می شود و سپس با کلیک بر روی X و سپس باشه. در تلفن همراه شما ببینید حذف از تماشای تاریخچه دکمه اگر شما ضربه بزنید سه نقطه بعدی به هر عنوان.

شما می توانید حفاری عمیق تر با باز کردن حساب کاربری خود صفحه را در یک مرورگر وب است. شناور نوع دید مکان نما بر روی نام حساب خود را (بالا سمت راست) و سپس انتخاب حساب. بعد از آن شما نیاز به انتخاب کالیفرنیا حقوق و حریم خصوصیکنه به تماشای تاریخچه جعبه را انتخاب کنید و روشن انتخاب شده خود را به تایید انتخاب. هر گونه ویرایشهای شما را یک اثر در توصیه های شما در Hulu است که یکی از دلایل شما ممکن است بخواهید برای روشن کردن لیست از آنچه شما را تماشا کرده ام.

تبلیغات

به عنوان با خدمات مشابه شما می توانید راه اندازی پروفایل های متعدد در Hulu اگر شما نیاز به نگه داشتن خود را مشاهده تاریخچه و توصیه های جدا از مردم دیگر شما به اشتراک گذاشتن یک حساب کاربری با. برای ایجاد پروفایل های باز کردن Hulu در وب و سپس روی نام کاربری خود را (بالا سمت راست) را انتخاب کنید و مدیریت پروفایل های از لیست کشویی.

یوتیوب (YouTube و تلویزیون)

Illustration for article titled How to Wipe Your Viewing History on Any Streaming Service
تصویر: گوگل
تبلیغات

شما می توانید دسترسی خود را یوتیوب تماشای تاریخ در وب سایت با کلیک کردن کتابخانه در سمت چپ و سپس دیدن همه ی بعدی به تاریخچه. با کلیک بر روی یکی از X آیکون برای پاک کردن یک عنوان از تاریخ خود را کلیک کنید و یا پاک کردن تمام تاریخچه سازمان دیده بان برای انجام درست آن (توصیه های نوار ممکن است با تشکر از شما). شما می توانید به دنبال همان مسیر به تماشای تاریخ در یوتیوب, نرم افزار موبایل, هر چند آن را فقط ممکن است به حذف تماشای ویدئوها در یک زمان از آندروید یا iOS.

همه این روابط به کلی تر و کنترل فعالیت های است که شما می توانید از طریق حساب کاربری گوگل خود را (و خود را در یوتیوب مشاهده تلویزیون تاریخچه می توان از اینجا و همچنین). Go به یوتیوب تاریخچه صفحه و شما قادر خواهید بود به حذف نوشته های فردی از سابقه شما در حال مشاهده و یا حذف ثبت یک روز در یک زمان. برای پاک کردن همه چیز به حذف فعالیت و پس از آن همیشه.

تبلیغات

شما می توانید بگویید یوتیوب به نگه داشتن یک رکورد از هر چیزی که شما دیده بان اگر شما آماده برای گرفتن ضربه در توصیه های خود را. از یوتیوب تاریخچه صفحه بر فعالیت های صرفه جویی در و به نوبه خود ضامن سوئیچ خاموش. به یوتیوب حذف خودکار تاریخچه خود را پس از یک زمان خاص انتخاب Auto-delete و سپس انتخاب خود را—شما می توانید بگویید یوتیوب تنها به حفظ سوابق برای سه ماه یا 18 ماه به عنوان با بقیه Google خود را فعالیت.

و بقیه...

Illustration for article titled How to Wipe Your Viewing History on Any Streaming Service
تصویر: دیزنی
تبلیغات

متاسفانه این تاریخچه ویرایش ترفند در دسترس نیست در هر جریان خدمات وجود دارد. دیزنی به همراه, به عنوان مثال اجازه نمی دهد شما را مشاهده و یا ویرایش تاریخ خود را در حال حاضر, هر چند آن را توصیه چیزهای برای شما را به تماشای. اگر شما نیاز به نگه داشتن خود را مشاهده تاریخچه جداگانه از شخص دیگری, بهترین شرط بندی شما این است که برای ایجاد چندین پروفایل برای هر کس در خانواده خود و یا خانواده است. فقط بر آواتار خود را پس از آن ویرایش پروفایل.

اصلا چنین گزینه ای در HBO حداکثر در لحظه یا سلف خود از انواع HBO در حال حاضر, هر چند شما می توانید با استفاده از ویرایش ویژگی در ادامه مشاهده پنل به حذف عنوان از آن بخش خاص از برنامه های. این کاملا همان است که داشتن توانایی برای از بین بردن همه چیز را در یک بروید اما چیزی از آن.

تبلیغات

این یک داستان مشابه با تلویزیون اپل+که ارائه نمی دهد شما توانایی پاک کردن تاریخچه شما در حال مشاهده و یا حتی نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در آن. شما می توانید با این حال نگاهی به برخی از کنترل بیش از بعدی ردیف—مطبوعات طولانی بر روی یک فیلم و یا نمایش بر روی آی فون به عنوان مثال به ارمغان خواهد آورد تا گزینه برای حذف عنوان از تا در کنار پنل و خود را به تازگی لیست. اگر اپل این است که فکر کردن در مورد ویژگی های جدید برای جریان آن خدمات مشاهده تاریخچه ویرایشگر خواهد بود خوش آمدید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن