چگونه به سازمان دیده بان PGA Tour: WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی آنلاین به صورت رایگان

PGA Tour بازگشت است و اگر شما به دنبال بهترین راه برای تماشای WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی آنلاین از امروز شروع, شما به جای حق آمده است. در زیر ما باید تمام اطلاعات شما نیاز به دانستن در مورد WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی از جمله خرما هوایی بار گلف بازان و چگونه شما می توانید آن را به زندگی می کنند.

تاریخ: 30 جولای – اوت 2
محل سکونت: Shelby County Tennessee
دوره: مجتمع پلاستیک طبرستان Southwind
کیف پول: $10,500,000

سازمان دیده بان رایگان در Hulu

چگونه به سازمان دیده بان PGA Tour: WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی آنلاین در ایالات متحده آمریکا

NBC و CBS به اشتراک گذاری این حقوق به هوا PGA مسابقات بنابراین اگر شما به دنبال یک راه برای تماشای PGA Tour WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی آنلاین این هفته شما نیاز به یک جریان بسته نرم افزاری که شامل یک یا هر دو از این (و بین این دو NBC گلف کانال است بهترین شرط بندی شما برای وسیع ترین پوشش). اگر شما لازم نیست که یک کابل تلویزیون بسته است که شامل golf پوشش و به دنبال یک جریان برنامه ریزی می کند که پس از آن بالا انتخاب Hulu + زنده تلویزیون بسته نرم افزاری است که به شما می شود بیش از 65 کانال همراه با کل Hulu جریان کتابخانه فقط 55 $در هر ماه. شما همچنین می توانید ثبت نام برای یک هفته Hulu + Live TV free trial اگر شما می خواهید به آن را امتحان کنید قبل از ارتکاب به یک اشتراک.

اگر شما پس از کامل جریان بسته شما برخی از گزینه های دیگر برای تماشای PGA Tour WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی livestream این بعد از ظهر. اگر شما در حال حاضر پرداخت برای یک تلویزیون طرح که شامل NBC شما می توانید رایگان آنلاین دسترسی به ان بی سی گلف کانال. چهار روز مسابقات نیز هوا در PGA Tour Live خدمات که شامل یک NBC Sports طلا اشتراک. که حلقه در $10 در هر ماه و یا بسیار ارزان تر از 65 میلیارد دلار در سال (تقریبا نیمی از قیمت پرداخت ماهانه). در نهایت شما یک چند گزینه های بیشتر برای جریان بسته نرم افزاری است که شامل Golf Channel: 30 $/ماه Sling TV آبی طرح $65/ماه یوتیوب بسته های تلویزیون و حق بیمه $80/ماه AT&T تلویزیون در حال حاضر حداکثر اشتراک.

بروکس Koepka در زمان جایزه در سال 2019 WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی. در آن زمان او ردیف 1-رتبه گلف باز در جهان; از آن پس او کاهش یافته است به مکان ششم در این لیست است که در مسابقات برنده اخیر خود PGA Tour پیروزی. Koepka خواهد شد بازی دوباره در این سال و از او می خواهد پیوست و دیگر جوانب از جمله Rory McIlroy جان رحم و جاستین توماس — جاری سه گلف بازان در جهان است. حتی بدون تایگر وودز WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی است برای رفتن به بسته بندی شده با برخی از بهترین استعداد است که گلف حرفه ای را ارائه کرده و آن را یک رویداد است که طرفداران نمی خواهید به دست.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>