این آخر هفته کشت از هنرمندان انجام خواهد شد از خانه های خود به عنوان بخشی از یک جهان: با هم در خانه.

کنسرت — سرپرستی لیدی گاگا و سازمان شهروند جهانی و سازمان بهداشت جهانی — افزایش بودجه برای حمایت از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است. ستاره مانند Lizzo, Billie Eilish التون جان تیلور سویفت, رولینگ استونز و استیوی واندر همه را به انجام.

در برخی از جهات به نفع یادآور 1985 زنده کمک کنسرت که با هم به ارمغان آورد برخی از بزرگترین هنرمندان از روز را به جمع آوری پول برای قحطی امداد در اتیوپی. اما بر خلاف زندگی می کنند کمک یک جهان‘s شرکت کنندگان خواهد بود پناه در خانه به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus رسما شناخته شده به عنوان COVID-19.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد نشان می دهد:

وقتی یک جهان شروع کنم ؟

یک جهان: با هم در خانه زنده پخش خواهد شد در 8 p. m. ET در مارس 18.

که در آن به تماشای یک جهان: با هم در خانه زندگی می کنند

ABC, NBC, ViacomCBS شبکه و iHeartMedia, و همچنین بل شبکه های رسانه های و سیستم عامل در کانادا همه رادیو و تلویزیون نشان می دهد. SiriusXM نیز پخش کنسرت. BBC One, BeIN رسانه های گروهی MultiChoice Group, RTE و در حال اجرا برنامه در مارس 19.

از کجا می توانم جریان آن ؟

اگر شما نمی توانید لحن در زنده کنسرت خواهد جریان آنلاین در Alibaba آمازون نخست ویدئو, Apple, Facebook, Instagram, LiveXLive, Tencent, Tencent, موسیقی, سرگرمی, گروه, جزر و مد TuneIn, حرکت یا کشش ناگهانی و توییتر و یاهو و یوتیوب.

که در یک جهان با هم در خانه هنرمندان?

نشان می دهد ویژگی های یک آرایه وسیعی از هنرمندان: Billie Joe Armstrong سبز روز Awkwafina, J Balvin, دیوید بکهام, Andrea Bocelli, Burna Boy, Camila Cabello, Ellen DeGeneres, Céline Dion, Billie Eilish ادریس و سابرینا البا Finneas التون جان, Priyanka Chopra, جوناس, Shah Rukh Khan, لیدی گاگا, Lang Lang, جان افسانه Lizzo, LL Cool J, جنیفر لوپز, Maluma, کریس مارتین, پل مک کارتنی, Shawn Mendes, Alanis Morissette Kacey Musgraves Amy Poehler the Rolling Stones, Sam Smith, Taylor Swift, کیت, شهری, Usher, Eddie Vedder, کری, واشنگتن, Pharrell Williams, اپرا وینفری و استیوی واندر را تمام انجام دهد یا به نظر می رسد.

که میزبان?

Stephen Colbert, جیمی فالون و جیمی کیمل خواهد شد شرکت میزبان. نیز وجود داشته باشد ظاهر توسط Sesame Street شخصیت.

که در آن خواهد شد به جمع آوری کمک های مردمی برود ؟

ویژه کنسرت در حال حاضر مطرح شده بیش از 35 میلیون خواهد شد که رفتن به این که COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق. صندوق ارسال تجهیزات حفاظت فردی به 75 کشور از جمله ده ها هزار نفر از جراحی, ماسک N95 ماسک صورت, چهره, سپر, دستکش, عینک و لباس. آن را نیز ارسال بیش از یک میلیون COVID-19 تشخیصی کیت به 126 کشور جهان است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو