چگونه به سازمان دیده بان بازمانده آنلاین: شراب خواری کلاسیک واقعیت نشان می دهد به صورت رایگان

بازمانده است و این واقعیت نشان می دهد که در آن آغاز شده. پس از اکران در سال 2000 در CBS با موفقیت این سری از نوتبوک 40 فصل در 20 سال — ایجاد یک حق رای دادن است که واقعا زندگی می کردند تا نام خود را. میزبانی توسط جف پروست نشان می دهد به ارمغان می آورد با هم یک گروه از غریبه ها به فراهم کردن غذا و سرپناه برای خود را دارند. هر هفته شرکت کنندگان رقابت در چالش ها و رای به از بین بردن یکی دیگر از بازی های باقی مانده شرکت کننده برنده جایزه 1.000.000 دلار است. نشان می دهد به طور گسترده ای در نظر گرفته پیشگامی در تلویزیون واقعیت های آمریکا به عنوان اولین به شدت دارای امتیاز و سودآور نشان دادن واقعیت در پخش تلویزیونی در ایالات متحده شروع به گرفتن تمام ریسک بالا درام در اینجا این است که چگونه به سازمان دیده بان بازمانده آنلاین.

ایجاد شده توسط: چارلی پارسونز
بازیگران: جف پروست
تعداد فصول: 40

سازمان دیده بان رایگان در Hulu

چگونه به سازمان دیده بان بازمانده آنلاین در ایالات متحده آمریکا

Hulu ساده ترین پلت فرم به جریان تقریبا در هر فصل از بازمانده. تمام قسمت از فصل 1 تا 34 از واقعیت نشان می دهد در دسترس هستند در جریان خدمات. پس از ثبت نام برای Hulu ماهانه طرح اشتراک شما می توانید لذت بردن از 30 روز از جریان بدون هیچ هزینه با آن یک ماه آزمایشی رایگان. این طرح به راحتی لغو شد در دادگاه نتيجه. با این حال, اگر شما می خواهید برای حفظ دسترسی کامل به نشان می دهد مانند بازمانده در Hulu محتوای کتابخانه اشتراک برنامه ها 6 دلار در هر ماه با تبلیغات و 12 دلار در هر ماه بدون. اگر چه این را شامل نمی شود هر فصل از بازمانده آن را به پلت فرم آنلاین ارائه ارزانترین و جامع ترین خیابان به جریان ضربه واقعیت نشان می دهد.

متناوبا, آمازون نخست تصویری نیز فصول مختلف از بازمانده برای جریان. فصل 1,3 و 12-28 از بازمانده در دسترس هستند با نخست ماهانه طرح اشتراک. مانند Hulu پلت فرم شامل 30-day free trial دوره زمانی که شما ثبت نام برای اشتراک ماهانه خود را برنامه ریزی. اگر ماه به پایان می رسد و شما می خواهید به ادامه اشتراک شما می توانید پرداخت نخست را 9 دلار در هر ماه هزینه برای دسترسی به بازماندگان و دیگر عناوین محبوب در جریان کتابخانه.

به جریان های باقی مانده فصل 2, 4-11 و 29-40 از بازماندهشما می توانید خرید فردا همه دسترسی به برنامه خود را با آمازون نخست عضویت که شامل 7 روز رایگان دادگاه قبل از اینکه شما شروع به پرداخت اضافی 6 دلار در هر ماه است. و یا شما فقط می تواند منحصر به فرد خرید قسمت یا فصل از آمازون به خود و جریان در ابد.

تا حد زیادی به عنوان یکی از بهترین تلویزیون نشان می دهد آمریکایی از اوایل 2000s — و شاید یکی از بهترین آمریکایی واقعیت را نشان می دهد تمام زمان — یک بازمانده شراب خواری است برای کسانی که هرگز در تنظیم شده است. خوشبختانه قرنطینه تابستان فراهم می کند فرصت مناسبی برای انجام این کار است. به علاوه با فصول سال 41 و 42 در حال حاضر در راه شما می خواهید برای شروع ابتلا تا هر چه زودتر به جای بعد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de