چگونه به سازمان دیده بان SpaceX را موکول کره جنوبی نظامی پرتاب ماهواره امروز

SpaceX با هدف قرار دادن چهار شنبه, جولای 20, برای آن موکول اندازی یک کره جنوبی ماهواره نظامی به نام ANASIS-II (ارتش/نیروی دریایی/نیروی هوایی ماهواره ای و سیستم اطلاعات 2). از راه اندازی تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای هفته گذشته اما تا به حال به تاخیر می افتد و بنابراین این شرکت می تواند “نگاهی دقیقتر به مرحله دوم” و “تعویض سخت افزاری در صورت نیاز.”

تمام تست در حال حاضر به نظر می رسید به طور کامل و SpaceX تایید آن خواهد بود با هدف به راه اندازی امروز.

“SpaceX با هدف قرار دادن چهار شنبه, جولای 20 برای فالکون 9 را راه اندازی ANASIS-II ماموریت که بلند کردن از فضای راه اندازی مجتمع 40 (SLC-40) در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا” این شرکت در بیانیه ای گفت. “اولیه راه اندازی پنجره باز می شود در 5:00 p. m. EDT یا 21:00 UTC و بسته می شود در 8:55 p. m. EDT یا 00:55 UTC در جولای 21.”

به تماشای راه اندازی, شما می توانید با استفاده از لینک های بالا و یا سر به SpaceX راه اندازی صفحه وب.

پوشش آغاز می شود 15 دقیقه قبل از راه اندازی در 4:45 p. m. و و را نشان می دهد این خودرو پرتاب و در مرحله اول جدایی با ANASIS-II ماهواره ای از استقرار 32 دقیقه پس از پرتاب. اولین مرحله سقوط به اقیانوس اطلس و SpaceX با هدف گرفتن آن در آن هواپیماهای بدون سرنشین کشتی فقط دستورالعمل ها را بخوانید. پوشش زنده به پایان خواهد رسید و پس از فرود از مرحله اول که این شرکت می گوید با توجه به درخواست مشتری احتمالا به دلایل امنیتی.

این راه اندازی خواهد شد با استفاده از یک موشک فالکون 9 — و نه فقط هر فالکون 9. مرحله اول همان است که انجام فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان بخشی از تاریخی اولین crewed تست پرواز خدمه کپسول اژدها. این رویداد نخستین بار است که فضانوردان ایالات متحده راه اندازی شده است از خاک ایالات متحده آمریکا از سازندگان از برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

SpaceX ساخته شده است گام های بلندی در ساخت موشک های قابل استفاده مجدد در دهه گذشته و در حال حاضر به طور منظم قادر به استفاده مجدد از موشک اولین مرحله برای چندین راه اندازی شد. این شرکت هنوز هم در ساخت دوم آن مراحل قابل استفاده مجدد است که سخت تر چالش مهندسی قابل استفاده مجدد از اولین مراحل با توجه به این واقعیت این موشک در حال حاضر در سرعت مداری که مرحله دوم به دور انداخته شد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de