چگونه به سازمان دیده بان SpaceX بعدی Starlink راه اندازی روز جمعه

SpaceX است که هدف آن 11th پرتاب موشک از سال در روز جمعه, ژوئن 26, حمل یکی دیگر از دسته ای از آن Starlink اینترنت ماهواره به پایین به زمین مدار.

فضای تجاری شرکت به رهبری میلیاردر کارآفرین Elon Musk در حال حاضر به تعویق افتاد راه اندازی دو بار در این هفته, بنابراین در اینجا به این امید که این زمان در اطراف.

فالکون 9 موشک را حمل 57 Starlink ماهواره به پایین مدار زمین برای SpaceX پیشنهاد اینترنت-از-خدمات فضایی. همچنین استقرار دو ماهواره برای سیاتل مستقر در زمین-تصویربرداری شرکت BlackSky مارک تفرج دوم برای SpaceX را Smallsat Rideshare برنامه را قادر می سازد که شرکت ها برای استقرار ماهواره در پایین مدار زمین در کسری از هزینه های معمول.

روز جمعه ماموریت را ببینید SpaceX را Starlink صورت فلکی گسترش به حدود 600 ماهواره لبه این شرکت نزدیک به راه اندازی خدمات باند پهن برای خانه و کسب و کار. خصوصی تست بتا است انتظار می رود برای شروع در ماه آینده و یا دو برای کاربران را انتخاب کنید در حالی که یک بتا عمومی باید به بالا و در حال اجرا برای بخش هایی از شمال امریکا در این پاییز.

در این سال شکل دادن به یک رکورد یک برای SpaceX در نظر راه اندازی شد. آن فعال ترین سال تاریخ بود 2018 زمانی که آن را راه اندازی 21 راکت. اما با آن 11th اندازی این سال آینده در روز جمعه و بعد از یک میله میله برای چهار شنبه, ژوئن 30, آن را به خوبی در راه خود را به هدف قرار دادن هدف خود را از بیش از 35 راه اندازی برای سال 2020 است.

چگونه به سازمان دیده بان

SpaceX را نشان می دهد در روز جمعه راه اندازی بر روی آن کانال یوتیوب. ناپایدار شرایط آب و هوا در فلوریدا می تواند مختل ماموریت بنابراین مطمئن شوید برای بررسی SpaceX را در حساب توییتر برای آخرین به روز رسانی. شرایط اجازه فالکون 9 را سر skyward در 4:18 بعد از ظهر E. T.

علاوه بر منظره خیره کننده از موشک SpaceX به عنوان فضای شما همچنین می توانید لذت بردن از شگفت انگیز بینایی دقیقه بعد از تقویت کننده بازگشت به زمین و فرود عمودی در یک بارج در سواحل فلوریدا. وجود دارد همچنین می تواند زندگی می کنند فیلم از لحظه ماهواره استقرار و به آرامی سرش جدا بیش از زمین است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im