چگونه به سازمان دیده بان SpaceX و ناسا فضانورد پرتاب به ایستگاه فضایی

SpaceX راه اندازی خواهد شد خدمه آن اژدها کپسول در اولین crewed ماموریت پنج شنبه, حمل فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

ما باید تمام جزئیات در این که چرا این ماموریت تاریخی بسیار مهم به فضای جامعه و چگونه شما می توانید آن را به زندگی می کنند.

چرا این ماموریت است مانند یک معامله بزرگ

ماموریت رسمی به نام SpaceX تظاهرات ماموریت 2 (و یا نسخه ی نمایشی-2) خواهد بود اولین بار است که فضانوردان آمریکایی راه اندازی کرده اند از خاک آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

اگر تست پرواز موفق خود را در آغاز یک عصر جدید در آمریکا پرواز فضایی با ناسا قادر به ارسال آن فضانوردان به ایستگاه فضایی برای اولین بار در نزدیک به یک دهه به جای تکیه بر استفاده از روسیه موشک سایوز راه اندازی آن را به عنوان در حال حاضر.

این ماموریت نشان دهنده یک گام جدید در تجاری سازی فضا با یک شرکت خصوصی طراحی و عملیاتی راه اندازی خدمات برای ناسا به عنوان بخشی از سازمان تجاری خدمه برنامه. ناسا خود را حفظ کرده است علاقه ای به تبدیل شدن به یک مشتری از اپراتورها تجاری در فضا است که در آن می گوید کمک خواهد کرد که آن را به صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول است.

artist's concept of a SpaceX Crew Dragon docking with the International Space Station
این هنرمند مفهوم را نشان می دهد SpaceX خدمه اژدها docking ایستگاه فضایی بین المللی, به عنوان آن را در طی یک ماموریت برای NASA Commercial Crew Program on May 27. SpaceX

چگونه به سازمان دیده بان راه اندازی

راه اندازی و همچنین prelaunch جلسات و اتصال سفینه فضایی با ایستگاه فضایی بین المللی را به همه نشان داده شود زندگی می کنند در تلویزیون ناسا.

راه اندازی برنامه ریزی شده است برای 1:33 p. m. PT جمعه, مارس 27. به تماشای آن شما می توانید لحن در استفاده از این ویدئو زیر با پوشش شروع 9:15 a. m. PT. پوشش اجرا خواهد شد بدون توقف تا زمانی که خدمه Dragon دهکدهای از منوی view با ISS و فضانوردان استقبال شده در هیئت مدیره.

اما وجود دارد مقدار زیادی از مواد دیگر در حال جریان در اطراف راه اندازی است که شما ممکن است بخواهید به اتمام است. روز چهارشنبه برای مثال شما می توانید لحن در اوایل کمی در 9 a. m. PT برای دیدن زنده نمایش ها از موشک فالکون 9 که حمل خدمه اژدها به مدار در گفتوگو 39-در مرکز فضایی کندی.

پس از راه اندازی نیز وجود خواهد داشت که پس از راه اندازی کنفرانس خبری با نمایندگان از ناسا و اسپیس ایکس به بحث در مورد چگونه به ماموریت رفت. آن آغاز خواهد شد در 3 p. m. PT.

چگونه به سازمان دیده بان قبل و بعد از راه اندازی حوادث

پس از راه اندازی وجود دارد خواهد بود یک سری دیگر از livestreamed حوادث و بحث در اطراف راه اندازی. شما می توانید هر یک از این با استفاده از تلویزیون ناسا تصویری تعبیه شده در بالا. تمامی زمان ها هستند PT.

پنج شنبه, مارس 28

  • 8:29 صبح — Docking از SpaceX Crew Dragon به ایستگاه فضایی بین المللی — هاوتورن کالیفرنیا/مرکز فضایی جانسون
  • 10:55 صبح — باز کردن دریچه به SpaceX خدمه اژدها و ورودی DM-2 فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی — هاوتورن کالیفرنیا/مرکز فضایی جانسون
  • 11:25 صبح — مراسم استقبال رسمی برای SpaceX DM-2 ناسا فضانوردان — هاوتورن کالیفرنیا/مرکز فضایی جانسون

چهار شنبه, آوریل 29

  • 8:05 صبح — ایستگاه فضایی بین المللی سفر 63 خدمه کنفرانس خبری با فرمانده کریس کسیدی از ناسا و فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley از ناسا

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>