چگونه به سازمان دیده بان مالش آنلاین: شراب خواری یاد پزشکی طنزهای به صورت رایگان

عشق تنظیم grey’s Anatomy اما بیمار از طریق hourlong درام? مالش لوازم کامل درمان. محبوب طنزهای شرح زیر است بازیگر Zach Braff به عنوان جان “J. D.” دوریان پزشکی کارآموز در یک بیمارستان آموزشی با فشار بالا و تخیل فعال. نمایش زد نه معشوق فصل اغلب ترکیب کمدی دلقک بازی و عاطفی درام به دور از آن نیم ساعت اقساط. سری دست آورد بزرگ fanbase در حالی که پخش و هنوز هم باقی مانده یک بنای فرهنگ پاپ امروز است. در اینجا چگونه به سازمان دیده بان مالش آنلاین.

ایجاد شده توسط: Bill Lawrence
بازیگران: Zach Braff Sarah Chalke Donald کارولینای شمالی, Neil Flynn Ken Jenkins
تعداد فصول: 9

سازمان دیده بان رایگان در Hulu

چگونه به سازمان دیده بان مالش های آنلاین در ایالات متحده آمریکا

نه همه فصول طنزهای موجود برای جریان در Hulu. پس از ثبت نام برای پلت فرم ماهانه برنامه اشتراک شما به طور خودکار در یک ماه آزمایشی رایگان است که اجازه می دهد تا دسترسی کامل به مالش و بقیه از Hulu بزرگ کتابخانه محتوا. در دادگاه به نتیجه شما می توانید لغو هزینه و یا را انتخاب کنید برای ادامه به 6 دلار در هر ماه است. متناوبا, پلت فرم ارائه می دهد 12 دلار در هر ماه برنامه بدون تبلیغات برای هر جدی bingers در خارج وجود دارد به دنبال به حداقل رساندن وقفه. پس از مالش است نه فصل طولانی, شما به احتمال زیاد نیاز به گسترش Hulu حساب گذشته دوره آزمایشی رایگان به منظور تماشای همه قسمت ها.

آمازون نخست تصویری نیز خانه نه همه فصول Scrubs — اما توسط فردی خرید از قسمت یا فصل تنها. فصل 1 تا 6 و 8 در دسترس برای $1 در هر قسمت و $10 در هر فصل است. فصول 7 و 9 هزینه $1 در هر قسمت و 7 دلار برای هر فصل است. اگر چه کمتر مقرون به صرفه تر از Hulu, اشتراک, خرید مالش توسط این قسمت یا فصل ممکن است یک عملی تر انتخاب برای کسانی که به دنبال به معاون کشیش بخش خود را rewatch یا شراب خواری. فردی به قسمت و فصل به فصل از مالش نیز برای خرید در دسترس در iTunes’ پلت فرم اما در بالاتر از هزینه های ارائه شده در آمازون نخست.

به تازگی پس از موج از زندگی توجه به اعتراضات گسترده در سراسر آمریکا در پی جورج فلوید قتل بسیاری از محبوب تلویزیون نشان می دهد مانند 30 راک و دفتر در حال پاسخ دادن به گذشته نژاد-غیر حساس و بی احتیاطی. فقط در ماه گذشته مالش خالق بیل لارنس کشیده سه قسمت از این مجموعه که ویژه blackface از همه جریان آنلاین رسانه. لارنس است پس از صدور یک عذرخواهی و اعلام کرد که آنها را به بازگشت به زودی به عنوان نسخه های ویرایش شده به احتمال زیاد با کسانی که به لحاظ نژادی حساس صحنه های حک شده از این قسمت در دسترس نباشد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>