چگونه به سازمان دیده بان Quibi با Chromecast در حال حاضر که آن را در واقع پشتیبانی


Illustration for article titled How to Watch Quibi With Chromecast Now That It’s Actually Supported

عکس: الکس Cranz (Gizmodo)

پس از اضافه کردن screencasting پشتیبانی با اپل پخش در ماه گذشته فرم کوتاه خدمات جریان Quibi می گوید کاربران می توانند در حال حاضر آن بازیگران نیش اندازه به Chromecast دستگاه به عنوان به خوبی.

تبلیغات

حمایت شرح زیر سنگی از چند ماه برای سرسختانه همراه اول جریان است که راه اندازی متاسفانه برای Quibi در وسط یک بیماری همه گیر. ایده این بود برای Quibi به یک نوع هیبرید بین Netflix و YouTube و یا Snapchat—یک جریان خدمات با سری شکسته فیلم کوتاه کمتر از 10 دقیقه است که می تواند به تماشای در حالی که انتظار برای ناهار و یا در رفت و آمد خود را به کار می کنند. اما Quibi راه اندازی شد در زمانی که مردم مجبور شدند به در خانه که در آن آنها تا به حال بسیار بزرگتر صفحه نمایش و دسترسی به یک ارتش از خدمات جریان نیز مبارزه برای توجه خود را.

تبلیغات

Quibi مدیران در نهایت اعلام کردپس از اینکه ابتدا اصرار در غیر این صورتکه آنها اضافه کردن پشتیبانی برای مشاهده تلویزیون با screencasting. تلویزیون اپل کاربران را دیدم پشتیبانی برای پخش, وارد, یک زن و شوهر از هفته پیش در حالی که این شرکت اعلام کرد پشتیبانی از Chromecast این هفته است. Quibi می گوید بینندگان در حال حاضر قادر به ضبط ویدیویی از صفحه تمام از خود نشان می دهد به تلویزیون با استفاده از Chromecast پشتیبانی و همچنین به عنوان دستگاه های زیر:

  • Chromecast نسل 1 (مدل H2G2-42)
  • Chromecast نسل 2 (مدل NC2-6A5)
  • Chromecast نسل 3 (مدل GA00439)
  • Chromecast Ultra (مدل GA3A00403A14)

برای بوت کردن یک Quibi بازیگران در Chromecast (مطمئن شوید که آن را در و متصل), باز کردن Quibi برنامه از دستگاه تلفن همراه خود را. از برای شما برگه و یا در حالی که تماشای یک قسمت شیر Chromecast آیکون. از منوی که ظاهر می شود را انتخاب کنید دستگاه شما می خواهم به بازیگران و سری خود را ظاهر خواهد شد به صورت افقی با فرمت بر روی صفحه نمایش.

است رفتن به رفع Quibi است متوسط, محتوا, مشکل ؟ آسمان هیچ. اما آن را در واقع ممکن است کمک به مردم شروع به استفاده از خدمات خود را برای نشان می دهد که در واقع درخشش—شاید. امیدوارم برای Quibi خاطر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de