چگونه به سازمان دیده بان فضانوردان آمریکایی' راهپیمایی فضایی در روز پنج شنبه

فضانوردان ناسا کریس کسیدی و باب Behnken در حال آماده سازی خود برای نهایی خود را در دو spacewalks که قرار داد

توسط DOSTEMANSALAM در 26 تیر 1399

فضانوردان ناسا کریس کسیدی و باب Behnken در حال آماده سازی خود برای نهایی خود را در دو spacewalks که قرار دادن خواهد شد تا کار بر روی به روز رسانی سیستم قدرت در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

دیگر فضانوردان مشغول به کار در تعمیرات اساسی سیستم پس از سال 2017 با کسیدی و Behnken در هفته های اخیر انجام دو spacewalks که در ادامه با این کار. در جولای 16 و 21 ژوئیه به جفت خواهد شد و هدف را به کار ،

در طول روز پنجشنبه تفرج کسیدی فرمانده ایستگاه فضایی فعلی اعزامی 63 و مهندس پرواز Behnken که وارد ISS در پایان ماه مه با داگ Hurley از طریق SpaceX اولین crewed پرواز جایگزین خواهد شد پیری نیکل-هیدروژن باتری های جدید لیتیوم-یون آنهایی که در سمت راست-6 خرپا ساختار.

"در جولای 16 راهپیمایی فضایی آنها برنامه ای برای حذف پنج شش نفره نیکل-هیدروژن باتری برای خرپا' قدرت سیستم و نصب سه جدید باتری های لیتیوم یون و همچنین به عنوان همراه سخت افزار" ناسا " در وب سایت خود را.

پس از ارتقاء قدرت در حال انجام Behnken و Cassidy که هر یک به اتمام هشت spacewalks در سراسر چندین ماموریت در ایستگاه فضایی به نوبه خود توجه خود را به کارهای دیگر از جمله تهیه آرامش ماژول برای نصب و راه اندازی تجاری ایرلاک ارائه شده توسط ross k. mcgill که مجموعه ای برای رسیدن به یک SpaceX پرواز باری بعد از این سال. جلوی هوا سد استفاده می شود برای استقرار تجاری و دولت حمایت آزمایش به فضا, ناسا گفت.

قابل توجه این جفت ارز آخرین راهپیمایی فضایی در جولای 21 را علامت 300 جمله تفرج مربوط به ایالات متحده فضانوردان پس از اد سفید پا های خود را جمینی 4 کپسول در ماه ژوئن سال 1965.

اگر شما می خواهید برای لذت بردن از منظره از دیدن دو فضانورد کار در خارج از ایستگاه فضایی به عنوان آن را در مدار زمین حدود 250 مایل سپس سر به ناسا سایت یا کانال یوتیوب در روز پنج شنبه در حدود 7:30 صبح هنگام پیاده روی برنامه ریزی شده است برای شروع. کار است که انتظار می رود تا هفت ساعت پس شما خوب به رها کردن در هر زمان در طول صبح و اوایل بعد از ظهر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب