چگونه به سازمان دیده بان آنلاین علاءالدین: جریان دیزنی جدیدترین نگاهی بر داستان کلاسیک

شما لازم نیست که به مالش چراغ جادو به سازمان دیده بان دیزنی live-action علاءالدین آنلاین. 2019 بازسازی ستاره منا مسعود به عنوان معروف دیزنی شاهزاده و نائومی اسکات به عنوان شاهزاده خانم یاس (نه به ذکر است ویل اسمیت در نقش معشوق از جن). آن به شرح زیر یکسان داستان به سال 1992 فیلم انیمیشن به همین نام است که در آن یک یاغی به نام علاءالدین می افتد در عشق با شاهزاده خانم یاس اعطا شده است سه خواسته از جادویی جن و در نهایت چهره خاموش در برابر قدرت گرسنه تبه جعفر. خوشبختانه کلاسیک متحرک از ویژگی های است که فقط به عنوان خوب اگر نه بهتر است — در این زندگی به چرخش. در اینجا چگونه به سازمان دیده بان علاءالدین آنلاین.

کارگردان: Guy Ritchie
بازیگران: Mena مسعود Naomi Scott, Will Smith, مروان Kenzari نوید نگهبان
زمان اجرا: 128 دقیقه

چگونه به سازمان دیده بان علاءالدین آنلاین در ایالات متحده آمریکا

دیزنی+ ارائه می دهد دسترسی کامل به زندگی تلنگر زمانی که شما ثبت نام برای اشتراک ماهانه خود را برنامه ریزی. این طرح هزینه 7 دلار در هر ماه و به کاربران اجازه می دهد جریان همه عناوین محبوب مانند علاءالدیندر آن گسترده محتوای کتابخانه. متاسفانه پلت فرم های دیگر ارائه یک محاکمه رایگان پس از ثبت نام. آنها پیشنهاد پرداخت یک بار از 70 دلار برای یک اشتراک سالانه است که سواحل 14 دلار کمتر از نیاز به پرداخت ماه به ماه. علاوه بر این, دیزنی+ یک خانواده دوستانه-برنامه ریزی — دلار 13-هر-ماه دیزنی+ بسته نرم افزاری ارائه می دهد که دسترسی کامل به دیزنی+ پخش آنلاين خدمات و همچنین به عنوان Hulu و ESPN+. مهم نیست که کدام یک از سرویس اشتراک شما انتخاب کردن برای زندگی علاءالدین خواهد بود به راحتی در دسترس برای جریان در هر سه.

گذشته از دیزنی+, علاءالدین است که تنها در دسترس برای جریان آنلاین توسط فرد خرید. شما می توانید اجاره فیلم برای $4 و یا خرید آن را برای 20 دلار در آمازون نخست تصویری. متناوبا در آیتونز شما می تواند اجاره فیلم برای یک دلار کمتر در $3 یا همان پرداخت به عنوان نخست را 20 دلار قیمت برای خرید.

پس از انتشار اولیه آن, علاءالدین فروش 1 میلیارد دلار در سراسر جهان آن را نهم-بالاترین-فیلم پرفروش سال 2019 و 34 بالاترین-فیلم پرفروش تمام وقت. بنابراین دیزنی در زمان فیلم انیمیشن محبوب ساخته شده و آن را به یک ضربه live-action پدیده برای مخاطبان در همه سنین است. اگر شما هنوز از آن زمان به جریان تلنگر آنلاین و اجازه علاءالدین شما را در جدید و بهبود یافته magic carpet ride.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im