چگونه به استفاده از موسیقی اپل با یک کتابخانه موسیقی محلی


Illustration for article titled How to Use Apple Music With a Local Music Library

تصویر: اپل

در حالی که Spotify می تواند ادعا اعتباری برای شروع دوم موسیقی دیجیتال انقلاب یکی از اولین شروع راه بازگشت در 1990s با MP3, Napster و (در نهایت) به فروشگاه موسیقی iTunes. امروز اپل برنامه های موسیقی است که پدید آمده از خاکستر از iTunes است که فقط در مورد بهترین راه برای نگه داشتن هر دو دوره از موسیقی دیجیتال موجود در کنار هر یک از دیگر — اگر شما می توانید شکل و خارج چگونه به آن را دریافت کند.

تبلیغات

این راهنمای است یک نمای کلی از چگونه شما می توانید با استفاده از این برنامه موسیقی در macOS به ترکیب هر دو یک کتابخانه محلی وارداتی دیجیتال, آهنگ (MP3 و یا در غیر این صورت) و یک فروشگاه از ده ها میلیون نفر از جریان آهنگ ها. اگر شما زندگی می کردند از طریق هر دو موسیقی دیجیتال انقلاب وعده آن را به طور کامل راه اندازی… در تئوری است.

آیتونز باقی مانده بر روی ویندوز اما احتمالا نه برای مدت طولانی. با که در ذهن ما در حال رفتن به تمرکز بر روی دسکتاپ برنامه های موسیقی برای macOS هر چند بسیاری از آنچه که ما صحبت کردن در مورد در اینجا می توان به سازگار با iTunes در ویندوز (و در نهایت یک سیب موزیک برنامه برای ویندوز, هنگامی که آن را نشان می دهد).

تبلیغات

همچنین ارزش گفت: در آغاز که آیتونز/موسیقی بزرگ و پیچیده برنامه مستعد ابتلا به اشکالات و رفتار نامنظم آن را به عنوان تلاش برای دریافت یک دسته در ده ها هزار نفر از آهنگ (اتمام هر مرتبط با انجمن حمایت از شواهد). اگر هر یک از دستورالعمل های ما کار نمی کند برای شما, شما ممکن است مجبور به انجام یک کمی از عیب یابی دقیق.

ما همچنین می خواهم به شنیدن در مورد هر یک از خود را تنظیم—چگونه شما در حال مخلوط کردن خود را در iTunes مجموعه موسیقی خود را با اپل کتابخانه موسیقی و این که آیا آنها در حال کار به خوبی با هم یا نه در همه. وجود دارد انواع قرار دادی تنظیمات وجود دارد خارج وجود دارد, بنابراین اگر شما برخی از راهنمایی های به اشتراک گذاری آنها را در نظر ترک.

اضافه کردن موسیقی محلی و موسیقی اپل

ما در حال فرض کنید اگر شما در حال خواندن این, شما شروع به طور کامل از ابتدا وقتی که می آید به یک کتابخانه موسیقی محلی اما دیجیتال جدید آهنگ های آسان برای اضافه کردن. بuy آنها را از فروشگاه آیتونز (انتخاب فروشگاه iTunes از کلی تب در تنظیمات اگر شما نمی توانید آن را ببینید در منوی سمت چپ) یا واردات آنها را از طریق فایل و واردات.

تبلیغات

خرید دیجیتال آهنگ رفتن معمولا به گران تر از اشتراک به یک جریان, خدمات, مگر اینکه شما در حال خرید کمتر از یک آلبوم در ماه, اما این به آن معنی است که شما می توانید نگه داشتن موسیقی خود را برای همیشه لطفا برای و که شما نمی به یک اشتراک ماهانه.

Illustration for article titled How to Use Apple Music With a Local Music Library

تصویر: اپل موزیک

تبلیغات

موسیقی برنامه در macOS خواهد سازماندهی و فروشگاه آهنگ های خود را برای شما. این یک ایده خوب برای تیک هر دو نگه داشتن رسانه موسیقی پوشه های سازمان یافته و کپی فایل های رسانه موسیقی پوشه در هنگام اضافه کردن به کتابخانه جعبه زیر فایل در تنظیمات به عنوان این را نگه می دارد تمام آهنگ های خود را با هم و سازمان یافته در درایو محلی شما. مثل همیشه ما توصیه می خواهم مطمئن شوید که کتابخانه خود را به طور کامل حمایت کردن در همه زمان ها اگر شما با استفاده از فایل های محلی به عنوان بخشی از آن وجود دارد بسیاری از گزینه های برای این کار از ماشین زمان به Dropbox به).

برای اضافه کردن موسیقی اپل به مخلوط شما نیاز به ارائه خود را 10 دلار در ماه برای اپل خزانه: انتخاب حساب پس از آن پیوستن به موسیقی اپل به ثبت نام و تمام ده ها میلیون آهنگ در موسیقی اپل در دسترس تبدیل خواهد شد به شما. با استفاده از فهرست و برای شما لینک کلیک کنید در سمت چپ به اطراف نگاه کنید و یا جستجو جعبه—که سازگار خواهد شد نمایش نتایج هر دو از کتابخانه محلی خود را و اپل موسیقی را پخش آنلاين گزینه های.

تبلیغات

مدیریت کتابخانه

واژه “کتابخانه” می تواند کمی گیج کننده است در این زمینه. و همچنین دادن به شما دسترسی به این حال بسیاری از میلیون ها نفر از آهنگ ها بیش از آن در جریان خدمات موسیقی اپل همچنین به شما اجازه می دهد علامت آلبوم ها و هنرمندان و آهنگ ها به عنوان بخشی از کتابخانه خود را—سرپرستی یک گوشه کوچک از موسیقی اپل به شما کمک کند به عقب بر گردیم به آهنگ های مورد علاقه خود را بیشتر به راحتی (از طریق هنرمند و یا آلبوم لینک کلیک کنید برای مثال) و آنها را همگام بین دستگاه های. این در دسترس است که آیا یا نه شما هر گونه آهنگ محلی بر روی مک خود را.

تبلیغات

اگر شما یک مجموعه محلی وارد شده و خریداری شده موسیقیاین نیز معمولا به نام یک کتابخانه. شما واقعا نمی تواند نگه داشتن اپل کتابخانه موسیقی خود را از کتابخانه محلی جداگانه—اگر شما می خواهید به استفاده از هر دو آنها پس از آن اپل موزیک و موسیقی برنامه در مک درمان آنها را به عنوان یک موجودیت واحد.

Illustration for article titled How to Use Apple Music With a Local Music Library

تصویر: اپل موزیک

تبلیغات

شیرجه رفتن در و بازی هر چیزی از اپل موسیقی را مستقیما از اپل موسیقی و کتابخانه محلی خود را دست نخورده باقی می ماند—آن دسته از هنرمندان, آلبوم های و آهنگ ها لینک پایین سمت چپ از موسیقی رابط برنامه نمی خواهد به طور ناگهانی بود پر از همه چیز شما را در جریان خدمات. شما می توانید اگر شما می خواهید فقط با استفاده از موسیقی اپل تا کنون که بدون اضافه کردن هر چیزی از آن را به کتابخانه خود را.

هر زمان که شما در حال دیدن سایت اپل موزیک ابر فروشگاه شما به همراه آیکون ها و اضافه کردن دکمه و این برای اضافه کردن هر آلبوم یا لیست پخش و یا آهنگ شما در حال جریان به خود واقعی کتابخانه (به طوری که آنها نشان خواهد داد تا در Artists, آلبوم ها و آهنگ ها). شما همچنین می توانید با کلیک بر روی سه نقطه را فشار دهید در هر نقطه که شما آن را ببینید و اضافه کردن به کتابخانه به انجام همان کار است.

تبلیغات

این است که جدا از در واقع دانلود پخش آنلاين آهنگ به دستگاه خود را (مک آیفون یا هر چیز دیگری). که چه ابر-و-فلش آیکون ها به صورت (و یا دانلود گزینه در سه نقطه دکمه منو). شما معمولا مجبور به اضافه کردن چیزی به کتابخانه خود را به آن را دانلود کنید اما یک استثنا وجود دارد که ما آن را دریافت کنید به بعد. موسیقی را می توان حذف شده و موسیقی را می توان از کتابخانه خود را به راحتی به اندازه کافی از طریق همان سه نقطه دکمه که به نظر می رسد در سراسر رابط کاربری (یا راست کلیک کنید).

Illustration for article titled How to Use Apple Music With a Local Music Library

تصویر: اپل موزیک

تبلیغات

شما احتمالا می خواهید برای دریافت آهنگ های خود را و لیست پخش—اپل موسیقی و محلی—همگام سازی در سراسر دستگاه های متعدد مانند اپل و iPads بیش از حد. باز کردن برنامه موسیقی تنظیمات و سپس تیک همگام سازی کتابخانه تحت General—پس از یک ابر همگام سازی تکمیل شده است, تمام آهنگ های خود را در دسترس خواهد بود بر روی تمام دستگاه های خود را. شایان ذکر است که اپل را اپل موزیک ابر نسخه از فایل های محلی خود را هنگامی که همگام سازی با دستگاه های دیگر اگر آنها در دسترس است اما محلی فایل ها بر روی مک خود را کامپیوتر نمی کنند.

به شما به عنوان ترکیب هر دو ابر آهنگ های محلی آهنگ های آن را به ارزش تحمل در ذهن که ابر وضعیت یک معیار در کتابخانه موسیقی ابرداده. یک لیست پخش هوشمند که در آن ابر وضعیت برابر اپل موسیقی را فورا انتخاب کردن تمام آهنگ ها که شما فقط اجاره از اپل به جای داشتن آنها را به طور دائم ذخیره شده بر روی کامپیوتر شما. این می تواند مفید برای extricating سیب موزیک آهنگ را از کتابخانه محلی خود را.

تبلیغات

ایجاد لیست پخش

در یک سطح ایجاد لیست پخش نیست و بسیار پیچیده در همه—استفاده از سه نقطه منو و یا راست کلیک برای اضافه کردن آلبوم یا آهنگ به لیست پخش مخلوط کردن سیب موزیک میدارد با آهنگ های از کتابخانه محلی خود را تا آنجا که شما می خواهید. این لیست پخش باید بازی را از طریق با مسائل و همگام سازی به تمام دستگاه های مرتبط نیز هست. شما باید آخرین موسیقی اپل نسخه بازی همراه با کسانی که MP3s شما شده است حلق آویز در به پس از قرن گذشته است.

تبلیغات

در سطح دیگری می توان آن را کمی پیچیده است. برای شروع با, شما انتخاب کردم وقتی که می آید به لیست پخش—هنگامی که شما اضافه کردن جریان اپل موزیک آهنگ به لیست پخش شما می توانید انتخاب کردن به این به طور خودکار اضافه شده به کتابخانه خود را به عنوان خوب یا نه. در macOS تنظیم برای این است که تحت Advanced tab از تنظیمات در برنامه موسیقی—اضافه کردن آهنگ ها به کتابخانه که با اضافه کردن به لیست پخش.

Illustration for article titled How to Use Apple Music With a Local Music Library

تصویر: اپل موزیک

تبلیغات

خاموش کردن این گزینه این است که یک راه خوب برای نگه داشتن خود را از فایل های محلی و موسیقی اپل حداقل تا حدی جدا: شما می توانید ترکیب هر دو جریان و محلی آهنگ در لیست پخش خود را اصلی کتابخانه فقط چیزهای را که شما به طور خاص اضافه شده (لیست پخش آهنگ را نشان نمی دهد تا منn هنرمندان, آلبوم های و آهنگ ها بخش).

اگر شما از طرفداران از لیست پخش هوشمند آن می شود کمی پیچیده تر است. این لیست های پخش—cueing تا پنج ستاره-تاریخ آهنگ از سبک راک که شما شنیده ام برای یک ماه مثلا—می تواند کمک به شما کشف از دست داد سنگهای حفظ آهنگ های مورد علاقه خود را در رسیدن به مطمئن شوید که هیچ چیز در کتابخانه خود را جمع آوری گرد و غبار برای بسیار طولانی و خیلی بیشتر. آنها فوق العاده مفید, اما آنها همیشه آسان نیست به درک.

تبلیغات

جریان سیب آهنگ های موسیقی را می توان اضافه شده به لیست پخش هوشمند, اما تنها اگر آنها در حال حاضر اضافه شده به کتابخانه خود را (یکی دیگر از دلایل به نوبت اضافه کردن آهنگ ها به کتابخانه که با اضافه کردن به لیست پخش ، اگر آنها را در کتابخانه خود را, آنها نادیده گرفته شود. اگر شما می خواهید یک گردان هوشمند لیست از همه چیز شما گوش در هفته گذشته شاید—آهنگ محلی و سیب موزیک آهنگ—سپس سیب موزیک انتخاب نیاز به اضافه شده به کتابخانه خود را.

Illustration for article titled How to Use Apple Music With a Local Music Library

تصویر: اپل موزیک

تبلیغات

هوشمند و دستی باید لیست پخش همگام سازی به دستگاه های تلفن همراه خود به صورت عادی به غیر از لیست پخش هوشمند است که با تکیه بر دیگر لیست پخش برای معیارهای آن—به هر دلیلی این در حال حاضر فراتر از دسترس اپل برنامه های موسیقی برای سیستم عامل iOS و آندروید. اگر آنها کار خواهد کرد و به روز رسانی درستی در هنگام بازی از خود macOS کامپیوتر آنها را نشان نمی دهد تا بر روی تلفن های همراه و قرص.

در آن پارامترهای شما می توانید ساخت تا خود را اپل کتابخانه موسیقی به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب. وجود دارد ده ها میلیون ها نفر از آهنگ های موجود برای جریان فورا به علاوه تمام دیجیتال آهنگ های شما انباشته را در سال علاوه بر هر گونه بیشتر است که شما نیاز به اضافه کردن. آن را به بهترین از هر دو قبل از Spotify در و پست-Spotify موسیقی دیجیتال انقلاب است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>