چگونه برای انتقال مخاطبین بین آیفون و آندروید دستگاه های

تغییر گوشی باعث می شود به اندازه کافی اضطراب بدون نیاز به نگرانی در مورد حفظ مخاطبین خود را. یکی از مهم ترین جنبه های تعویض هر دو گوشی و سیستم عامل است که مطمئن شوید که تمام مخاطبین به درستی انتقال به دستگاه جدید خود را. ما گوشی های هوشمند طراحی شده برای انجام بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین. در اینجا ما به شما نشان دهد چگونه به حرکت مخاطبین را از iOS به Android و بنابراین شما به راحتی می توانید به عقب و جلو سوئیچ بین سیستم عامل در خواهد شد. بهترین راه برای انجام این کار از طریق اپل iCloud و Google Contacts. بیایید آغاز شده است.

صادرات مخاطبین را از iCloud

اگر شما فعال iCloud در آی فون خود را پشتیبان گیری از مخاطبین آسان است.

 • ورود به iCloud در کامپیوتر شما کلیک کنید و اطلاعات تماس.
 • در صفحه بعدی را انتخاب کنید تمام اطلاعات تماس در گوشه بالا سمت چپ و ضربه Command+A و یا CTRL+A برای انتخاب همه آنها.
 • اگر شما یک هشدار پرسیدن آیا شما می خواهید اجازه می دهد تا محبوبیت در www.iCloud.comکلیک کنید اجازه می دهد.
 • با کلیک بر روی آیکون چرخ دنده در پایین صفحه کلیک کنید و Export vCard.
 • هنگامی که پنجره باز می شود را انتخاب کنید تمام مخاطبین خود را دوباره با Command+A و راست کلیک بر روی هر تماس.
 • را انتخاب کنید صادرات, کارت ویزیت, نام, کارت ویزیت را انتخاب کنید و محل ذخیره.

مخاطبین خود را به کامپیوتر خود دانلود کنید به عنوان یک فایل VCF که شما می توانید ایمیل برای خودتان و یا به طور مستقیم واردات به گوگل. هنگامی که شما فعال گوشی جدید راه اندازی حساب ایمیل خود و واردات که کارت ویزیت از ایمیل خود را به ها مخاطبین خود را. این یک ایده خوب برای ذخیره ایمیل با ضمیمه کارت ویزیت. که اجازه می دهد تا آن را به عنوان یک دستی نسخه پشتیبان تهیه تمام مخاطبین خود را. شما همچنین ممکن است صرفه جویی در آنها را در جایی در سیستم خود را برای حفاظت.

انتقال با گوگل تماس با ما

داشتن یک حساب کاربری گوگل را ساده حرکت مخاطبین بین سیستم عامل. اگر ندارید یک حساب گوگل, ثبت نام برای یکی به صورت رایگان با گوگل. شما نیاز به آن را برای گوشی های هوشمند آندروید خود را بدون در نظر گرفتن. قبل از اینکه شما تماس جدید خود را به گوشی آندروید زیر را انجام دهید.

 • ورود به مخاطبین گوگل را در مرورگر خود را.
 • پایین در سمت چپ شما باید ببینید که واردات گزینه است. بر روی آن کلیک کنید و سپس کلیک کنید را انتخاب کنید فایل حرکت به کارت مجازی است که شما را نجات داد از iCloud و بر واردات.
 • اگر شما در حال حاضر یک حساب Google شما متوجه خواهد شد لیست مخاطبین خود را در حال حاضر بسیار بزرگتر و به احتمال زیاد برخی از تکراری. اگر شما تکراری مخاطبین شما ممکن است نیاز به صرف برخی از زمان حذف و یا اصلاح آنها.
 • بهتر است برای از بین بردن تکراری به صورت دستی. گوگل ارائه می کند یک نگاه به صورت تکراری ابزار طراحی شده برای انجام همان چیزی, اما آن را به خصوص دقیق است.
 • سعی کنید آن را با کلیک کردن بر روی Merge & تعمیر دکمه در ستون سمت چپ از صفحه تماس با ما که به شما می دهد گزینه ای را برای Merge تکراری.

انتقال مخاطبین به گوشی آندروید خود را

هنگامی که شما مخاطبین خود را در گوگل سازماندهی دقیقا چگونه شما آنها را می خواهید آن زمان برای قرار دادن آنها را بر روی تلفن خود را. اگر شما در میانهی شب شده و تلفن جدید خود و در عین حال انتقال آسان خواهد بود. هنگامی که شما برای اولین بار راه اندازی تلفن جدید خود می پرسد اگر شما می خواهید برای همگام سازی گوشی خود را به یک حساب کاربری گوگل است. را وارد کنید در اطلاعات حساب خود را و تلفن خود را به طور خودکار به تمام مخاطبین از حساب Google خود را.

اگر شما در حال حاضر تبدیل شده بر روی گوشی آندروید خود را و نمی همگام سازی آن با حساب کاربری گوگل زیر را انجام دهید.

 • رفتن به تنظیمات > حساب یا حساب ها و همگام سازی به حساب همگام سازی با تلفن خود را.
 • در پایین شما یک دکمه دارای برچسب اضافه کردن حسابکه در آن شما می توانید Google خود را وارد کنید ورود به سیستم.
 • را انتخاب کنید و حساب کاربری گوگل خود را و آن را همگام سازی تمام مخاطبین خود را به گوشی خود را, همراه با, تقویم, Chrome, Gmail, و هر چه اجزای دیگر شما را انتخاب کنید به همگام سازی.
 • اگر شما در حال تغییر از آندروید به آیفون, رفتن به تنظیمات > ایمیل > افزودن حساب > گوگل.
 • Google خود را وارد کنید ورود اطلاعات و آی فون خود را به طور خودکار همگام سازی مخاطبین در حساب Google خود را.
 • اگر شما می خواهید آن را به اقامت در همگام سازی شده و شامل تماس های جدید شما اضافه کردن و سپس رفتن به تنظیمات > ایمیل > حساب پیش فرض را انتخاب کنید و حساب Gmail خود را.

استفاده از یک برنامه

اگر شما در خرج کردن و نیاز به انتقال مخاطبین خود را به سرعت در اینجا دو برنامه های تلفن همراه طراحی شده برای انتقال آسان است.

MCBackup

My Contacts Backup — MCBackup برای کوتاه کمک می کند تا شما را به بالا و بازیابی مخاطبین را از تلفن خود را بدون استفاده از یک کامپیوتر مبتنی بر یا همگام سازی روش. پشتیبان تنها با یک ضربه بزنید و ایمیل خودتان .vcf پیوست. این برنامه همچنین ویژگی های آفلاین پشتیبان گیری آسان و بازیابی آسان انتقال بین iOS و اندروید از طریق ایمیل یادآوری به عقب به طور منظم و VCF کارت.

گوگل بازی فروشگاه App

حرکت به iOS

این غیر معمول برنامه یک محصول اپل ساخته شده برای آندروید است. آن را متصل آندروید خود را و اپل دستگاه هم از طریق Wi-Fi برای انتقال تمام داده های خود را اگر آن را محدود به اپل یا iPads در حال اجرا در iOS 9 و یا بالاتر و دستگاه های با آندروید 10. این نقل و انتقال مخاطبین و همچنین تاریخچه پیام ها, عکس ها و ویدئوها بوک مارک مرورگر حساب های ایمیل و تقویم برای آی فون جدید خود را.

Google Play

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>