چگونه برای ردیابی خواب خود را با یک دیده بان اپل

آیا شما می خواهید برای ردیابی خواب خود را با Apple Watch ؟ در حالی که این یکی از ویژگی های بومی ارائه شده توسط اپل (تا WatchOS 7 آغاز بکار به هر حال) وجود دارد چند راه حل مربوط به نرم افزار و با استفاده از آی فون خود را. با این حال هیچ ایده آل هستند و ما در حال رفتن به شروع با یک یادآوری در مورد یک نقطه ضعف بزرگ است که ممکن است تغییر ذهن خود را در مورد استفاده از سازمان دیده بان اپل برای آهنگ خواب در همه.

فکر می کنم در مورد باتری

در اینجا یک دلیل جامد به نظر اپل سازمان دیده بان به عنوان یک پوشیدنی sleep tracker — باتری نیاز به شارژ روزانه دارد و نمی تواند هر زمان که اگر شما با پوشیدن آن در تمام طول روز و شب.

اگر شما تصمیم به سعی کنید خواب ردیابی خود را با تماشای آن را توصیه به انتخاب یک برنامه است که نیازی نیست شما به آن را می پوشند در طول شب و یا خود را کنار بگذارند زمان های مختلف خود را به اتهام تماشای. برنامه های دیگر ممکن است نیاز شما را به آی فون خود را روی تخت با شما که آن هم نامطلوب (و احتمالا کاملا ناامن) جایی برای شارژ آن است.

خواب ردیابی با استفاده از آی فون امکان پذیر است اما می آید با بسیاری از به خطر انداخته.

خواب ردیابی برنامه های کاربردی

چرا که خواب نیست متریک به طور خاص دنبال اپل دیده بان در حال حاضر شما در حال رفتن به کشف یک شخص ثالث گزینه از فروشگاه App. بسیاری از این برنامه ها نیاز به آی فون خود را برای استفاده در علاوه بر این به خود دیده بان اپل. در اینجا چهار گزینه را در نظر بگیرید ،

AutoSleep ردیاب

مطلق وجود ندارد نیاز به پوشیدن خود اپل دیده بان در تخت با AutoSleep برنامه. اگر شما آن را با استفاده از دیده بان سنسور برای ایجاد هنگامی که شما خواب و خواهد شد و سپس نظارت بر حرکت و ضربان قلب به ارائه امتياز خواب در صبح است. اگر شما تصمیم به پوشیدن سازمان دیده بان در حالی که خواب برنامه عمل با استفاده از آی فون خود را و تنها به ضبط مقدار زمانی که شما خواب.

این برنامه همواره رتبه های خوب در فروشگاه App است و یکی از محبوب ترین خواب های ردیابی نرم افزار برای دانلود. به ارائه معنی دار معیارهای شما را مجبور به پوشیدن خود اپل دیده بان و پیدا کردن یکی دیگر زمان برای شارژ آن است.

بالش

بالش همچنین با استفاده از آی فون خود را و اپل با هم به آهنگ خواب. اگر شما تصمیم به پوشیدن سازمان دیده بان خود را به شما باید برای قرار دادن آی فون خود را روی تخت با شما. این راه می تواند به طور موثر نظارت بر فعالیت های شبانه از جمله خروپف و خواب REM. بالش نیز باعث می شود استفاده از میکروفون گوشی به ضبط صداهای در طول شب. اگر شما با پوشیدن ساعت مچی و ضربان قلب و ردیابی معرفی شده است.

برخی از ویژگی های نیاز به در برنامه خرید به باز کردن اما بسیاری از ویژگی های رایگان است که یک smart alarm clock بیش از حد آماده به شما از خواب بیدار دقیقا در زمان مناسب برای بدن خود را. فقط به یاد داشته باشید برای شارژ تلفن خود را در حالی که آن را با شما.

Sleepzy

ترویج به عنوان یک smart alarm clock Sleepzy همچنین آهنگ خواب اگر شما می پوشند دیده بان اپل. این مجموعه اهداف برای دیدار با زمان خواب را نظارت بر الگوهای خواب فراهم می کند و سر و صدا سفید و برای تلفن های موبایل برای کمک به شما خواب رفتن. وجود دارد یک بسته اشتراک است که هزینه از 7 دلار در هر ماه و در آن مورد نیاز است برای حذف تبلیغات و معرفی ویژگی های مانند نظارت بر داده در طول زمان است. با استفاده از آی فون کار می کند مانند دیگر خواب برنامهها و سوابق برای تلفن های موبایل اندازه گیری کیفیت خواب را فراهم می کند و انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه به خواب بهتر است.

خواب دیده بان

خواب تماشای برنامه دیگری است که می توانید با استفاده از هر دو آی فون خود را و اپل دیده بان برای نظارت بر خواب. اگر شما می پوشند سازمان دیده بان به رختخواب آن را به طور خودکار شروع به ردیابی هنگامی که شما به خواب رفتن و دارای یک لیست جامع از ویژگی های پردازنده. داده های جمع آوری شده شامل ضربان قلب, خواب REM الگوهای اختلالات خواب و مقدار زیادی بیشتر است.

اگر شما بر روی ساعت اپل, آی فون انجام خواهد شد بسیاری از توابع. مانند برخی از برنامه های دیگر وجود دارد یک سرویس اشتراک برای برخی از ویژگی های حق بیمه است که هزینه های از 4 دلار در هر ماه یا 30 دلار در هر سال است.

گزینه های دیگر

Xiaomi Mi Smart Band 4
اندی Boxall/Digital Trends

اپل دیده بان عالی است ساعت هوشمند و بسیار قادر به نظارت بر سلامت ابزار اما واقعا مناسب است برای نظارت بر خواب. حداقل نه تا زمانی که WatchOS 7 منتشر شده است. اما اگر شما نمی خواهید به یک ظرف غذا به اطراف با نرم افزار و آی فون خود را در این میان وجود دارد این است که گزینه دیگری را در نظر بگیرید. چرا خرید با قیمت مناسب, تناسب اندام, باند با ردیابی خواب و ضربان قلب سنسور? اگر شما مایل به راه اندازی سازمان دیده بان و آی فون خود را برای نظارت بر خواب هر شب و سپس با قرار دادن در یک گروه تناسب اندام به جای کمی تلاش کمتر است. بسیاری نمی خواهد نیاز به شارژ اغلب یا نه. این $54 هوشمند Xiaomi Mi Band 5 یک مثال عالی به عنوان $70 Fitbit الهام بخش منابع انسانی.

متناوبا, چرا کشف جهان غیر پوشیدنی خواب انتقالها? Withings خواب با استفاده از یک برنامه بر روی تلفن خود را همراه با یک تشک های ویژه است که می رود زیر تشک خود را و یا شما می توانید برش از دستگاه به طور کامل و خرید یک تشک با خواب ردیابی ساخته شده است در.

نظارت بر الگوهای خواب شما را با توجه به بهبود آنها را فقط به عنوان مهم به عنوان مطمئن شوید که شما حرکت در اطراف به اندازه کافی در طول روز. لازم نیست خود را محدود به اپل دیده بان در تلاش برای به دست آوردن بینش بهتر به خواب خود را.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>