دلیل خوبی وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم نوار بیش از کامپیوتر خود را کم و یا استفاده از یک اختصاص داده شده کم پوشش برای آنها مسدود کردن: وب کم را می توان هک, که بدان معنی است که هکرها می توانند آنها را روشن و رکورد شما را زمانی که آنها می خواهند معمولا با یک “موش” و یا ابزار مدیریت از راه دور است که مخفیانه آپلود شده.

این نوع حمله ممکن است هدف هر کسی. Ransomware تلاش به طور کلی سعی کنید به کنترل از هر چیزی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد را به پول نقد. به عنوان یک نتیجه بسیاری از نرم افزارهای مخرب در تلاش برای آلوده کردن وب کم بنابراین هکرها می توانند (به طور بالقوه) دریافت محتوای مناسب برای اخاذی. برای حفظ خود و حفظ حریم خصوصی این مهم را به خوبی anti-malware نرم افزار — اما شما همچنین باید بدانید که این علائم اگر کسی به دست آورده است کنترل خود را مخفی. در اینجا چیزی است که به سازمان دیده بان برای.

نور را بر روی وب کم خود را تبدیل می شود در زمان های عجیب و غریب

Dell XPS 13
رایلی جوان/Digital Trends

این یکی از ساده ترین مشکلات به نگاه برای: کامپیوتر خود را کم باید یک شاخص نور در کنار آن است. شما می توانید آن را به نوبه خود در زمانی که کم فعال است برای چیزی شبیه به یک ویدئو کنفرانس.

اگر شما متوجه این چراغ نشانگر روشن در زمان های عجیب و غریب به خصوص زمانی که شما نمی با استفاده از آن این است که یک ثبتشده سرنخی که کسی گرفته شده خود را کنترل وب کم از راه دور و با استفاده از آن را به یک نگاه.

اگر شما متوجه این اتفاق می افتد شما باید به سرعت خود را چک کنید فعال برنامه های کاربردی از جمله برنامه های است که در حال حاضر فعال در پس زمینه. ببینید اگر هر گونه برنامه های در حال اجرا در حال تبدیل بر روی وب کم خود را توسط خود را دارند. در اکثر موارد هیچ برنامه باید همیشه به نوبه خود بر روی وب کم خود را بدون اجازه صریح شما این است در حال حاضر یک دلیل خوب برای حذف هر برنامه شما در پیدا کردن مسئول … یا حداقل برخی از جدی تنظیمات به تنظیمات خود را و دسترسی. اما در برخی موارد این می تواند یک موضوع را با تنظیمات برنامه فعال کردن وب کم زمانی که برنامه روشن و مهم است به این قانون از زمانی که دیدن اگر شما بوده ام به هک.

شما پسوند مرورگر در حال تبدیل بر روی وب کم خود را

LG Gram PC 2017 webcam
لایحه رابرتسون/Digital Trends

پسوند مرورگر یکی دیگر از علت بالقوه از وب کم خود را تبدیل بدون دانستن خود. چک کردن برای دیدن اگر آن را به نظر می رسد خود را, وب کم های شاخص نور نوبت در هر زمان شما برای باز کردن مرورگر اینترنت خود (کروم و فایرفاکس و غیره.). که این یک نشانه است که شما باید یک افزونه یا add-on بر روی مرورگر شما است که با استفاده از بادامک خود را.

شما می توانید غیر فعال کردن تمام افزونه ها و سپس فعال کردن دوباره آنها را یکی یکی و سپس راه اندازی مجدد مرورگر خود را هر زمان به محدود کردن که فرمت ممکن است باعث این مشکل است. این است که فرمت به طور فعال در تلاش برای هک کردن شما ؟ شاید نمی — آن را فقط می تواند یک طراحی ضعیف فرمت. در هر صورت شما بهتر است بدون آن. پاک کردن مقصر و به دنبال راه حل های مختلف.

وجود دارد غیر منتظره, وب کم, فایل های تصویری ذخیره شده بر روی کامپیوتر خود را

عارف شراب/ Digital Trends

بیایید می گویند که یک هکر موفق به کنترل از راه دور خود را به وب کم تبدیل آن و تلاش می کند ضبط با آن است. چه اتفاقی می افتد ؟ به خوبی نرم افزارهای مخرب ممکن است بسیار پیشرفته در برخی از راه, اما آن را بسیار محدود در دیگران است و این بدان معناست که کسانی که فیلم های ضبط شده هنوز هم گرفتن ذخیره شده در هارد دیسک خود را حتی اگر یک هکر در تلاش است تا آنها را جمع آوری.

این به این معنی یکی از ساده ترین راه برای چک کردن اگر شما بوده ام هک شده است و برای باز کردن هارد دیسک خود را و پوشه ها و بررسی های عجیب و غریب کم فایل های ویدئویی است که شما را نجات نمی. شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم هرگز توجه کنید که این فایل وجود داشته باشد و یا چگونه به راحتی می توانید آنها را از دست داده در messy سیستم فایل. فایل های ویدئویی ممکن است تصادفی نام و یا برچسب ها, پس از اتمام هر عجیب و غریب فایل های تصویری و دیدن اگر آن را به نظر می رسد مانند برخی ایجاد شده با هدف های مخرب.

به آنها را پیدا کنید, سعی کنید در جستجوی اختصاصی وب کم, پوشه, به عنوان بسیاری از وب کم به طور خودکار ذخیره فیلم ها به فایل های خود را زمانی که آنها استفاده می شود برای ضبط. این است که معمولا در اسناد خود را بخش. در غیر این صورت بررسی ویدیویی دیگر پوشه های کامپیوتر ایجاد شده در این منطقه است.

تنظیمات امنیتی خود را تغییر داده شده اند در راه های عجیب و غریب

نرم افزارهای مخرب نیز ممکن است تغییر تنظیمات امنیتی آن را آسان تر برای کنترل وب کم و ارسال و یا دریافت فایل های تصویری (در میان دیگر فساد). باز خود را به وب کم نرم افزار و بررسی در آن امنیت و دسترسی به تنظیمات برای دیدن اگر هر چیزی به نظر می رسد خارج از محل و یا به طرز مشکوکی غیر فعال است. سازمان دیده بان به طور خاص برای کم رمزهای عبور که تغییر کرده و یا حذف و عجیب در برنامه که دسترسی به دوربین خود را. در ویندوز 10 شما همچنین می توانید غیر فعال کردن توانایی برای برنامه برای دسترسی به دوربین خود را در همه, که می تواند یک انتخاب بزرگ است.

اگر شما نرم افزار آنتی ویروس چک برای دیدن اگر آن را کم حمایت شده اند غیر فعال یا تغییر — به دنبال محدود-دسترسی به ویژگی های که غیر فعال هستند و اطلاعیه ها (هشدار که به شما بگویم که کم است استفاده می شود) که غیر فعال شده اند که این به طور معمول به صورت خودکار را فعال کنید زمانی که نرم افزار فعال است. همه آنتی ویروس, نرم افزار وب کم, امکانات, اما آنها قطعا ارزش چک کردن است.

بررسی امنیت سیستم عامل و همچنین برای دیدن اگر هر یک فایروال و یا سایر اقدامات امنیتی شده اند و به تازگی از کار افتاده. نگه داشتن چشم در این تنظیمات در طول زمان به طوری که شما می دانم که اگر آن را به نظر می رسد مانند آنها بوده است به طور ناگهانی تغییر کرده است.

ویروس خود را اسکن و نشان می دهد برنامه های مشکوک

Cylance Antivirus Interface

نرم افزار آنتی ویروس خوب است که ماهر در اسکن رایانه شما را برای فایل های مشکوک یا فعالیت. اگر شما یک آنتی ویروس, نرم افزار اجرای یک دستی اسکن و ببینید که اگر آن را گزارش هر گونه نرم افزارهای مخرب و یا فعالیت های مشکوک بر روی کامپیوتر شما. نگاهی به جزئیات برای دیدن اگر وب کم خود را ممکن است به خطر بیافتد و مطمئن شوید که شما نرم افزار آنتی ویروس حذف هر گونه برنامه های مشکوک و یا محتوا.

نرم افزارهای مخرب می توانید سعی کنید برای نصب یک موش صحرایی بر روی سیستم خود را برای به دست آوردن دسترسی به وب کم خود یک عمل گاهی اوقات به نام “camfecting.” گسترده حملات مخرب است که با استفاده از این تاکتیک شامل Blackshades, Rbot-GR Mirai و InvisiMole. اگر شما نرم افزار آنتی ویروس اشاره بالقوه عفونت با هر چیزی شبیه به این, سپس شما می دانید آنچه ممکن است اتفاق افتاده را به بادامک خود را.

اگر شما لازم نیست که یک برنامه آنتی ویروس پس از آن شما راهنمای ما به بهترین گزینه های رایگان در دسترس است.

شما یک پیام از یک هکر

Awesome Tech YCBY 01-20-2017

اگر بدتر می آید به بدتر یک هکر خواهد شد پیام شما و تلاش برخی از نوع اخاذی بیش از, وب کم فیلم ها. که چگونه آنها را امتحان کنید برای به دست آوردن پول — اغلب از طریق پنهان کردن آدرس کیف پول بیتکوین یا مشابه روش پرداخت.

درمان این پیام ها به عنوان شما را از هر گونه تلاش فیشینگ. آنها تقریبا همیشه شامل نهفته است در مورد آنچه که یک هکر انجام داده و یا آنچه را که دسترسی به آنها اغلب یک وسیله نقلیه برای نصب ransomware در کامپیوتر خود را در وهله اول. معمولا هکرها انتخاب کنید تا تماس و رمز عبور اطلاعات از لیست در وب سایت و ارسال هزاران نفر از این ایمیل در یک زمان امید کسی می ترسم به اندازه کافی به آنها ارسال پول است. وجود دارد هیچ دلیلی برای باور هر کسی دارای کنترل بر روی وب کم خود را مگر اینکه آنها در واقع با ارائه مدارک و شواهد از وب کم فیلم.

اگر شما می توانید یک پیام را پاسخ نمی دهند. همین حالا با کلیک بر روی هر فایل یا لینک حتی اگر این پیام می گوید که حاوی شواهدی از فیلم. آیا ارسال پول به هر کسی. فقط با نصب و اجرای برخی از قوی anti-malware نرم افزار برای کمک به بررسی هر گونه مشکلات و تغییر کلمه عبور خود را برای کمک به بالا بردن امنیت خود را. خوب password manager می تواند به شما کمک کند به طور خودکار تولید کلمات عبور قوی و یا شما می توانید تمرین ما نکته در انتخاب کلمه عبور بهتر اگر شما خود را ایجاد کنید.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو