چگونه به گرفتن عکس های بزرگ خود را با صفحه 4 یا 4 XL

گوگل مطمئن می داند که چگونه به یک دوربین بزرگ است. در این صفحه 4 تا صفحه 4 XL به رخ کشیدن همان حالت دو لنز دوربین با حمایت گوگل پردازش تصویر جادوگری. این مقایسه بسیار مطلوب با دوربین بالا, گوشی های در دسترس زمانی که آن را منتشر شد و در پاییز سال 2019 با تصاویر ستارگان که در سمت چپ ما عکاسان مشتاق به واژه plumb عمق آن و یادگیری آن فهم و outs. در ماه های پس از آن منتشر شد گوشی های دیگر را تحت فشار قرار دادند phtoography بیشتر از دوره: سه لنز دوربین های دیجیتال در حال تبدیل شدن به رایج مانند کسانی که بر روی LG V50 و جدید LG V60 و داغ جدید Huawei P40 Pro همراه با 5× زوم اپتیکال است که برگ های صفحه 4 تله در گرد و غبار.

هنوز گوگل صفحه 4 دوربین قادر به گرفتن تصاویر فوق العاده خود را حفظ خاطرات ارزشمند و حتی تیراندازی ستاره ها در آسمان شب — و ما توضیح دهید که دقیقا چگونه به انجام تمام آن چیزهایی است. این است که ما صفحه 4 دوربین, راهنمای.

چه جدید

با تشکر از به قدرت نرم افزار گوگل قادر است به طور مستمر به روز رسانی خود را با سخت افزار و دوربین در صفحه 4 و صفحه 4 XL از این قاعده مستثنی است. با اولین به روز رسانی از نوامبر سال 2019 گوگل نشان داد “کیفیت دوربین بهبود” — هر چند دقیقا چه کسانی بودند مشخص نیست. در ماه مارس سال 2020 به عنوان بخش دوم “پیکسل قابلیت رها کردن” گوگل اعلام کرد دو دوربین, رفع, یکی جلوگیری از یک تصادف در هنگام برنامه دوربین روشن به تصویری دیگر بهبود خودکار تعادل رنگ سفید در برخی از حالات نور. وجود پرسش و بهبود مشابه به فوکوس خودکار نیز هست. چیزهای خوب!

مشخصات دوربین

قبل از اینکه ما حفاری به جزئیات شایان ذکر است که اصلی و جلوی دوربین در صفحه 4 و صفحه 4 XL یکسان هستند. که هیچ تفاوتی در کیفیت یا ویژگی های, بنابراین هر کدام که صفحه 4 شما انتخاب کردن برای شما همان عالی دوربین.

دوربین اصلی این است که دو لنز امر است که ترکیبی از یک 12.2 مگاپیکسلی و لنز با f/1.7 دیافراگم قادر به اجازه در مقدار زیادی از نور و یک 16 مگاپیکسلی با لنزهای تله فتو لنز با f/2.4 aperture. هر دو لنز دارای تثبیت کننده تصویر نوری (OIS). نیز وجود دارد پشتیبانی برای تشخیص فاز فوکوس خودکار و HDR. لنزهای تله فتو لنز ارائه می دهد 2× زوم اپتیکال و می تواند تا 8× دیجیتالی با کمک گوگل فوق العاده Res قابلیت زوم.

در اطراف وجود دارد یک 8 مگاپیکسلی و لنز با f/2.0 دیافراگم و 90 درجه میدان دید. این کانون ثابت و صفحه 4 selfie تیرانداز است که دیگر دو لنز به عنوان آن را در صفحه 3 اما میدان دید گسترده تضمین می کند که شما هنوز هم می تواند خودرا برای امتحان اماده در یک مقدار مناسب و معقول از پس زمینه و یا یک گروه عکاسی از خود.

اگر شما می خواهید به ساقه تصویری با صفحه 4 یا 4 XL, سپس شما می توانید ضبط تا رزولوشن 4K در 30 فریم در ثانیه و 1080p در تا 120 فریم در ثانیه و 720p در تا 240 فریم در ثانیه.

شروع

pixel 4 xl accented button
جولیان Chokkattu/Digital Trends

شما پیدا کردن آیکون دوربین در سمت راست پایین صفحه نمایش خود را به طور پیش فرض و شما می توانید آن ضربه بزنید راه اندازی دوربین. شما همچنین می توانید فقط با دو کلید پاور را فشار دهید حتی زمانی که شما صفحه 4 قفل شده است و برای راه اندازی به طور مستقیم به دوربین در عجله بسر می رسانید.

اگر قدرت دکمه میانبر برای شما کار نمی کند و سپس سعی کنید با رفتن به تنظیمات > تنظیمات سیستم > حرکات و مطمئن شوید که پرش به دوربین است که در.

نیز وجود دارد یک تلنگر دوربین گزینه در تنظیمات > تنظیمات سیستم > حرکات و آن را اجازه می دهد تا شما را به سرعت سوئیچ بین دوربین جلو و دوربین اصلی با دو پیچ و تاب و از مچ دست خود را اگر شما نیاز به در برنامه دوربین برای این به کار می کنند.

برنامه دوربین

برنامه دوربین خوب و سر راست است. شما تمام حالت اصلی در پایین اگر شما در حال نگه داشتن صفحه 4 در پرتره و شما می توانید به سادگی ضربه تند وشدید زدن به چرخه را از طریق آنها. بالا که وجود دارد یک مرکزی دکمه شاتر را به یک ضربه محکم و ناگهانی (شما همچنین می توانید یک عکس را با فشار دادن دکمه های حجم زمانی که دوربین برنامه باز است). شما می توانید ضربه بزنید دایره با دو فلش در آن به سمت چپ دکمه شاتر برای سوئیچ بین جلو و دوربین عقب. در طرف دیگر وجود دارد یک پیش نمایش از آخرین عکس شما در زمان و بهره برداری از آن شما را به عکس های برنامه.

در بالای صفحه وجود دارد یک منوی مخفی است که شما می توانید با کشیدن به پایین بر روی صفحه نمایش. به حرکت گزینه پیشفرض خاموش است اما شما می توانید آن را به صورت اتوماتیک و یا آن را در همه زمان ها است. آن قطاری از چند فریم قبل و بعد از هر عکس شما را اساسا ضبط یک ویدیو کوتاه و ما بحث خواهیم کرد که بیشتر در بخش های زیر در حال حرکت و بالا شات. بعدی وجود دارد تایمرو سپس فلشو در نهایت نسبت که 4:3 پیش فرض اما می توان به 16:9. ما نمی توصیه می کنیم شما با استفاده از فلش اما تایمر دستی برای گروه عکس. اگر شما ضربه بزنید دندانه دار در پایین این گزینه شما می توانید دسترسی به بیشتر تنظیمات دوربین.

شما پیدا کردن پشتیبانی از HDR (محدوده دینامیکی بالا) تقریبا در تمام گوشی های هوشمند در حال حاضر اما صفحه 4 دارای HDR+. این را قادر می سازد تا دوربین را به تصرف برجسته روشن و بدون باد آنها را, اما همچنین انتخاب کنید تا بر روی جزئیات در سایه ها. آن را یک ویژگی به صورت خودکار پس هیچ تنظیمات را به نیشگون گرفتن و کشیدن.

چگونه به استفاده از لنز تله

Pixel 4 camera
سیمون هیل / Digital Trends

بزرگ از ویژگی های جدید برای صفحه 4 دوربین لنز تله و آثار آن را به زیبایی. اگر وجود دارد چیزی است که شما می خواهید به زوم در به سادگی لمس روی صفحه نمایش با انگشت خود را و انگشت شست باریکش با هم و حرکت آنها را به آرامی از هم جدا به زوم در. شما می توانید خرج کردن آنها را با هم دوباره به زوم کردن. به عنوان به زودی به عنوان شما انجام این کار, کشویی ظاهر می شود در سمت راست و شما می توانید سطح زوم نشان داد تعداد در دایره. اگر شما ترجیح می دهید شما همچنین می توانید فقط شیر بر روی این دایره و اسلاید بالا یا پایین به زوم در داخل و خارج است, اما ما پیدا کردن آن را آسان تر برای کنترل خوب با استفاده از ژست خرج کردن.

لنزهای تله فتو لنز در صفحه 4 قادر است 2x زوم اپتیکال که بدان معنی است که شما می توانید در زوم به آن سطح بدون از دست دادن جزئیات. فراتر از آن است که گوگل نرم افزار فراست در محل کار هستند به اطمینان حاصل شود که شما هنوز هم به سطح مناسبی از جزئیات تمام راه را تا به 8x زوم اما شما اغلب متوجه کیفیت بدتر بالاتر بروید. اگر شما دو شیر بر روی صفحه نمایش شما در پرش دقیقا 2x زوم. این میانبر در تنظیمات دوربین از طریق دندانه دار در پایین اسلاید پایین منو در حرکات.

چگونه به استفاده از دو قرار گرفتن در معرض

Pixel 4 camera
سیمون هیل / Digital Trends

از فوکوس اتوماتیک در صفحه 4 دوربین بسیار مفید است و شما نیاز به استفاده از آن اگر شما می خواهید برای دسترسی دوگانه کنترل قرار گرفتن در معرض. به طور خودکار تمرکز بر یک موضوع و نگه داشتن این موضوع در تمرکز حتی زمانی که شما و یا حرکت سوژه در اطراف شما فقط باید بر روی آن ضربه بزنید. این بسیار مفید است برای عکاسی از سوژههای متحرک. هنگامی که شما شنود گذاشته اند بر روی یک موضوع تمرکز شما باید یک دایره به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در بالای موضوع و شما همچنین می بینیم که دو لغزنده به نظر می رسد در بالای صفحه نمایش فرض کنید شما در حال نگه داشتن صفحه 4 در نظر چشم انداز. زوم کشویی نیز به نظر می رسد در سمت راست است که ما فقط با برخورد بالا.

در سمت چپ وجود دارد روشنایی کشویی و در سمت راست وجود دارد سایه ای لغزان. اسلاید این عقب و جلو تا زمانی که شما نگاه مورد نظر بر روی صفحه نمایش. در بالا سمت چپ وجود دارد یک قفل است که اجازه می دهد تا شما را به قفل در قرار گرفتن در معرض اتوماتیک (AE) و فوکوس اتوماتیک (AF) هنگامی که شما خوشحال هستند با هر دو. این می تواند بسیار مفید اگر شما در حال برنامه ریزی برای گرفتن یک سری عکس از همین موضوع و شما نمی خواهید به تغییر تنظیمات و بیش از بیش.

چگونه به گرفتن پرتره

Pixel 4 camera
سیمون هیل / Digital Trends

این صفحه 4 طول می کشد و خیره کننده پرتره عکس های و آنها کار با دوربین اصلی و دوربین جلو. به سادگی کش رفتن به حالت عمودی به آن را فعال کنید و به آن ضربه بزنید بر روی موضوع خود را به تمرکز بر روی آنها. سازمان دیده بان برای هشدار در مورد فاصله یا زاویه گاهی اوقات شما می خواهید برای دریافت راهنمایی روی صفحه نمایش برای کمک به شما را بهتر پرتره. الگوریتم گوگل به طور کلی نشانی از یک کار بزرگ از تاری پس زمینه و نگه داشتن موضوع خود را در sharp امداد اما با هر پرتره عکاسی شما را از آن حفظ اصل فقط در مورد. هنگامی که شما در نقد و بررسی عکس های خود در این برنامه عکس شما را ببینید دو نماهای کوچک در پایین و شما می توانید به نگاه blur-رایگان اصلی.

شما ممکن است گاهی اوقات می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن سطح تاری پس از این واقعیت و آن را آسان به انجام است. پیدا کردن پرتره شات شما می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن و شیر آیکون در پایین است که به نظر می رسد مانند سه لغزنده و سپس دوباره آن را ضربه بزنید و شما خواهید دید که یک صفحه نمایش در حال ویرایش با سه لغزنده. شما می توانید نور, رنگو تاری در اینجا. برای کاهش تاری به سادگی کشیدن مربوطه نقطه از راست به چپ. اگر شما ضربه بزنید اندکی فلش در سمت راست از تاری لغزان شما می توانید تنظیم پیش زمینه تاری به طور جداگانه.

چگونه برای گرفتن عکس در نور کم

pixel 4 xl night sight overpass
صفحه 4 XL.

گوگل هم جدا است آن شب نزد حالت بنابراین شما می توانید ضربه تند وشدید زدن به آن دسترسی داشته باشید در این برنامه دوربین آن را فقط پس از پرتره. شما هنوز هم پیدا کردن که برنامه دوربین را بی درنگ شما هنگامی که آن را یک ایده خوب را به تلاش شب دید که اساسا در هر زمان وجود ندارد مقدار نور. شب چشم با استفاده از یک روش هوشمندانه است که با هم بخیه فریم های متعدد برای افزایش روشنایی و رنگ. چون گرفتن عکس های متعدد شما متوجه است که آن را کندتر از حالت دوربین به طور منظم و می توانید آن را در حالی که برای پردازش تصویر پس از شما شنود گذاشته ایم را به تصرف خود. حیاتی ترین چیزی که به یاد داشته باشید هنگامی که با استفاده از شب را چشم به ماندن و هنوز هم به عنوان امکان پذیر است. نگه داشتن دوربین ثابت و نتایج بسیار بهتر خواهد بود.

چگونه به شلیک ستاره ها

سیمون هیل / Digital Trends

این astrophotography قابلیت صفحه 4 جدید است اما واقعا یک فرمت از همان اصل است که قادر می سازد تا شب چشم به کار می کنند. تفاوت با astrophotography است که خود صفحه 4 دوربین در حال رفتن به یک قرار گرفتن در معرض طولانی. در واقع در آن طول می کشد حدود چهار دقیقه و سپس چند ثانیه برای پردازش تصویر نهایی است. شما نمی توانید به نوبه خود astrophotography از طریق تنظیمات شما به سادگی نیاز به خارج از منزل با استفاده از شب دید و با اشاره به ستارگان و شما باید یک پاپ آپ نشان می دهد astrophotography. این مهم است که توجه داشته باشید که این واقعا کار نمی کند مگر اینکه خود صفحه 4 استاتیک و بهترین برنامه تا کنون است به استفاده از یک سه پایه.

Astrophotography: گوگل نشان می دهد که چگونه صفحه 4 ناخن کسانی که عکس های شب

در حالت ایده آل شما می خواهید جایی بروید واقعا تاریک در کشور به دور از آلودگی نوری و راه اندازی خود را در صفحه 4 با یک سه پایه مناسب, اما شما همیشه می توانید بروید در باغ پشت خود را و ببینید که چگونه به نظر می رسد. فقط آگاه باشید آن را واقعا نمی رفتن به محل کار اگر شما زندگی می کنند در مرکز شهرستان.

چگونه به استفاده از حرکت و بالا شات

Pixel 4 camera
سیمون هیل / Digital Trends

گوگل انتخاب کرده است به نوبه خود حرکت کردن به طور پیش فرض در صفحه 4. حرکت طول می کشد فیلم کوتاه با چند فریم های گرفته شده قبل و بعد از شما ضربه بزنید دکمه شاتر برای گرفتن عکس. پس از آن به تولید فیلم کوتاه آنها را تا فضای بیشتر و آهسته دوربین پایین به طوری که آن را به احتمال زیاد چیزی نیست که شما می خواهید به در همه زمان ها است. وجود دارد موارد مانند احزاب هنگامی که شما باید به نوبه خود و حرکت به دلیل آن را نیز قادر می سازد شات بالا که به شما اجازه انتخاب بهترین قاب. ضربه تند وشدید زدن پایین برای باز کردن منو و به نوبه خود به حرکت در. هنگامی که شما یک تصویر متحرک پیدا کردن آن را در برنامه Photos و روی سه نقطه عمودی در بالا سمت راست و سپس انتخاب عکس. شما یک جدول زمانی از عکس و شما می توانید انتخاب کنید قاب یکی از بهترین دوست دارید و آن را ذخیره کنید به عنوان یک عکس جداگانه. Google وزن در اینجا با برخی از پیشنهادات مشخص شده با نقطه های سفید در بالای قاب. این می تواند بسیار مفید اگر شما در حال گرفتن یک شات گروه و به دنبال یک قاب که در آن هر کس چشم خود را باز برای مثال.

چگونه به ویرایش عکس های خود را

وجود دارد یک مجموعه مناسب و معقول از ابزار ویرایش که شما می توانید برای ریز تنظیم عکس های خود را. باز کردن عکس در برنامه و به آن ضربه بزنید بر روی هر تصویر ضربه بزنید ، سپس روی سه لغزنده آیکون دوم از سمت چپ در پایین برای ویرایش عکس های خود را.

شما با مجموعه ای از فیلتر برای شروع و شما می توانید ضربه بزنید و سعی کنید آنها را در اندازه. سه کشویی آیکون در منوی edit به شما امکان تنظیم نور, رنگو پاپ, و یا اگر آن را یک پرتره شما می توانید تنظیم تاری به جای پاپ. شما می توانید ضربه بزنید و اندکی فلش به سمت راست از یک نوار لغزنده برای دسترسی به بیشتر از fine-grained لغزنده تنظیم پوشش عناصر مختلف عکس. برای مثال در رنگ شما می خواهید پیدا کردن لغزنده برای چیزهایی مانند گرما و پوست تن. محصول آیکون اجازه می دهد تا شما را به محصول و چرخش عکس. هنگامی که شما شاد خود را با تنظیمات ضربه بزنید و ذخیره کنید در بالا سمت راست. نهایی شبکه, آیکون اجازه می دهد تا شما را به حرکت به نشانه گذاری برای حاشیه نویسی تصویر اگر شما می خواهید به.

نکات نهایی

احتمالا وجود دارد یک گروه کوچک از مردم شما را به مقدار زیادی از عکس ها از, بنابراین آن را به ارزش فرو بردن به تنظیمات در نرم افزار دوربین و روشن کردن مکرر چهره. این اطمینان خواهد داد که قاب که در آن مردم شما در مورد مراقبت از بسیاری از ویژگی های برجسته و خود را نگاه کنید بهترین خواهد بود به ترتیب اولویت در شات بالا توصیه.

اگر شما در حال گرفتن بیشتر و جدی در مورد عکاسی خود را, سپس شما ممکن است بخواهید برای صرفه جویی در فایل های RAW. شما می توانید این کار را در برنامه دوربین تنظیمات از طریق پیشرفته که در آن شما پیدا کردن یک ضامن برای RAW+JPEG کنترل. این صرفه جویی در فایل های RAW به طور جداگانه اما فقط به این دلیل آنها را تا مقدار زیادی فضای بیشتر.

قبل از شما بیرون رفتن و ساقه برخی از عکس های بزرگ, چک کردن کلید تنظیمات شما باید تغییر در خود صفحه 4.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>