چگونه برای به اشتراک گذاشتن بازی ها در بخار

اگر شما یک PC gamer, شما می دانید, در مورد, بخار, یک megalodon اندازه های دیجیتال بازی های ویدئویی توزیع خدمات از شرکت شیر. آیا شما می دانید که شما می توانید به اشتراک گذاری خود را مجموعه ای عظیم از بازی با دیگران ؟ مهم نیست که اگر شما در حال اجرا ویندوز کامپیوتر, MacOS ماشین یا لینوکس شما می توانید بازی بازی های مورد علاقه خود را با دوستان و خانواده. آیا شما علاقه مند در روند ؟ در اینجا چگونه برای به اشتراک گذاشتن بازی ها در بخار.

اگر شما به دنبال برای بهترین در بازی های ویدئویی می باشد که به اتمام راهنمای ما در بهترین بازی های بخار در دسترس در حال حاضر. می خواهید چیزی بیشتر مقرون به صرفه است ؟ در اینجا بهترین بازی های رایگان در Steam در حال حاضر.

چرا شما باید به اشتراک گذاری بازی های بخار

در حالی که فکر خود را ممکن است برای به اشتراک گذاشتن عناوین مورد علاقه خود را با دوستان, بخار قابلیت به اشتراک گذاری در نظر گرفته شده است توسط کسانی که در یک خانواده — اما ما نمی خواهد هر چیزی می گویند اگر شما را انتخاب کنید در غیر این صورت. هنگامی که فعال باشد, هر کسی که عضو کتابخانه مشترک قادر خواهد بود برای دسترسی به هر یک از دیگر عناوین و بدون نیاز به خرید مجوز دیجیتال. بهترین از همه موجب صرفه جویی و اطلاعات اضافی از جمله دستاوردهای همه جدا نگه داشته بنابراین شما نمی تواند مخلوط کردن هر یک از داده های خود را با دوستان و یا خانواده.

بخار محدودیت های

چند محدودیت وجود دارد وقتی که می آید به بخار کتابخانه های اول بودن که همه بازی ها در دسترس هستند برای به اشتراک گذاری در تمام شرایط. شیر می گوید که این مورد با توجه به محدودیت های فنی اما آن می تواند مورد است که برخی از ناشران به سادگی نمی خواهید به توپ بازی با این ایده. هنگامی که شما دسترسی به یک بازی تنها یک نفر می تواند آن را بازی در یک زمان. با عرض پوزش, شما نمی قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن یک بازی چند نفره با دوستان خود را و بازی آن را در همان زمان.

در اینجا جالب تصمیم بخار ساخته شده: صاحب اصلی این عنوان می شود اولویت را به بازی و آنها می تواند ضربه مهمانان از زمان جلسه است. در نهایت پنج حساب و ده کامپیوتر می توانید دسترسی خود را به اشتراک گذاشته gaming کتابخانه. هنگامی که شما ضربه محدودیتی برای کامپیوتر, شما نیاز به شروع به کشیدن دسترسی قبل از شما دعوت هر کسی را به کتابخانه خود را. بدون شما نمی توانید به اشتراک گذاری خاص بازی — شما نیاز به به اشتراک گذاری تمام کتابخانه خود را.

چگونه برای به اشتراک گذاشتن بازی در Steam

این روند برای به اشتراک گذاشتن بازی های خود را بر روی بخار کاملا سر راست است. اما شما نیاز به فعال کردن بخار گارد شما می توانید قبل از فعال کردن کتابخانه های. بخار گارد دریچه ثانویه سطح امنیتی که شما نیاز به وارد کردن یک کد منحصر به فرد قبل از دسترسی به خدمات از قبلا ناشناخته دستگاه. بخار خواهد شد یا با ارسال این کد از طریق ایمیل و یا بخار نرم افزار تلفن همراه خود را iOS یا دستگاه Android.

امکان Steam Guard

Steam Guard ممکن است را فعال کنید اگر شما نمی تایید آدرس ایمیل خود را. برای فعال کردن بخار گارد شروع با باز کردن بخار خود را مشتری بر روی هر دو کامپیوتر و یا کامپیوتر مک. به دنبال این گام به گام توسط به گام دستورالعمل:

مرحله 1: در گوشه بالا سمت چپ از بخار را انتخاب کنید بخار منوی گزینه.

مرحله 2: از منوی کشویی انتخاب کنید و یا تنظیمات (ویندوز) و یا تنظیمات (MacOS).

مرحله 3: اگر در حال حاضر به تایید با کلیک بر روی تایید آدرس ایمیل را فشار دهید.

مرحله 4: بررسی صندوق پستی خود را برای یک ایمیل از بخار. با کلیک بر روی ارائه شده و لینک تایید.

گام 5: در صورت نیاز راه اندازی مجدد بخار نرم افزار تا تنظیمات پنجره را نشان می دهد که شما تایید شده تحت وضعیت امنیت می زنیم.

فعال کردن کتابخانه خانواده های

هنگامی که شما تایید شده با بخار, سبز, سپر, آیکون نشان داده خواهد شد هنگامی که شما برای باز کردن تنظیمات پنجره آن را می گویند حفاظت شده توسط Steam Guard. وقتی که شما آماده برای شروع به اشتراک گذاری کتابخانه خود را با خانواده و دوستان مراحل زیر را دنبال کنید و با استفاده از کامپیوتر که دسترسی به بازی های خود را:

گام 1: ورود به بخار با استفاده از اطلاعات حساب خود را.

مرحله 2: در گوشه بالا سمت چپ از بخار را انتخاب کنید بخار منوی گزینه.

مرحله 3: از منوی کشویی انتخاب کنید و یا تنظیمات (ویندوز) و یا تنظیمات (MacOS).

گام 4: انتخاب خانواده گزینه در سمت چپ پنجره.

مرحله 5: در این کتابخانه خانواده Sharing, هدر, کلیک کنید Authorize This Computer.

مرحله 6: بعد خروج از حساب کاربری خود شوید.

گام 7: به دوستان خود و یا اعضای خانواده وارد شوید با اعتبار خود را.

گام 8: کامپیوتر و در حال حاضر باید دسترسی به بازی خود را به کتابخانه.

از بین بردن خانواده های

اگر شما می خواهید به حذف هر کسی که در حال حاضر دسترسی به کتابخانه خود را شما می توانید انجام این کار در تنظیمات پنجره همانطور که قبلا مورد استفاده قرار. با تنظیمات باز حرکت به کتابخانه خانواده های تحت خانواده منو. با کلیک بر روی مدیریت کامپیوتر های دیگر را به انتخاب هر یک در حال حاضر مجاز کامپیوتر است که شما مایل به deauthorize.

بازی کامپیوتر از بخار gstockstudio/123RF

عیب یابی خانواده های

اگر شما در حال تجربه مسائل را با خانواده و کتابخانه های خود را در گام اول باید اقدام به deauthorize دوستان خود و یا اعضای خانواده را به کامپیوتر خود را با کتابخانه. مراحل داده شده در بالا برای فعال کردن کتابخانه خانواده های. در غیر این صورت بازی ممکن است غیر قابل دسترس اگر دیگر مجاز دستگاه در حال حاضر بازی آن شما در حال حاضر در حد خود رسیده از پنج حساب و ده دستگاه برای به اشتراک گذاری و یا شما ممنوع شده است از آنلاین بازی کردن توسط بخار را واتس خدمات.

برای اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم تماس با بخار پشتیبانی می کند.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>