چگونه به امن خود ایکس باکس حساب

Xbox Live نیاز به مقدار زیادی از اطلاعات شخصی خود را اگر شما می خواهید به بازی بازی های آنلاین و خرید بازی. آدرس ایمیل خود را پرداخت, اطلاعات, بازی, خرید, و بیشتر از همه ذخیره شده آنلاین. به این ترتیب که حفاظت از اطلاعات حیاتی است به عنوان وجود دارد هکرها وجود دارد با نیت بد که می خواهند چیزی بیش از برای پیدا کردن این جزئیات.

اضافه کردن امنیت اطلاعات به حساب کاربری خود

How to Secure Xbox Account

در حالی که شما نمی توانید کنترل آنچه انجام می دهند, شما می توانید کنترل چه چیزی شما را به امن ایکس باکس خود را حساب. تاسف بخشی از بازی کردن بازی ها در ایکس باکس یکی است که مایکروسافت در واقع انجام می شود بهترین کار ارائه به شما راه هایی برای محافظت از اطلاعات شما. در دوران دو فاکتور تأیید هویت برای گوشی توییتر و حتی نینتندو سوئیچ آن را به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال به این در ایکس باکس نیز هست اما این مورد نیست.

تنها چیزی که مایکروسافت به شما کمک می کند انجام دهید این است که اضافه کردن امنیت اطلاعات خود را به Xbox Live profile. شروع با رفتن به مایکروسافت صفحه ورود برای دسترسی به حساب خود را مدیریت تنظیمات در یک مرورگر وب است. اگر شما بر روی Xbox One رفتن به تنظیمات و سپس حساب. از آنجا ورود و پایین به امنیت بخش. را انتخاب کنید برای به روز رسانی امنیت اطلاعات تماس گزینه است.

در اینجا شما می توانید اضافه کنید و یا یک ایمیل به آدرس, شماره تلفن و یا هر دو را به حساب خود را. ما به شدت توصیه که شما را به بهترین از خودتان محافظت کنید اما حتی یکی از آنها بهتر از هیچ است. اضافه کردن یک آدرس ایمیل جدید متفاوت از یکی از شما ایجاد حساب با یک شماره تلفن خصوصی شما دسترسی آسان به.

شما را دریافت خواهد کرد دستورالعمل برای تایید هر مخاطب جدید از روش های است که شما را بر روی ایمیل و یا تلفن پس از تکمیل این کار خواهد شد و شما خوب به آن بروید. این روش استفاده می شود برای بازیابی حساب خود آگاه ساختن شما از تغییرات غیر مجاز و سرعت پرداختن به هر گونه مسائل. هر دو توصیه می شود در صورتی که شما تا کنون از دست دادن دسترسی به هر یک از آنها.

هرگز به اشتراک گذاری رمز عبور خود را

که تا چه حد از آنچه که مایکروسافت اجازه می دهد تا شما را برای حساب کاربری خود. بقیه به شما وجود دارد برخی از اقدامات احتیاطی است که شما باید. برای شروع مطمئن شوید که شما یک رمز عبور قوی بر روی Xbox Live است که حاوی هیچ آشکار اطلاعات مانند تاریخ و یا مکان. شما هرگز به اشتراک گذاری این رمز عبور با هر کسی و به هر دلیلی باید آن را متفاوت از سایر رمزهای عبور خود را به ایمیل.

جلوگیری از عمومی و Wi-Fi و دستگاه های

بهتر است که شما برای جلوگیری از ورود بر روی ایکس باکس خود را در حساب های عمومی Wi-Fi در مکان های که کسی دسترسی به مانند یک مدرسه و یا کافه. هکرها مکرر این مکانها برای حمله به دستگاه به طور مستقیم و یا سرقت اطلاعات شخصی مانند ایمیل و شماره تلفن و اطلاعات کارت اعتباری بدون تو حتی دانستن.

چه باید بکنید اگر شما در حال هک

اگر کسی تا کنون هک حساب خود را, مطمئن شوید که به تغییر رمز عبور خود را بلافاصله به چیزی کاملا متفاوت و تماس با مایکروسافت پشتیبانی در صورت لزوم. دو-چک کردن هر آدرس ایمیل و کارت های اعتباری شما در ایکس باکس لایو حساب برای اطمینان نیستند تحت تاثیر قرار بیش از حد. با بانک خود تماس بگیرید اگر چیزی به نظر می رسد غیر معمول است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>