چگونه برای ایمن سازی گوشی خود را قبل از اعتراض

حضور در یک اعتراض یا تظاهرات یک قانون اساسی راه برای بیان خود را در صدا و تاثیر سیاست های عمومی در ایالات مت

توسط DOSTEMANSALAM در 3 تیر 1399

حضور در یک اعتراض یا تظاهرات یک قانون اساسی راه برای بیان خود را در صدا و تاثیر سیاست های عمومی در ایالات متحده است. با توجه به ماهیت بسیاری از تظاهرات شما ممکن است پیدا کردن آن مفید برای حفاظت از گوشی خود و یا دیگر دستگاه های هوشمند قبل از حضور در. این راهنمای کمک خواهد کرد که شما خود را امن در iOS یا دستگاه Android شما اجازه می دهد به اعتراض بدون نگرانی خود را از رایانه های شخصی به خطر بیافتد.

ترک گوشی های هوشمند خود را در خانه

ما می دانیم که این بالا پاسخ شما می خواهید برای دیدن در این لیست اما آن باقی مانده است عاقلانه توصیه. بهترین راه برای محافظت از رایانه های شخصی است که به نگه داشتن گوشی های هوشمند خود و یا دیگر دستگاه متصل به اینترنت در خانه. این Stingray تلفن ردیاب سیستم یک مثال عالی از این که چرا مشاوره جامد است; آن را به یک تلفن همراه دستگاه نظارت استفاده می شود معمولا توسط محلی و دولت اجرای قانون است که می تواند تقلید بی سیم تلفن, برج متوقف ارتباطات و اطلاعات. اگر شما نیاز به یک تلفن در نظر بگیرید سوز, تلفن, آن را روشن نمی تا زمانی که شما وارد کرده اید در سایت از اعتراض و آن را خاموش قبل از بازگشت به خانه.

قفل دستگاه خود را با یک رمز عبور

اگر شما نیاز به گوشی های هوشمند خود را به یک اعتراض شروع مطمئن شوید که آن را به یک رمز عبور نیاز به هر کسی که مایل به باز کردن آن را به یک پین وارد کنید. جلوگیری از ساده کدهای PIN است که به راحتی می توان حدس زد از جمله 0000, 1234, سال از تولد شما گذشته چهار رقم از شماره امنیت اجتماعی و یا هر اطلاعات دیگر است که می تواند استنباط. این مراحل را دنبال کنید برای قفل کردن شما آندروید یا iOS دستگاه با یک کد عبور:

دستگاه های اپل در iOS

 1. برنامه تنظیمات را باز کنید.
 2. پایین رفته و سپس بسته به نسخه ای از دستگاه خود را انتخاب کنید و یا در صورت ID و رمز عبور, ID لمسی و رمز عبورو یا رمز عبور.
 3. ضربه بزنید به نوبه خود رمز عبور در.
 4. جدید را وارد کنید رمز عبور و سپس دوباره برای تایید.
 5. قفل گوشی های هوشمند خود را با فشار دادن دکمه قدرت.

دستگاه های آندروید

 1. برنامه تنظیمات را باز کنید.
 2. پایین را انتخاب کنید و امنیت و محل.
 3. شیر روی صفحه نمایش قفل را انتخاب کنید و یک پین.
 4. جدید را وارد کنید رمز عبور و سپس دوباره برای تایید.
 5. قفل گوشی های هوشمند خود را با فشار دادن دکمه قدرت.
Motorola Edge Fingerprint sensor
اندی Boxall/Digital Trends

خاموش بیومتریک باز کردن گزینه های

اگر دستگاه شما پیکربندی شده است برای باز کردن قفل با اسکن صورت خود را و یا اثر انگشت با توجه به تبدیل این ویژگی را در حالی که در اعتراض. توجه داشته باشید که خاموش کردن بیومتریک گزینه های متفاوت از خاموش کردن دستگاه خود رمز عبور; آن را ضروری است برای نگه داشتن شما رمز عبور را فعال کنید. بیومتریک باز کردن توانایی های باید خاموش چون کسی که می تواند شما را مجبور به باز کردن قفل دستگاه خود را در برابر خواهد شد. به دنبال این تنظیمات برای خاموش کردن بیومتریک باز کردن ویژگی های:

دستگاه های اپل در iOS

 1. برنامه تنظیمات را باز کنید.
 2. پایین رفته و سپس بسته به نسخه ای از دستگاه خود را انتخاب کنید و یا در صورت ID و رمز عبور, ID لمسی و رمز عبورو یا رمز عبور.
 3. خود را وارد کنید رمز عبور موجود.
 4. تحت هر دو با استفاده از Touch ID به صورت و یا در صورت استفاده از ID برای هدر خاموش اولین بار, ضامن, iPhone Unlock, با بهره برداری مجاور سبز کشویی.

دستگاه های آندروید

 1. برنامه تنظیمات را باز کنید.
 2. پایین را انتخاب کنید امنیت و محل.
 3. تحت اثر انگشت و یا باز کردن قفل با چهرهچک کنید اگر این تنظیم فعال است; آن ممکن است می گویند یا اثر انگشت راه اندازی و یا در صورت تطبیق را فعال کنید.
 4. ضربه بزنید گزینه شما می خواهید برای غیر فعال کردن.
 5. خود را وارد کنید رمز عبور و تغییر ویژگی های خاموش با فشار دادن یا سطل زباله , آیکون برای حذف اثر انگشت و یا کلیک کردن بر روی غیر فعال کردن Face Unlock.

فعال کردن رمزگذاری برای دستگاه شما

اگر دستگاه شما گرفته شده است شما می توانید تلاش برای جلوگیری از دیگران از به دست آوردن دسترسی از طریق تاکتیک های پیشرفته با فعال کردن گزینه های رمزگذاری. با رمزگذاری دستگاه خود را داده ساخته شده است در دسترس نیست مگر اینکه دستگاه رمز عبور وارد شده است. با دستگاه های iOS گوشی خود را رمزگذاری شده است به عنوان زمانی که شما یک رمز عبور راه اندازی شده است. برای کاربران اندروید این مراحل را دنبال کنید برای فعال کردن رمزگذاری بر روی گوشی های هوشمند خود را:

 1. برنامه تنظیمات را باز کنید.
 2. پایین را انتخاب کنید و امنیت و محل.
 3. پایین رفته و گزینه های پیشرفته.
 4. انتخاب رمزگذاری و اعتبار.
 5. اگر نه فعال رمزگذاری تلفن.

بازگشت به بالا اطلاعات خود را قبل از حضور در

داشتن دستگاه خود را ضبط و یا به سرقت رفته در یک رویداد نگران کننده است بنابراین مطمئن شوید که داده های خود را با خیال راحت حمایت کردن از قبل. شما می توانید انتخاب کردن به بالا و خود دستگاه به صورت دستی از طریق یک کامپیوتر و یا با استفاده از یک سرویس مبتنی بر ابر. ما را بررسی کنید راهنمایی در مورد پشتیبان گیری آی فون خود را به آیکلاد و یا یکی از بسیاری از راه برای پشتیبان گیری از گوشی های هوشمند آندروید. همین حالا در خطر از دست دادن عکس های خود را, اطلاعات تماس و دیگر اطلاعات — بازگشت به بالا تلفن خود را قبل از حضور در یک اعتراض.

blackberry key2 lock screen
جولیان Chokkattu/Digital Trends

غیر فعال کردن قفل صفحه نمایش اطلاعیه ها

اگر دستگاه شما گرفته شده است, شما نمی خواهید شخص ثالث خود را به خواندن اطلاعیه ها. بسیاری از دستگاه های نشان دادن پیش نمایش اطلاعیه ها در قفل صفحه نمایش بدون نیاز به هیچ رمز عبور اطلاعات وارد شود. این که آیا شما با استفاده از دستگاه iOS یا آندروید در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن خود را قفل صفحه نمایش اطلاعیه های خصوصی:

دستگاه های اپل در iOS

 1. برنامه تنظیمات را باز کنید.
 2. به پایین حرکت کنید و را انتخاب کنید اطلاعیه ها.
 3. شیر نشان می دهد پیش نمایشو سپس را انتخاب کنید و یا هنگامی که گوشی یا هرگز.

دستگاه های آندروید

 1. برنامه تنظیمات را باز کنید.
 2. پایین را انتخاب کنید و امنیت و محل.
 3. انتخاب قفل صفحه نمایش تنظیماتو سپس شیر روی صفحه نمایش قفل.
 4. را انتخاب کنید را نشان نمی اطلاعیه در همه.

خاموش کردن هر غیر ضروری سیگنال های بی سیم

سیگنال هایی که از گوشی های هوشمند خود استفاده می کند به اتصال به جهان مانند Wi-Fi, GPS یا بلوتوث می تواند علیه شما استفاده می شود. با مناسب تکنولوژی مقامات می تواند نظارت بر دستگاه ها به عنوان آنها به جستجوی شبکههای Wi-Fi محلی دستگاه های بلوتوث و ارتباطات ماهواره ای. ساده ترین گزینه این است که به سوئیچ حالت هواپیما برای دستگاه خود را; این قطع خدمات فوق اما در صورت نیاز می توان آنها را تغییر پشت در یک لحظه.

اگر شما با استفاده از یک آی فون اپل بدون, چهره, ID, کش رفتن از پایین صفحه نمایش برای دسترسی به Control Center; در غیر این صورت ضربه تند وشدید زدن به پایین از بالای سمت راست از روی صفحه نمایش. با مرکز کنترل باز ضربه بزنید آیکون هواپیما به محل دستگاه خود را به حالت هواپیما. شما ممکن است نیاز به صورت دستی ضربه بزنید آیکون بلوتوث آن را خاموش اگر شما با استفاده از اتصال خود را به سازمان دیده بان اپل. در اندیشه جلو و از بالا به پایین صفحه نمایش را انتخاب کنید حالت هواپیما — شما ممکن است نیاز به جلو و پایین دو بار به باز کردن کامل سریع از منوی تنظیمات.

Signal App
سیگنال

را انتخاب کنید گزینه های ارتباطی رمزگذاری شده

اگر شما نیاز به برقراری ارتباط در طول یک تظاهرات در نظر گرفتن انتخاب یک شخص ثالث راه حل پیام رسانی مانند سیگنال تلگرام یا واتساپ — بررسی خلاصه ما برای بهترین رمزگذاری برنامه های پیام رسانی برای گزینه های بیشتر. پیام های متنی استاندارد بین دستگاه های آندروید است, تکه تکه کردن گزینه ای است که می تواند ره در حالی که اپل iMessage ابر داده ها می ایستد در خطر به دست آمده از اجرای قانون است. برخی از راه حل های از جمله اسکایپ و اسنپ چت نمی رمزگذاری پیام در حالی که Facebook در فرایند پیچیده.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب