چگونه برای برنامه ریزی یک ایمیل در جیمیل

Gmail است که احتمالا بزرگترین ایمیل تحویل سیستم بر روی این سیاره است. که ممکن است به علت آندروید, گوگل, موتور جستجو تسلط کلمه از دهان و تعهد شما را به بهترین تجربه ممکن است که شامل داشتن توانایی برای برنامه ایمیل.

گوگل با معرفی این قابلیت در جیمیل در طول سال 2019 به عنوان بخشی از پلت فرم را 15th anniversary. شما می توانید نوشتن یک ایمیل در هر زمان و پس از آن برنامه تحویل آن به طوری که شما را در ارسال مربوط به کار پیام در خارج از ساعت. آن را به طور عمده اهداف حرفه ای, اما وجود دارد هیچ دلیلی که چرا Gmail مخاطبان عام نمی تواند برنامه یک نامه عذرخواهی می رسند صبح روز بعد.

در این راهنما ما پوشش برنامه ریزی ایمیل با استفاده از web-based client به دنبال برنامه Gmail برای موبایل. توجه داشته باشید که اگر شما استفاده از جیمیل در یک مرورگر وب برای تلفن همراه شما نمی خواهد نگاه کنید یک گزینه به برنامه پیام خود را. در حال حاضر, حداقل, شما نیاز به عقب نشینی به این برنامه اختصاص داده شده.

مرورگر وب (PC)

برای این مثال ما بار جیمیل در کروم داده گوگل nags ما هنگامی که ما برای باز کردن وب سایت مشتری در هر مرورگر دیگر. دوباره وجود دارد به نظر نمی رسد به هیچ وجه به برنامه ایمیل با استفاده از Gmail در مرورگر تلفن همراه — شما نیاز به برنامه تلفن همراه است که برای عملکرد.

مرحله 1: با جیمیل باز با کلیک بر روی Compose دکمه واقع در گوشه بالا سمت چپ.

Gmail Web Browser Compose Email

مرحله 2: در این پیام جدید را از پنجره به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. نوشتن پیام خود را به عنوان معمول است.

مرحله 3: هنگامی که شما انجام می شود را نه با کلیک بر روی ارسال را فشار دهید. با کلیک بر روی فلش پایین در دکمه به عنوان زیر نشان داده شده است.

Gmail Web Browser Scedule Email

مرحله 4: با کلیک بر روی نتیجه برنامه ارسال پنجره.

گام 5: یکی دیگر از پنجره به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را. در اینجا شما خواهید دید سه از پیش تعیین شده تحویل برنامه گزینه های: فردا صبح, فردا بعد از ظهریا صبح روز دوشنبه. یک گزینه را انتخاب کنید و جیمیل را برنامه تحویل. تمام انجام می شود.

اگر شما نیاز به یک تحویل مختلف تاریخ و زمان, کلیک کنید , انتخاب کنید, تاریخ و زمان انتخاب و حرکت به مرحله بعد.

Gmail Web Browser Schedule Send

مرحله 6: یک ماه را انتخاب کنید و بعد با استفاده از بر روی صفحه نمایش تقویم. شما همچنین می توانید به صورت دستی وارد کنید یک زمان خاص.

مرحله 7: در هنگام تکمیل آبی را کلیک کنید برنامه ارسال را فشار دهید.

Gmail Web Browser Scedule Send Dialog

موبایل

برای این بخش ما با استفاده از یک آی پد نرم افزار برای نشان دادن داده های آن صفحه نمایش بزرگتر املاک و مستغلات. به علاوه ما نمی توانیم به اندازه کافی جدید تم تیره — آن را بسیار آسان تر در چشم!

مرحله 1: با برنامه Gmail را باز رنگارنگ دایره “به علاوه” را فشار دهید واقع شده به سمت پایین. بر روی گوشی های, شما باید آن را در گوشه پایین سمت راست. آن را بیشتر به سمت چپ بر روی تبلت.

Gmail App TabletOS Create Message

مرحله 2: در این پیام جدید پنجره روی صفحه ظاهر می شود. نوشتن پیام خود را به عنوان معمول است.

مرحله 3: هنگامی که شما انجام می شود فراموش نمی آبی ضربه بزنید هواپیما را فشار دهید. شیر سه نقطه حذف دکمه به جای.

گام 4: ضربه بزنید برنامه ارسال گزینه های ذکر شده در منوی پاپ آپ.

Gmail App TabletOS Schedule Message

مرحله 5: یک پنجره به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را. در اینجا شما سه گزینه های از پیش تعیین شده: برنامه, تحویل, برای صبح فردا, فردا بعد از ظهریا صبح روز دوشنبه. یک گزینه را انتخاب کنید و جیمیل را برنامه تحویل. تمام انجام می شود.

اگر شما نیاز به یک تحویل مختلف تاریخ و زمان ضربه بزنید انتخاب کنید تاریخ و زمان انتخاب و حرکت به مرحله بعد.

Gmail App TabletOS Schedule Message Dialog

مرحله 6: انتخاب ماه, روز و زمان شما می خواهید به برنامه پیام خود را.

گام 7: وقتی کامل شیر ذخیره و Gmail به طور خودکار به برنامه ایمیل خود را. تمام انجام می شود.

Gmail App TabletOS Pick Date Time

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>