با استفاده از یک ترموستات هوشمند است که یک گام بزرگ به سمت صرفه جویی در پول خود را و حرارت و خنک کننده اسکناس. آنها می توانند یاد بگیرند که خود را گرم تنظیمات و جلوگیری از گرم شدن یا خنک کردن خانه خود را به صرفه جویی بزرگ در هزینه های انرژی است. وجود دارد برخی از راه هایی برای ایجاد ترموستات خود را حتی بیشتر کارآمد ، در اینجا چگونه برای دریافت بیشتر پس انداز خود را از ترموستات قابل برنامه ریزی.

مطالعه بیشتر

گوگل آشیانه آموزش ترموستات (3rd Gen)

اجازه دهید خود ترموستات انجام کار

ترک جزئی خود را با ترموستات. آن را به نام یک ترموستات هوشمند برای یک دلیل. آن را می داند آنچه شما نیاز دارید و خود را تبدیل گرما و خاموش کردن دستی می تواند هزینه شما پول بیشتری از ترک همه چیز را به تنهایی. با اجازه شما قابل برنامه ریزی ترموستات انجام چیز آن شما می توانید ذخیره کنید تا 35 ٪ در هر ماه با توجه به لنوکس.

به ترموستات خود را یک خانه جدید

شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم در مورد حرکت ترموستات خود را. آن را نمی تواند گرم کردن یا سرد اتاق به درستی اگر آن را گیج کننده اطلاعات از محیط آن طوری که مناسب قرار دادن همه چیز است. برای مثال اگر ترموستات خود را در کنار یک entryway هر بار که درب باز می شود آن را یک انفجار سرد هوا در زمستان است. فکر کاهش درجه حرارت در خانه خود را تغییر خواهد کرد و در گرما حتی اگر خانه خود را کاملا دنج هدر رفتن پول است.

برای صرفه جویی در پول بیشتر و بهتر است به ترموستات خود را به دور از درب و پنجره. همچنین, مطمئن شوید که آن را نزدیک به جایی که خانواده خود را صرف بیشتر وقت خود را. شما می خواهید اتاق خانواده می شود حق متوسط نه راهرو. اگر شما نمی توانید حرکت ترموستات خود را ارتقا به یکی که اتاق سنسور (مانند Ecobee 4) که شما می توانید در اطراف خانه خود را به صورت دقیق تر دما خوانش.

سفارشی کردن هر اتاق

حتی برای دقت بهتر در نظر گرفتن مکان شما مکرر بیشتر در طول ماه های زمستان و تقسیم خانه خود را به مناطق جداگانه با تهویه مطبوع منطقه بندی سیستم. این به شما اتاق به اتاق کنترل دما بنابراین شما فقط حرارت اتاق شما با استفاده از به جای کل خانه. سپس شما می توانید برنامه در هر اتاق ترموستات هوشمند به پا زدن و قبل از گرم کردن یک اتاق درست قبل از آن در حال استفاده است. برای مثال شما می توانید مجموعه خود را به اتاق ناهار خوری ترموستات برای گرم درست قبل از یک وعده غذایی بزرگ.

امکان استفاده از زمان خواب

تحقیقات نشان می دهد که دمای خنک تر کمک به شما خواب بهتر است. امکان استفاده از این اطلاعات برای ذخیره کردن مقداری پول! با توجه به U. s. Department of Energy, تنظیم ترموستات خود را 10 تا 15 درجه پایین تر از حد نرمال به مدت هشت ساعت در شب می تواند به شما صرفه جویی در حدود 10 ٪ در سال در حرارت و خنک کننده اسکناس. فقط به خود ترموستات هوشمند نرم افزار و کاهش گرمایش درجه حرارت برای این ساعت شما خواب.

پمپ حرارتی با دقت

بیشتر مردم نمی دانند که اگر شما یک پمپ حرارتی, شما نیاز به یک ترموستات هوشمند است که سازگار با پمپ های حرارتی. یک پمپ حرارتی یک سیستم است که با این نسخهها کار به عنوان هر دو کولر و بخاری با استفاده از یک مکانیک-فشرده سازی سیکل تبرید سیستم. آنها طراحی شده برای خانه های که در آب و هوای معتدل که اصلا سخت زمستان است. این کاملا متفاوت از چگونه یک کوره کار می کند. آنها برخی از نوع سوختی مانند گاز و یا نفت و به طور معمول مورد استفاده در آب و هوای سرد. اگر ترموستات خود را ساخته شده بود به کار با کوره های سیستم و یک پمپ حرارتی, شما احتمالا نمی گرفتن بهترین گرمایش بهره وری.

اگر ترموستات نیست سازگار با پمپ گرما ممکن است زمان برای ارتقاء. در اینجا برخی از گزینه های خوب:

  • این شرکت Honeywell TH9320WF5003 WiFi سازگار با الکسا اپل HomeKit و گوگل دستیار و دارای یک صفحه نمایش لمسی
  • لانه نسل 3 ترموستات هوشمند سازگار با الکسا و فوق العاده آسان برای نصب.
  • این Ecobee 4 مقرون به صرفه است و زوج می تواند با سنسور است که می تواند تشخیص اگر مردم در یک اتاق هستند و تنظیم کنید که دمای اتاق به صورت خودکار.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو