چگونه برای بازیافت یا استفاده مجدد Nespresso غلاف

اگر شما یک قهوه یا اسپرسو عاشق شما احتمالا در حال حاضر می دانیم راحتی از داشتن یک خدمت قهوه ساز مانند یک Nespresso ماشین. با Nespreso ماشین شما فقط پاپ در غلاف و شما به خوبی در راه خود را به لذت بردن از تازه و خوشمزه فنجان اسپرسو بدون نیاز به صبر در خط در استارباکس.

مطمئن شوید که داشتن یک Nespresso ماشین بسیار شیرین اما وجود دارد برخی از جنبه های منفی است. همه کسانی که Nespresso غلاف می توانید اضافه کردن و ایجاد مقدار زیادی از زباله و هزینه غلاف همچنین می توانید با قرار دادن یک بسیار بزرگ دنت در کیف پول خود را.

خوشبختانه شما می توانید بازیافت و یا حتی استفاده مجدد خود را Nespresso غلاف. این شرکت حتی خود برنامه بازیافت است که باعث می شود آن را آسان تر برای مشتریان به خود را بازیافت محصولات استفاده می شود. زمانی که Nespresso دریافت بازیافت غلاف آنها جدا آلومینیوم از قهوه grinds. این اتومبیل استفاده می شود برای ایجاد چیزهایی مانند کمپوست و یا خاک سطحی در حالی که آلومینیوم استفاده می شود برای ایجاد محصولات جدید است. در اینجا اطلاعات بیشتر.

چگونه برای بازیافت خود را Nespresso غلاف

بازیافت خود را Nespresso غلاف نیاز به یک مقدار کمی از تلاش در بخشی از مشتری اما هیچ چیز بیش از حد مالیات. شما لازم نیست که برای خالی کردن قهوه grinds نه شما باید به آنها را با آب پاک کردن. شما به سادگی باید به بازیافت خود را غلاف بخشی از روال خود را.

در Nespresso وب سایت شما می توانید جهت بازیافت کیسه و آن را حمل به طور مستقیم به خانه خود را. Nespresso نیز ارسال رایگان بازیافت کیسه با سفارشات ساخته شده بر روی وب سایت خود را. هر کیسه نگه دارید می توانید به عنوان بسیاری از 200 از خط اصلی غلاف یا 100 از Vertuo خط غلاف.

هنگامی که شما خود را بازیافت کیسه شما می توانید رها کردن آن را در نزدیکترین Nespresso, بوتیک, جمع آوری زباله, مرکز یا شریک فروشگاه. این شرکت گزارش می دهد که 90% از مشتریان بازیافت راه حل خود را در نزدیکی محل اقامت به عنوان Nespresso بیش از 122,000 مجموعه نقاط در سراسر جهان است. شما می توانید از Nespresso سایت برای پیدا کردن محلی ،

شما همچنین می توانید کیسه را به پستچی زمانی که او قطره بعدی خود را Nespresso سفارش و یا خود را در کیسه خود را به نزدیکترین فروشگاه یو پی اس.

توجه داشته باشید که شما نمی نیاز به یک کیسه های ویژه برای رها کردن خود Nespresso, غلاف فقط برای پستی آنها را در. شما می توانید با رها کردن در بازیافت امتیاز با هر روش مناسب است برای شما.

چه Nespresso در واقع با غلاف?

آنها را به یک کل ویدیو در مورد آن! اما اگر شما نمی خواهید به تماشای در اینجا اصول اولیه: که از جنس آلومینیوم در کپسول است که بسیار آسان برای بازیافت با روش های درست و می رود به سمت انواع فرآیندهای تولید که با استفاده از بازیافت فلز. از قهوه هستند حفظ شده و مورد استفاده به عنوان مواد تشکیل دهنده کمپوست تجاری و محصولات مشابه. بسیار شسته و رفته!

دیگر گزینه های بازیافت

توجه داشته باشید که ممکن است شما باید به تکیه تنها بر Nespresso برای بازیافت. Nespresso کار کرده است با شهرهایی مثل نیویورک برای کمک به تجهیز خود را بازیافت و مراکز رسیدگی به کپسول Nespresso. در این موارد شما می توانید فقط با قرار دادن خود کپسول را در سطل بازیافت همراه با تمامی دیگر مواد قابل بازیافت و اجازه دهید خود را از شهرستان مرتب کردن آن – به معنای واقعی کلمه.

چگونه به استفاده مجدد از Nespresso غلاف

اگر شما می خواهید برای صرفه جویی چند دلار شما همچنین می توانید استفاده مجدد خود را Nespresso غلاف. برخی از کاربران می گویند که استفاده از غلاف خود را دو بار. جام دوم ممکن است طعم و مزه کمی ضعیف تر می شود و کمی بیشتر سیراب به پایین تر از آن موجب صرفه جویی در پول و کاهش زباله برای یک مشتری که در غیر این صورت پرتاب خود را غلاف دور. دیگر مشتریان در واقع پاک کردن دوباره پر کردن و reseal خود Nespresso غلاف.

اگر شما خود را ذخیره کنید با استفاده از Nespresso, غلاف شما می توانید آنها را تمیز کردن و استفاده مجدد از آنها. هنگامی که شما تمیز کردن غلاف پر کردن آن را با نام تجاری مورد علاقه از زمین اسپرسو. ترک در حدود یک میلی متر از فضا در بالا و به آرامی تمیز کردن اطراف لبه برای اطمینان وجود دارد که هیچ قهوه در اطراف لبه های.

برش یک تکه فویل آلومینیوم را در یک دایره است که در حدود یک سانتی متر بزرگتر از قطر غلاف. این کمک می کند تا به اولین برش یک تکه کاغذ و استفاده از آن به عنوان یک الگو برای برش خود را فویل آلومینیوم محافل. هنگامی که شما یک دایره از فویل جای فویل در بالای غلاف پر و بسته بندی آن را در اطراف لبه های محکم. استفاده از انگشتان دست خود را به خرج کردن در اطراف لبه برای ایجاد یک مهر و موم تنگ. مهر خود را پر غلاف باید نگاه مشابه که از یک غلاف.

هنگامی که شما مهر و موم شده غلاف با فویل شما آماده برای دم کردن جام خود را.

پروژه های DIY با کپسول Nespresso

بازیافت یک گزینه نیست برای شما ؟ آیا شما ترجیح می دهند خود را DIY پروژه ؟ وجود دارد مقدار زیادی از ایده های آنلاین در مورد چگونه شما می توانید repurpose کپسول Nespresso خود بدون تکیه بر هر کس دیگری. مردم را به گردنبند و جواهرات دیگر بسیاری از آثار هنری زیبا و خیلی بیشتر. نگاهی به برخی از ایده های محبوب تر و ببینید چه پروژه های صدا مانند یک ایده خوب برای شما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>