چگونه به خاطر یک ایمیل در Outlook

آن را تصور کنید: شما در وسط ارسال یک ایمیل به رئیس خود را هنگامی که شما به طور تصادفی ضربه زدن به دکمه ارسال. قبل از اینکه شما شروع به تایپ کردن عذر خواهی شما باید بدانید که چشم انداز اجازه می دهد تا شما را به ضربه زدن به “لغو” را فشار دهید و به یاد بیاورید ایمیل.

یادآوری یک ایمیل می تواند به جلوگیری از دریافت کننده از دیدن ایمیل در وهله اول, و آن را یک مهارت دستی برای مواقع اضطراری. به یاد داشته باشید این مراحل را اگر شما می خواهید به یاد چشم انداز ایمیل.

توجه: این دستورالعمل نمی اعمال این نسخه مبتنی بر وب از چشم انداز آنها تنها کار با desktop client. آنها همچنین تنها کار اگر شما و گیرنده با استفاده از یک حساب Microsoft Exchange درون همان سازمان و یا هر دو شما باید Microsoft 365.

چگونه به خاطر ایمیل های چشم انداز

مرحله 1: باز کردن خود را ارسال آیتم های پوشه و به دنبال ایمیل شما می خواهید به یاد — آن را باید در بالای لیست. شما کاملا باید با دوبار کلیک بر روی این ایمیل را به طور کامل آن را باز کنید قبل از حرکت به مرحله بعد.

مرحله 2: با کلیک بر روی پیام تب در نوار ابزار به آن را فعال. حرکت به حرکت بخش و کلیک بر روی بیشتر حرکت اقدامات دکمه تعیین شده با یک نامه و یک پاکت به عنوان زیر نشان داده شده است.

مرحله 3: با کلیک بر روی به یاد بیاورید این پیام گزینه در لیست کشویی.

Outlook Recall This Message

مرحله 4: یک پنجره پاپ آپ به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را. در اینجا شما باید دو گزینه: حذف خوانده نشده کپی از این پیامو یا حذف خوانده نشده کپی و جایگزین با یک پیام جدید. شما همچنین می خواهید یک گزینه به چشم انداز شما اطلاع اگر روند پیروزی یا شکست.

را انتخاب کنید گزینه های خود را(ها) و با کلیک بر روی OK را فشار دهید برای ادامه.

Outlook Recall This Message Popup

اگر شما را حذف, پیام, تبریک می گویم! اگر شما می خواهید به جای آن در ادامه به مرحله 5.

مرحله 5: اگر شما انتخاب می کنید برای ایجاد یک جایگزین Outlook باز می شود یک صفحه نمایش دوم بنابراین شما می توانید تجدید نظر پیام. به عنوان آهنگسازی شما ایمیل جدید, چشم انداز, بی سر و صدا خود را به یاد می آورد, پیر پیام و نمایش یک notification (در صورت انتخاب این گزینه). فقط با کلیک بر روی ارسال را فشار دهید هنگامی که شما انجام می شود با تجدید نظر پیام.

توجه داشته باشید: اگر شما ارسال فراخوان پیام آن را دقیقا نمی توان ایمیل خود را ناپدید می شوند. به منظور پیام اصلی ناپدید می شوند دریافت کننده ممکن است نیاز به باز کردن به خاطر پیام اول. این است که چرا شما باید نوع “فوری” یا چیزی مشابه در فراخوان پیام را به عنوان به طوری که آن را باز قبل از اولین ایمیل توهین آمیز. در ادامه برای طولانی توضیح.

چرا ایمیل به یاد بیاورید همیشه کار نمی کند

email

شروع به یاد بیاورید فرایند معنا نیست که آن کار را راه شما در نظر گرفته شده. با امروز سرعت اینترنت (مگر اینکه شما در یک منطقه مرده) که ایمیل اشتباه است که احتمالا در حال حاضر در انتظار کسی را از صندوق پستی که ایجاد تعدادی از مسائل. در اینجا عواملی که می تواند خنثی خود را به یاد بیاورید — و یا حداقل روند پیچیده تر است.

  • باز پیام: اگر یک گیرنده باز می شود ایمیل خود را, شما نمی توانید به یاد بیاورید آن است. گیرنده هنوز هم می توانید دریافت کنید و جزئیات دومین فراخوان پیام, اما اصلی باقی می ماند در چشم انداز خود را به صندوق پستی. که یکی از دلایل که چرا شما باید به سرعت عمل می کنند.
  • تغییرمسیر به دیگر پوشه ها: اگر اولین پیام خود را فعال فیلتر و چشم انداز جایگزین آن را به یک پوشه خاص و سپس خود را به یاد بیاورید با شکست مواجه خواهد شد. فراخوان گزینه تنها بر ایمیل های که باقی می ماند در صندوق. اگر اولین پیام منتظر در جای دیگر آن را نمی خواهد برود.
  • پوشه های عمومی: اگر کسی شما را می خواند اولین ایمیل کمین در یک پوشه عمومی را به یاد بیاورید با شکست مواجه شد. مهم نیست که گیرنده یا وارد حساب دسته از ایمیل به عنوان خوانده شده — آن را هنوز هم بیش از حد دیر است.
  • مشتریان دیگر ایمیل: فراخوان تابع کار می کند با چشم انداز. اگر شما یک ایمیل ارسال به کسی که با استفاده از Gmail به عنوان مثال به یاد بیاورید کار نخواهد کرد.
  • نرم افزار موبایل: اگر شما با استفاده از Exchange ActiveSync تنظیمات Outlook بر روی دستگاه های تلفن همراه و سپس به یاد بیاورید گزینه ممکن است کار نمی کند. این اتفاق می افتد به این دلیل که سیستم مرتب چشم انداز های مختلف نسخه های آن را به عنوان همگام سازی می کند و نمی توان آن را تکمیل فرایند به خصوص اگر دستگاه تلفن همراه خود را آنلاین است.

وجود دارد بسیاری از مشکلات به این کوچک دستی قابلیت مطمئن شوید. اگر خود را به یاد می آورد فقط کار نمی کند در اینجا دو ایده برای شما به بهبود این سناریو:

راه حل 1: نوشتن یک عذرخواهی. دیگر از ساخت مطمئن شوید که برای بررسی ایمیل های خود را قبل از آنها فرستاده می شود این است که ساده ترین راه حل برای این مشکل. اگر شما به اشتباه ارسال یک ایمیل به شخص اشتباه است/مردم و آن را بیش از حد فاحش صرفه جویی در زمان و رویه در سریع عذرخواهی داشته باشید. این کار برای بسیاری از مردم و شما می تواند به توقف نگران کننده است.

راه حل 2: تاخیر ایمیل های خود را. اگر شما یک مورد از ایمیل butterfingers یا همیشه مشغول پاسخ و حمل و نقل بیشتر اطلاعات حساس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تاخیر در ایمیل های خود را. شما می توانید این کار را برای همه ایمیل های چشم انداز با پیروی از این مراحل:

مرحله 1: کلیک کنید File در گوشه بالا سمت چپ.

مرحله 2: پایین رفته و گزینه مدیریت قوانین و هشدارها در صفحه زیر.

مرحله 3: این قوانین و هشدار پنجره پاپ آپ به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را. با کلیک بر روی قانون جدید گزینه است.

مرحله 4: در دوم پنجره پاپ آپ را انتخاب کنید و اعمال قانون در پیام های من ارسال ذکر شده در زیر از شروع یک خالی حکومت. با کلیک بر روی بعد را فشار دهید برای ادامه.

گام 5: چشم پوشی از همه چیز را در شرایط لیست و کلیک بر روی بعد را فشار دهید. بعد, با کلیک بر روی Yes را فشار دهید در پنجره تایید.

مرحله 6: انتخاب تاخیر تحویل توسط تعدادی از دقیقه گزینه است. با کلیک بر روی تعدادی از لینک و یک پنجره به نظر می رسد باعث به شما برای یک مدت. با وارد کردن شماره — 120 دقیقه است و حداکثر — و با کلیک بر روی OK را فشار دهید. با کلیک بر روی بعد را فشار دهید برای ادامه.

گام 7: انتخاب استثنا در صورت نیاز و با کلیک بر روی بعد را فشار دهید برای ادامه.

گام 8:نام و نام خانوادگی خود را به قاعده و اگر وجود دارد یک به نوبه خود در این قانون بررسی جعبهآن را انتخاب کنید و با کلیک بر روی Finish را فشار دهید.

Outlook Create Delayed Message Rule

اگر کل این فرآیند soured شما در Outlook ایمیل های شما همیشه می تواند با استفاده از یکبار مصرف آدرس.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر