چگونه برای محافظت از هویت خود را در حالی که در اعتراض به خشونت پلیس

پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس, مشتعل با قتل Geoge فلوید شده اند هیچ چیز کوتاه از سخت گیرانه. در حالی که نیروهای دولتی بر روی زمین gleefully ضرب و شتم معترضان و رهگذران با باطوم و فرو برد و آنها را با گاز اشک آور به گشت مرزی ایالات متحده مستقر درو هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت شهروندان از آسمان و DEA شده است وظیفه ردیابی معترضان. این outsized نظارت پاسخ ها نمایش داده می شود که تا کنون توسط فدرال رانده است نگرانی از طرفداران حفظ حریم خصوصی بیش از این پتانسیل استفاده از بیشتر موذی اشکال جاسوسی از الگوریتم های تشخیص صورت به همراه-سایت شبیه سازی (با نام مستعار Stingray و پولادی سیستم.)

“همه تکنولوژی ما شده اند هشدار در مورد در حالی که در حال شروع به آمدن به ثمر در این تظاهرات” دیو Maass ارشد تحقیقی محقق در حقوق دیجیتال گروه Electronic Frontier Foundation, گفته رویترز در روز دوشنبه. “آنها در حال آوردن از کل محدوده است.”

در حالی که وجود ندارد یک کل بسیاری از شما می توانید در برابر یک پلیس با یک می توانید از گرز و خارش انگشت ماشه وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای محافظت از امنیت خود هویت و اطلاعات شخصی زمانی که شما ورزش اول خود را اصلاح حقوق.

شما می خواهید به انجام بیش از دنبال Wu-Tang مشاوره برای محافظت از تو گردن اگر شما می خواهید برای جلوگیری از خشم پلیس, شما نیاز به حفاظت از خود لعنتی تمام سر. پلیس به تازگی به یک صفحه خارج از شیلی راهکار آغاز شده و هدف گلوله های لاستیکی در مذاکرات (و به خصوص روزنامه نگاران’) چهره و چشم است. به این ترتیب, شما می خواهید به حمل مجموعه ای از Z87+ گواهی بالستیک حفاظت از چشم را با شما در حالی که اعتراض. آنها فقط ممکن است صرفه جویی در چشم انداز خود را. و برای خدایان خاطر آوردن یک چتر برای دفع فلفل توپ می بارند.

“حملات هدفمند بر روزنامه نگاران رسانه های خدمه و سازمان های خبری پوشش تظاهرات نشان می دهد بی توجهی کامل برای خود نقش حیاتی در مستندسازی و مسائل مربوط به منافع عمومی و غیر قابل قبول تلاش برای ارعاب آنها را” کارلوس MartÍnez de la Serna, مدیر برنامه های کمیته حمایت از روزنامه نگاران گفت: Columbus Dispatch. “مقامات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده نیاز به دستور پلیس را به هدف قرار دادن روزنامه نگاران و اطمینان از آنها گزارش می تواند با خیال راحت در تظاهرات بدون ترس از آسیب یا تلافی.”

حفاظت از هویت شما متاسفانه نیست به عنوان ساده به عنوان کشویی بر روی یک جفت از مشخصات. متعدد نیروهای پلیس در سراسر آمریکا باید همکاری با تشخیص چهره شرکت های مانند Clearview هوش مصنوعی برای شناسایی معترضان و به طور بالقوه تهدید و ارعاب آنها را به سکوت. برای حفظ هویت خود را تحت کاری ادامه داده اند, شما می خواهید به نگه داشتن سر خود را تحت کاری ادامه داده اند به عنوان به خوبی. متاسفانه با استفاده از آرایش و یک ظاهر طراحی شده مو مانند CVDazzle به دفع کردن کامپیوتر سیستم های بینایی را نمی خواهد شما هر گونه خوب است.

علاوه بر این که طراحی شده برای خنثی کردن تکنولوژی است که در حال حاضر نزدیک به یک دهه قدیمی, CVDazzle است که تنها قادر به مخدوش صورت الگوریتم به رسمیت شناختن خود را — آن را نمی کند, جلوگیری از ردیابی خود را بر اساس ساخت لباس و یا راه رفتن راه رفتن. به علاوه باید یک انسان نقد و بررسی فیلم آنها را به راحتی قادر خواهید بود به نقطه یکی از اعضای این جمعیت در حال اجرا در اطراف به دنبال مانند یک گله مرغ دریایی در اسید. بیشتر چه, هنگامی که گاز اشک آور شروع می شود جریان پوشیدن لنزهای تماسی و آرایش چشم — واقعا هر روغن بر اساس محصول از جمله کرم های ضد آفتاب — می تواند باعث تشدید گاز’ تحریک کننده اثر است. Jip ون Leeuwenstein را “نظارت محرومیت” ماسک یا جینگ-cai لیو پوشیدنی چهره پروژکتور هر دو اجرا به همان موضوع است. آنها ممکن است قادر به احمق یک الگوریتم, اما آنها آسان به نقطه با چشم انسان.

به جای آن شما می خواهید به پوشیدن ماسک را پوشش می دهد که به عنوان بسیاری از سر و صورت خود را به عنوان امکان پذیر است و نگه داشتن آن در. فرض کنید شما لازم نیست دسترسی به یکی از URME نظارت را photo-realistic 3D-چاپ ماسک که احمق AIs به فکر شما هستیم شرکت رئیس جمهور شما به راحتی می توانید یک balaclava از هر تی شرت شما دروغ گفتن در اطراف. اگر ممکن است خود را می پوشند موجود N-95 یا ماسک های پارچه ای زیر آن. ما هنوز در میان جهانی از همه گیر در اینجا مردم و فاسد ساختار قدرت این کشور نمی خواهد اشک خود را به پایین اگر شما گذاشته تا در ICU.

لس آنجلس فصل دموکراتیک سوسیالیست آمریکا توصیه می کند که معترضان عمل همان ضد COVID روش ما صرف سه ماه گذشته تکمیل. که شامل اقامت شش فوت از هم جدا و اجتناب از تماس فیزیکی در هر زمان ممکن است, هر چند پلیس ممکن است یک نظر متفاوت است که دومی نقطه.

از آنجا که شما صرف مقدار زیادی از زمان را در پای خود و به احتمال زیاد در حال اجرا از پلیس در برخی از نقطه در طول تظاهرات این مهم بسته به نور. در حداقل همراه شخصی کیت کمک های اولیه, اسنک هر گونه داروهای شما نیاز به عنوان به خوبی به عنوان یک زن و شوهر بطری آب نه تنها برای پوست بلکه برای کمک به شستشو کردن چشم خود را در این رویداد از یک گاز اشک آور حمله. مایع Maalox کار می کند بیش از حد به عنوان یک مخلوط 3 قاشق چای خوری جوش شیرین به 8.5 اونس آب که مخلوط که دلار هنگ کنگ معترضان سوگند یاد. مهمتر از همه مطمئن شوید که دوستان و عزیزان می دانید که در آن شما در حال رفتن در زمانی که شما به بازگشت به طرح و پس از بررسی در به طور منظم.

مهم ترین چیز شما می توانید با شما را در یک تلفن می تواند تبدیل به یک مسئولیت اگر شما موفق به درستی امن آن را در برابر غیر مجاز و جاسوسی است. خوشبختانه, آن را آسان به تعمیر. اول و مهمتر از همه خود را خاموش FaceID و خوانندگان اثر انگشت — پلیس می تواند شما را مجبور به باز کردن گوشی خود با استفاده از این روش اگر شما بازداشت شده اما آنها در یک زمان بسیار سخت تر تلاش برای شکستن از طریق یک شماره 9 رقمی pin که شما به راحتی فراموش شده به علت استرس خود بازداشت.

دوم, رمز گوشی خود را. آن را آسان برای انجام این کار برای هر دو آندروید و iOS. اگر شما ترجیح می دهم خود را به خطر اولیه گوشی آسیب دیده و یا مصادره شده و در طول تظاهرات همراه بسته یک مدل است که شما پاک از تمام اطلاعات شخصی و یا ریخت و پاش در یک سوز تلفن است که شما می توانید به سادگی خندق پس از تظاهرات به پایان رسید. نه تحت هیچ شرایطی با این حال استفاده مجدد است که گوشی به هر دلیل دیگر از حفاظت از هویت خود را در حالی که اعتراض. منظورم این است که به معنای واقعی کلمه نقطه از داشتن یک مشعل در وهله اول.

سوم نیست — و من نمی توانم این به اندازه کافی استرس — برقراری ارتباط با استفاده از تلفن صدای استاندارد و ویژگی های متن. دانلود و استفاده از سیگنال به جای به طوری که مکالمات خود را نمی تواند به راحتی ره. مطمئن شوید که به نوبه خود بر روی ناپدید شدن پیام های تابع برای حذف مکالمات پس از آنها بوده ام به عنوان خوانده شده. آن را حتی یک دستی اتوماتیک صورت مات ابزار برای کمک به حفاظت از هویت خود را همکار معترضان.

صحبت که اگر شما برنامه را به سند خود را تجربه در اعتراض به پیروی از قوانین اساسی از عکاسی و مقررات. به طور خاص برای جلوگیری از فیلمبرداری چهره, زخم, خالکوبی و شناسایی دیگر ویژگی های همکار خود اعتراض قبل از ارسال آنها را. در حالی که شما در آن خاموش کردن برچسب گذاری جغرافیایی و ویژگی های ردیابی محل برای هر برنامه بر روی تلفن خود را برای کمک به obfuscate که در آن و زمانی که تصویر دستگیر شد. و در صورتی که شما گرفتن پلیس بودن حرامزاده را از طریق خواندن وگ نوجوان را عالی ترین راهنمای با خیال راحت و اخلاقی فیلمبرداری پلیس.

شاید موذی ترین تهدید شما در حالی که اعتراض نیست گاز اشک آور, حمله سگ یا بیلی باشگاه ها آن است که با داشتن داده های مکان siphoned از گوشی خود و علیه شما استفاده می شود. International Mobile Subscriber Identity فو — بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان Stingray هر چند که تنها یکی از گسترده تر از کلاس همراه-سایت حقه بازی (CSS) سیستم — شاغل در اجرای قانون سازمان در سراسر کشور است. عمل آنها به عنوان تلفن همراه برج های سلولی ارائه بی خبر گوشی های هوشمند قوی ترین موجود قدرت سیگنال در منطقه برای وادار کردن تلفن برای اتصال که بر اساس آن CSS را ضبط گوشی IMSI و سپس انتشار تلفن به شبکه منظم. از آنجا که ISMI تولید شده توسط حامل خود را و ذخیره شده بر روی گوشی و سیم کارت می توان آن را مرتبط به دارنده حساب اجازه می دهد پلیس برای ردیابی محل شما. برای کسب اطلاعات بیشتر در آجیل و پیچ و مهره از نوعی ماهی پهن برقی, تکنولوژی, EFF قرار داده است با هم یک معتبر راهنمای برای عملیات خود را.

خود طیف گسترده ای از قابلیت های یک راز باقی مانده است اما به نظر می رسد که نگه داشتن گوشی خود را در حالت هواپیما مگر اینکه شما به طور فعال با استفاده از آن به برقراری تماس می تواند کمک به کاهش برخی از خطر هر چند حمل مشعل گوشی می تواند به کاهش است که به درجه بسیار بالاتری. اپل و گوگل فروشگاه با هر دو مواجه نگردند با counter-IMSI برنامه های مانند Android IMSI جالب آشکارساز (AIMSICD), SnoopSnitch, Sitch GSM جاسوسی یاب و جاسوسی جالب توجه اینکه هیچ یک ثابت کرده اند به خصوص موثر در برابر فو.

در این مقاله: ایمنی تظاهرات جورج فلوید, DEA, NYPD, EFF DSA, ISMI پوماهی, سیگنال, ویژگی دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>