چگونه به بازی بازی های یوتیوب در پس زمینه در اندروید و iOS

یوتیوب یکی از متنوع ترین مطالب سیستم عامل در جهان و آن را آسان برای پیدا کردن آموزش تلویزیون را نشان می دهد و حتی آخرین موزیک ویدئوها. اما این فقط در مورد تماشای — گاهی اوقات همه شما می خواهید انجام دهید این است که گوش دادن به یوتیوب در پس زمینه busying خودتان را با چیز دیگری بر روی تلفن خود را. بستن یوتیوب برنامه متوقف خواهد شد تصویری از بازی, اما وجود دارد چند راه حل ساده است که اجازه می دهد تا شما را به گوش دادن به یک ویدئو در پس زمینه. بهتر است وجود دارد راه برای دریافت یک مینی pop-up یوتیوب پخش در حالی که شما فهرست جاهای دیگر. این است, ما راهنمای ساده در چگونه به بازی بازی های یوتیوب در پس زمینه برای هر دو سیستم عامل iOS و دستگاه های آندروید.

به دنبال موسیقی در یوتیوب به گوش دادن به در پس زمینه ؟ شاید شما باید یک نگاهی به راهنمای ما در چگونه برای دانلود موزیک از یوتیوب و گوش دادن بر روی هر دستگاه.

یوتیوب حق بیمه (Android, iOS)

قرمز مرده است — حق بیمه آینده است. آن استفاده می شود که یوتیوب قرمز بود و یوتیوب رسمی راه به شما اجازه بستن برنامه و گوش دادن اما این سرویس حوصلگی در حمایت از YouTube حق بیمه. خوشبختانه وجود دارد نه بسیاری از تفاوت بین این دو که در آن ما نیاز به نگران هستند. آن را هنوز هم می شود از شر تبلیغات بر روی دسکتاپ و تلفن همراه باز می شود دسترسی به فیلم منحصر به فرد, و اجازه می دهد تا برای دانلود فیلم. اما مهمتر برای ما اهداف آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به ادامه گوش دادن بعد از خاموش کردن صفحه نمایش گوشی خود را و یا به مرور به یک برنامه مختلف.

یوتیوب حق بیمه نیز همراه با ad-دسترسی رایگان به موسیقی یوتیوب — جایگزینی Google Play Music — و حق بیمه به شما می دهد گزینه ای برای خاموش کردن صفحه نمایش در این برنامه بیش از حد. چه گرفتن ؟ به عنوان شما ممکن است انتظار آن را پول است. یوتیوب حق بیمه شما هزینه خواهد شد $12 ماه یا 18 دلار برای یک خانواده اشتراک تا شش عضو دارد. همانطور که می دانید یوتیوب برنامه در دسترس است برای هر دو آندروید و iOS.

پخش ویدئوها در مرورگرهای خاصی (iOS)

در حالی که خاموش کردن صفحه نمایش و مداوم برای گوش دادن به یوتیوب بدون هیچ در سافاری و کروم ممکن است به استفاده از اپل مرکز کنترل با برخی مرورگرهای دیگر برای دور زدن یوتیوب محدودیت. فایرفاکس و اپرا لمسی دو مرورگر است که قطعا کار با این روش و توصیه می کنیم تست کردن هر مرورگر در iOS شما ترجیح می دهید.

در اینجا چگونه شما می توانید این روش را به کار می کنند.

  1. اولین حرکت برای یوتیوب از مرورگر خود را انتخاب.
  2. سپس جستجوی خود را انتخاب و تصویری.
  3. هنگامی که شما پیدا کرده ام و باز خود را تغییر به نسخه دسکتاپ سایت. توجه داشته باشید: این متفاوت خواهد بود که بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از, اما معمولا دیده از گزینه های دکمه در بالا سمت راست و به دنبال آن یک شیر آب بر روی دسکتاپ سایت گزینه است.
  4. شروع به ویدئو های خود را بازی.
  5. در حال حاضر به بازگشت به خانه خود را روی صفحه نمایش ضربه تند وشدید زدن را به فاش کردن مرکز کنترل.
  6. شما باید قادر به ضربه یک بازی را فشار دهید برای نگه داشتن بازی های ویدئویی خود را حتی در حالی که صفحه نمایش خاموش است.

هشدار داده می شود, شما احتمالا قادر نخواهد بود به تعطیل آن از مرکز کنترل دوباره, اما شما می توانید دسترسی به مرورگر دوباره برای متوقف کردن این ویدئو.

پخش فیلم با فایرفاکس و کروم (اندروید)

پخش فیلم های یوتیوب در پس زمینه در اندروید را می توان با هر دو مرورگر فایرفاکس و گوگل کروم. شما می توانید با استفاده از هر مرورگر اما نسخه خود را از کروم باید نسخه 54 یا بالاتر.

  1. راه اندازی فایرفاکس و یا کروم به عنوان شما به طور معمول و رفتن به یوتیوب سایت. مطمئن شوید که به نوع “youtube.com” در آدرس ورود به بهره برداری از یوتیوب در نتایج جستجوی گوگل خواهد شد و معمولا علت آن را به باز کردن برنامه.
  2. حرکت به این ویدئو شما می خواهید به بازی در پس زمینه.
  3. برو به منوی تنظیمات با بهره برداری از سه نقطه در گوشه سمت راست پنجره. پس از آن ضربه بزنید درخواست سایت دسکتاپ.
  4. شروع به بازی و دکمه صفحه اصلی به مرورگر خود را ببندید. توجه داشته باشید: اگر ویدئو متوقف می شود بازی در حالی که با استفاده از کروم شما همچنین ممکن است برای پایین کشیدن نوار اعلان ها و بازی را فشار دهید. مطمئن شوید که شما نمی دید صفحه نمایش قبل از فشار دادن دکمه صفحه اصلی که باعث خواهد شد این ویدئو به طور خودکار متوقف شود.

تصویر-در-تصویر mode در اندروید 8.0 Oreo و بعد از آن

picture-in-picture

این یکی به نظر می رسد مانند یک بیت از یک تقلب به خاطر آن است که یک برنامه در همه. Android 8.0 Oreo, آخرین نسخه از سیستم عامل تلفن همراه گوگل, پشتیبانی از “تصویر در تصویر حالت” که به طور خودکار بالا میآید مینیاتوری مشاهده پنجره اگر شما حرکت به دور از یوتیوب. این پنجره می تواند کشیده شده در هر نقطه بر روی صفحه نمایش شنود گذاشته به بزرگنمایی و یا برای دسترسی به کنترل پخش.

آن استفاده می شود که این ویژگی محدود به یوتیوب قرمز مشترکین تنها اما با مقدمه ای از یوتیوب, حق بیمه, گوگل شروع به ارائه تصویر در تصویر در یوتیوب به غیر مشترکین بیش از حد. اما آن را نمی خواهد کار با محتوای طبقه بندی شده به عنوان موسیقی پس شما هنوز هم نیاز به پرداخت هزینه برای آن است.

شما می توانید بررسی کنید چه نسخه ای از آندروید شما باید با رفتن به تنظیمات > درباره تلفن > Android نسخه (مراحل ممکن است متفاوت باشد) و حتی اگر برای اجرای اکثر گوشی های به پایان رسیده در حال حاضر شما هنوز هم می توانید ببینید اگر گوشی خود را دریافت آندروید Oreo به روز رسانی با در نظر گرفتن یک نگاهی به راهنمای ما.

پخش فیلم با پاپ آپ ویدیو (اندروید)

Android 8.0 Oreo و یا بعد از در دسترس نیست بر روی تلفن خود را ؟ نگران نباشید برنامه وجود دارد برای آن است. عالی Pop-up تصویری بازی خواهد کرد را انتخاب ویدئو را در یک پنجره pop-up بنابراین شما می توانید چیزهای دیگر در حالی که ویدئو در حال پخش است. فقط باز کردن برنامه و استفاده از تابع جستجو برای پیدا کردن خود را انتخاب و تصویری. آن ضربه بزنید و آن را به باز کردن در یک پنجره جداگانه است که می تواند در اطراف صفحه نمایش کشیده شبیه به Oreo تصویر در تصویر حالت.

متاسفانه هیچ راهی برای بستن صفحه نمایش و در ادامه گوش دادن اما علاوه بر این از یک تصویر-در-تصویر-نوع حالت خوب است به اندازه کافی به حکم گنجاندن در این لیست است. نیز وجود دارد یک نسخه حق بیمه از این برنامه است که اجازه می دهد تا به صورت آفلاین محبوبیت (اما نه از فیلم های یوتیوب, عجیب, و, حذف تبلیغات در پاپ آپ ویدئو.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net