یکی از بهترین ها به Fortnite شده است توانایی بازی در حالت تقسیم صفحه نمایش. این اجازه می دهد تا دو بازیکن را به لذت بردن از نبرد رویال جنون در همان صفحه و بدون نیاز به داشتن یک دوم کنسول. چند محدودیت وجود دارد برای استفاده از آن, اما در بیشتر قسمت ها — این یک راه بسیار خوبی برای اجازه دهید خانواده و دوستان تجربه یکی از محبوب ترین بازی ها در بازار است. در اینجا چگونه به بازی Fortnite در حالت تقسیم صفحه نمایش.

مطالعه بیشتر

بازی سازگار با سیستم

در حالی که Fortnite در دسترس است در فقط در مورد هر سیستم زیر آفتاب حالت تقسیم صفحه نمایش در حال حاضر محدود به ایکس باکس یک و پلی استیشن 4. از ویژگی های اضافه شده در سال 2019 و حماسی بازی امیدوار است به رول از این ویژگی برای PC و تغییر کاربران در به روز رسانی های آینده. تا آن حالت محدود به مایکروسافت و سونی کنسول های.

چگونه برای شروع حالت تقسیم صفحه نمایش

گرفتن یک دوست برای پیوستن به در در سرگرم کننده فرآیند آسان است و از آن به شرح زیر همین مراحل برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از. قبل از شروع, مطمئن شوید که شما باید یک حساب دوم و کنترل موجود برای آنها را به استفاده از. سپس این مراحل آسان برای دریافت حالت تقسیم صفحه نمایش در حال اجرا:

  • حرکت به منوی اصلی.
  • مطمئن شوید که دومین کنترلر متصل به کنسول و روشن است.
  • پس از اتصال, بازیکن دوم باید دعوت به انتخاب حساب خود را.
  • پس از امضای قرارداد در دومین بازیکن خواهد شد در حال حاضر به نظر می رسد در Fortnite لابی.

که همه به آن وجود دارد! شما در حال حاضر قادر به هاپ به بازی با هم و مبارزه به سوی یک پیروزی رویال. وجود دارد چند محدودیت مهم است برای آگاهی از.

همه حالت های بازی سازگار هستند

این باید به عنوان جای تعجب ندارد اما حالت انفرادی در دسترس نیست زمانی که بازی تقسیم صفحه نمایش. این امر منجر به یک مزیت ناعادلانه به عنوان دو نفر در همان نیمکت می تواند هماهنگی حملات خود را با هم و به طور موثر به کار به عنوان یک تیم در برابر سایر تک بازیکنان. به همین دلیل حالت انفرادی است نه سازگار با تقسیم صفحه نمایش بازی. شما همچنین می خواهید قادر به بازی در حالت خلاق و یا تیم سر و صدا.

به جای آن شما خواهید بود با گیر یا جوخه یا Duos. اینها تنها دو حالت که کار هنگامی که دو بازیکن با استفاده از همان کنسول و هیچ کلمه از بازی حماسی در مورد اینکه آیا این تغییر در آینده است.

راهنمایی برای بازی در تقسیم صفحه نمایش

اگر چه آن را سرگرم کننده برای پرش به یک بیت از نیمکت co-op این جنبه های منفی را نمی توان نادیده گرفت. بزرگترین — بارز ترین مسئله این است که به اندازه صفحه نمایش شما خواهد شد به نصف کاهش دهد. این باعث می شود کار تیمی و ارتباطات پارامونت به شما تکیه به شدت در هم تیمی خود به شما اجازه می دانم آنچه را که آنها در حال دیدن. همچنین این بازی به صورت پیش فرض به برش صفحه نمایش به صورت افقی با هیچ گزینه ای آن را تغییر دهید. اکثر مردم نمی خواهد ذهن جهت افقی اما کسانی که برای اجرای co-op به صورت عمودی خواهد بود به طور کامل از شانس. تا زمانی که شما آگاه از این اشکالاتی در حالت تقسیم صفحه نمایش می تواند بسیاری از سرگرم کننده و یک راه عالی برای معرفی دوستان خود به Fortnite شوق.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو