چگونه به بازی بازی های گوگل بروید

کلیپ رفتن یکی از محبوب ترین بازی های تلفن همراه بر روی این سیاره است. در سال گذشته به تنهایی بازی ساخته شده

توسط DOSTEMANSALAM در 2 اردیبهشت 1399

کلیپ رفتن یکی از محبوب ترین بازی های تلفن همراه بر روی این سیاره است. در سال گذشته به تنهایی بازی ساخته شده نزدیک به 900 میلیون دلار — قابل توجه feat با توجه به آن برای اولین بار راه اندازی شد در سال 2016. از آن زمان به بعد به عنوان دیده می شود میلیون ها نفر از بازیکنان در سراسر جهان و تعداد همچنان به رشد.

اگر شما در حال فکر کردن در مورد پیوستن به صفوف سایر کلیپ رفتن مربیان, سپس, شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر است. با چهار سال از محتوای جدید بازی گسترش به محفظهای قرار دادن خیلی بیشتر از فقط راه رفتن در اطراف پرتاب Poké توپ در گوگل. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد بازی گوگل بروید در سال 2020 است.

Google Play Store

مطالعه بیشتر

ایجاد یک حساب کاربری را انتخاب کنید و خود را برای اولین بار از تالار

pokemon go
Tomohiro Ohsumi/مشارکت کننده

برای شروع بازی گوگل بروید وبرای اولین بار به App Store یا Google Play Store و دانلود بازی به صورت رایگان. یک بار آن نصب شده از شما خواسته می شود برای سفارشی آواتار خود را انتخاب کنید و خود را برای اولین بار از تالار — Bulbasaur, صفر یا Squirtle. این انتخاب است همه چیز در مورد اولویت های شخصی, بنابراین احساس رایگان به انتخاب هر کدام یکی جلب چشم خود را — شما در نهایت برخورد دیگران در وحشی.

بازدید PokéStops و ورزشگاه به جمع آوری اقلام

در حال حاضر که شما برداشت اول خود گوگل از آن زمان به پر کردن موجودی خود را با آیتم های مفید برای کمک به شما گرفتن بیشتر است. در گوگل به, بازیکنان به دست آوردن آیتم در دو راه اصلی — یا آنها را جمع آوری و آنها را با مراجعه به یک PokéStop و یا آنها را خرید و آنها را با پول نقد واقعی.

PokéStops مشخص شده بر روی نقشه بزرگ آبی-شاخص های اقتصادی هنگامی که شما در محدوده یک, آن را گسترش می دهد و نشان می دهد یک تصویر از برجسته آن است به نمایندگی. برای ارتباط برقرار کردن با آن به سادگی بر روی آن کلیک کنید و کش رفتن انگشت خود را در سراسر صفحه نمایش. این باعث خواهد شد که یک دسته از موارد به صورت شناور در سراسر صفحه نمایش. سپس شما می توانید یا کلیک بر روی این یکی در یک زمان و یا به سادگی روی صفحه نمایش آنها را به نظر می رسد در موجودی خود را بدون در نظر گرفتن.

دیگر نشانه اصلی شما بر روی نقشه هستند و ورزشگاه. این مکان که در آن شما می توانید نبرد کلیپ های سمت چپ توسط بازیکنان دیگر — تا زمانی که شما به سطح مناسب است. در اینجا شما جمع آوری یک تیم از گوگل را امتحان کنید و دست کشیدن از کسانی که در دفاع از ورزشگاه. اگر شما را مدیریت برای از بین بردن تیم های دیگر, شما قادر خواهید بود برای ترک خود گوگل و ادعا می کنند ، نگران نباشید در این مورد بیش از حد — بازی توضیح جان کلام آن زمانی که شما در نهایت قادر به رقابت بپردازند. فراتر از مبارزه ورزشگاه نیز می تواند چرخید مانند PokéStops برای به دست آوردن آیتم های جدید.

ورزشگاه و PokéStops restock هر پنج دقیقه, بنابراین احساس رایگان برای نگه داشتن در حال چرخش آنها را اگر شما در منطقه. بیشتر به شما چرخش بیشتر موارد شما می خواهید پیدا کنید.

پیدا کردن کلیپ

how to catch smeargle in pokemon go

به عنوان شما شده ام سرگردان در اطراف محله خود را به دنبال PokéStops شما احتمالا در حال حاضر در سراسر سهم عادلانه خود را از گوگل. اين بخش از تالار به نظر می رسد به صورت تصادفی. اما برخی از آنها بیشتر احتمال دارد به پاپ در مکانهای خاصی از دیگران است. شما می توانید این موجودات را در محل خود را با استفاده از نزدیکی تابع واقع در سمت راست پایین صفحه نمایش. این اجازه می دهد تا شما را به کلیک بر روی گوگل شما می خواهم برای پیگیری و بازی را به شما جهت به محل آن است.

گوگل بروید همچنین شامل یک ویژگی به نام رؤیت که به شما نکات مربوط به نزدیکی گوگل, اما را شامل نمی شود جهت خاص در مورد که در آن به آنها را پیدا کنید.

ابتلا به گوگل ساده است

pokemon go
Tomohiro Ohsumi/مشارکت کننده

هنگامی که شما پیدا کردم اگه شما می خواهم به گرفتن اولین گام این است که به راه رفتن به اندازه کافی نزدیک به تعامل با آن است. هنگامی که آنها در نهایت در داخل حلقه اطراف خود را, بازیکن, بر روی آنها کلیک کنید برای شروع یک نبرد است. این باز خواهد شد یک صفحه جدید که در آن عمل خواهد شد بازی.

پس اگه رفتن تلفن همراه در تاریخ بازی ابتلا به گوگل با استفاده از واقعی خود را در اطراف به عنوان یک پس زمینه به عمل است. به عنوان سرگرم کننده به عنوان ویژگی آن باعث ابتلا به گوگل بیشتر دست و پا گیر از آن است. ما به شدت توصیه می کنیم خاموش کردن AR با استفاده از قابلیت جابجایی در سمت راست بالای صفحه نمایش. اگر شما عشق علیرضا اجرای, احساس رایگان به آن را نگه دارید اما فقط می دانم که کار خود را بسیار آسان تر می شود بدون آن.

برای گرفتن کلیپ پرتاب Poké توپ در آن با کشیدن انگشت خود از پایین صفحه نمایش. اگر به درستی انجام آن را خواهید آمار گوگل و خورد آن را به Poké توپ. در حالت ایده آل شما می خواهید به صبر کنید تا زمانی که دایره اطراف آن گوگل است که به عنوان کوچک که ممکن است قبل از پرتاب خود را Poké توپ دقیق تر پرتاب بهتر است شانس خود را از ابتلا به آنها را. فقط مطمئن شوید که شما Poké توپ زمین در دایره برای افزایش شانس خود را از یک تلاش موفق.

گرفتن مشکل نشان داده شده است رنگ حلقه در اطراف تالار — قرمز به معنی گوگل سخت خواهد بود برای گرفتن در حالی که سبز نشان می دهد یک هدف آسان است. شما می توانید سعی کنید با استفاده از سطح بالاتر Poké توپ — مانند توپ های بزرگ — اگر شما با داشتن مشکل ابتلا به قوی تر گوگل.

و یا اگر شما باید برخی از در موجودی خود را با استفاده از Razz انواع توت ها می توانید افزایش شانس خود را برای یک پرتاب موفق. طلایی Razz انواع توت ها نیز وجود دارد اما این تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای کلیپ های افسانه ای و یا کسانی که شما واقعا نمی خواهید به خطر از دست دادن. چندین موارد دیگر که کمک در ابتلا به جدید گوگل و ترکیب سطح بالا Poké توپ را با انواع توت ها متفاوت است کلیدی برای فرود در سطح بالا هیولا.

پژوهش کامل وظایف

هنگامی که شما قطع از بازدید از PokéStops و ابتلا به گوگل از آن زمان شروع به ضربه زدن برخی از تحقیقات انجام وظایف. وجود اهداف اساسی — مانند ابتلا به یک تعداد معینی از گوگل و یا ساخت سه "بزرگ" می اندازد در یک ردیف — که به شما پاداش با کیفیت بالا و موارد نادر و جدید گوگل. وظایف را به دست آورد با چرخش Poké متوقف می شود و چرخش را به صورت ماهانه. تحقیقات وظایف می توانید شگفت انگیزی پیچیده اما گوگل بروید و نشانی از یک کار بزرگ توضیح چگونه کار می کنند — مطمئن شوید که به استفاده از آنها!

سعی کنید دست خود را در حملات و نبرد لیگ

pokemon go tips raid

در حالی که مصرف بیش از ورزشگاه و ابتلا به جدید گوگل ممکن است در قلب گاه به گاه گوگل بروید و تجربه وجود دارد خیلی بیشتر در دسترس برای بازیکنان که می خواهند به شیرجه رفتن به جهان از گوگل. برو نبرد لیگ به تازگی اضافه شده اجازه می دهد بازیکن را به مبارزه با مربیان دیگر در زمان واقعی برای یک نقطه بر روی رهبران. هنگامی که گوشی شما را به جمع آوری تیم خود را از گوگل — بر اساس برخی لیگ دستورالعمل — سپس مبارزه آنلاین به اثبات شما بهترین ها را در اطراف.

و یا شما می توانید تیم با دیگران در منطقه خود را برای حمله جنگ است. این دیدن تیم از مربیان در تلاش برای دست کشیدن از یکی از قدرتمند وحشی گوگل. تکمیل یک حمله خواهد پاداش مربیان را یک مقدار مجنون از نقاط تجربه همراه با شانس برای گرفتن گوگل برای خود.

اجازه ندهید کلیپ رفتن شما پایمال

how to get special items in pokemon go

با محتوای بسیار, بازی, گوگل بروید و برای اولین بار می تواند طاقت فرسا تبدیل شده. اما اگر شما آن را یکی از ویژگی های در یک زمان بازی می شود خیلی بیشتر قابل کنترل است. مراحل ذکر شده در این راهنما به ماندن متمرکز است. چرخش PokéStops. گرفتن گوگل. نبرد در ورزشگاه.

هنگامی که شما نمیفهمد که هسته حلقه سعی کنید غواصی را به جهان از رفتن به نبرد لیگ. این یک تجربه سرگرم کننده نیست که تکیه به شدت در مکان فعلی خود را و آسان برای بازی از خانه. سپس هنگامی که شما قرار داده ایم با هم چشمگیر و پایدار از گوگل سر و پیوستن به یک حمله. وجود دارد مقدار زیادی به انجام در گوگل بروید — وقت خود را و از آن لذت ببرید. قبل از شما آن را بدانید شما یکی از بهترین ها در شهر شما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن