چگونه به صورت زنده از توییتر

رفتن زندگی می کنند شما می توانید اتصال خود را با رسانه های اجتماعی پیروان در راه شخصی از فقط متن و عکس نوشته های. شما دریافت می کنید به صحبت کردن با پیروان خود را به طور مستقیم در طول, در مورد, هر آنچه در ذهن شما است و ناظران می توانید پاسخ را در زمان واقعی است. بسیاری از مردم نمی دانند که شما می توانید به صورت زنده از توییتر درست مثل شما می توانید به صورت زنده از Instagram و Facebook حتی اگر ویژگی های اطراف بوده است 2016. در اینجا چگونه برای شروع.

Person livestreaming on Twitter

چگونه به livestream در توییتر

رفتن زندگی می کنند در توییتر آسان است. برنامه را باز کنید و به آن ضربه بزنید بر روی دکمه نوشتن در گوشه پایین سمت راست. پس از آن ضربه بزنید بر روی عکس آیکون و در زندگی انتخاب در کنار تصویری و ضبط شده است. شما خواهید دید که برخی از گزینه های جدید پاپ تا بر روی صفحه نمایش. شما می توانید محل سکونت خود را دعوت دوستان و نام خود را livestream.

اگر شما نمی خواهید مهمانان خود را livestream و سپس ضربه بزنید , دوست, دوست آیکون با رفتن زندگی می کنند را فشار دهید. اگر شما را ترک مهمان گزینه نگران نباشید. شما می توانید کنترل که مهمانان خود را در طول livestream در حالی که شما در حال جریان است.

برای رفتن زندگی می کنند فقط در شیر زنده را فشار دهید.

How to go live on Twitter

چه چیزی برای انجام در حالی که جریان

وجود دارد ویژگی های مختلف شما می توانید استفاده کنید در حالی که زندگی می کنند. شما می توانید مهمانان خود را به livestream با ضربه زدن بر روی اچ آیکون در پایین صفحه نمایش ، شما می توانید اضافه کردن مهمانان در طول جریان و حذف آنها را هر زمان که شما می خواهید از طریق این ویژگی. یک شیر آب بر روی سه نقطه در کنار دوست آیکون میآید تا یک منو است که به شما می دهد گزینه ای برای مخفی کردن نظرات این توانایی برای درخواست زیر و سهام به طور خودکار و گزینه ای برای نگاه در لیست مهمان.

چه باید بکنید هنگامی که شما در حال انجام خود را با پخش زنده در توییتر

برای پایان دادن به زندگی خود را, شیر X آیکون در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید توقف پخش در پایین صفحه نمایش. پس از آن شما باید این گزینه حذف را livestream اشتراک گذاری آن و یا ویرایش آن را با ضربه زدن بر روی سه نقطه در پایین صفحه نمایش. شما همچنین می توانید زنده آمار از جمله چقدر از این ویدئو در واقع به تماشا بینندگان و مدت خود را livestream.

اگر شما پیدا کردن شما می خواهید به حذف live بعد یک راه آسان برای انجام آن است برای پیدا کردن خود را در خوراک توییتر و پست را حذف کنید. این نیز خواهد شد خلاص شدن از آن به رسانه های منطقه است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im