چگونه به اسنپ چت فیلتر در زوم

اگر شما به دنبال برای اضافه کردن کمی ادویه به ظاهر بی پایان جریان زوم جلسات و یا شما فقط می خواهم به ایستادگی کردن از جمعیت شما می توانید اضافه کردن اسنپ چت فیلتر, پس زمینه و لنز به جلسه خود را. از خودتان را تبدیل به یک ترشی به راه رفتن در فضا به تلاش دیوانه کلاه, شما باید مقدار زیادی از سرگرم کننده با ظاهر بی پایان از گزینه های جدید در دسترس شما است. روند راه اندازی زوم با اسنپ چت فیلتر بسیار آسان است. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

Zoom with pickle Snapchat filters

شروع

اولین گام خود را ضربه محکم و ناگهانی به نصب دوربین را به کامپیوتر خود را. Snap Camera ایجاد شده توسط Snapchat شرکت مادر ضربه محکم و ناگهانی, Inc., به شما اجازه اضافه کردن تصویر زمینه فیلتر و لنز به هر livestream یا چت تصویری, نه فقط زوم. هنگامی که شما آن را دریافت, همه شما باید انجام دهید این است برای ورود به زوم.

شروع نشست های خنده دار

Zoom with Snapchat filters 2

حالا که شما ضربه محکم و ناگهانی, دوربین, دریافت, آن را باز کنید و را انتخاب کنید که چه نوع از پس زمینه, فیلتر یا لنز شما می خواهید به استفاده از. ما توصیه می کنیم ترشی لنز اما این فقط ما اولویت است. و سپس رفتن به زوم خود را ملاقات و با کلیک بر روی زبانه در کنار تصویری آیکون در پایین صفحه نمایش. در نهایت با کلیک بر روی Snap Camera گزینه است. که در آن است. هر آنچه که شما انتخاب کرده اید در ضربه محکم و ناگهانی دوربین را در حال حاضر نشان می دهد تا بر روی شما زوم تصویری.

آن را تغییر دهید

اگر شما حوصله کنید در طول جلسه خود را, شما همیشه می توانید همه چیز را تغییر دهید ، فقط به ضربه محکم و ناگهانی دوربین دوباره و انتخاب فیلتر های مختلف پس زمینه و یا لنز. در عرض چند ثانیه تغییر قابل مشاهده خواهد بود و خود را زوم تصویری.

چگونه به بازگشت به خودتان

هنگامی که شما تصمیم گرفته اید شما انجام می شود (و یا رئیس خود را تا به حال به اندازه کافی از خود را shenanigans) تعویض بازگشت به عادی خود را از چهره و پس زمینه آسان است. فقط رفتن به گزینه های ویدئو دوباره در زوم و با کلیک بر روی خود دوربین به طور منظم. همه چیز را تغییر دهید به حالت عادی بازگشت. شما می توانید سوئیچ به دوربین ضربه محکم و ناگهانی در هر زمان شما می خواهم در طول جلسه خود را و یا livestream.

یک کلمه از احتیاط هر چند. با استفاده از Snap Camera ممکن است کامپیوتر خود را به تاخیر کمی و شما کمی متلاطم جریان ویدئو. شما ممکن است بخواهید برای تست آن در یک ویدیو ملاقات های خود را قبل از شما سعی می کنید آن را در مقابل مخاطبان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>