چگونه برای به دست آوردن آفیس به صورت رایگان

برنامه ریزی در گرفتن مایکروسافت آفیس برای کار یا مدرسه ؟ شما ممکن است بلک در آن زمان (بالا) قیمت امتیاز: به طور فزاینده ای کمیاب stand-alone نسخه از این نرم افزار در اطراف شروع $150. مایکروسافت آفیس برنامه اشتراک در شروع 7 دلار در هر ماه یا 70 دلار در هر سال و کسانی که قیمت ها به سرعت افزایش برای نسخه های حرفه ای از این مجموعه بهره وری.

مطالب مرتبط

ما درک می کنیم: آن مقدار زیادی از پول برای خرج کردن در نرم افزار. اما اگر شما نمی نیاز به آخرین امکانات وجود دارد راه هایی برای صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول در مایکروسافت آفیس. در اینجا چگونه است. در این راهنمای ما در چهار راه برای دریافت مایکروسافت آفیس به صورت رایگان.

با استفاده از نرم افزار رایگان وب

Microsoft Office Web app screenshot
تصویر

مایکروسافت به تدریج در حال گسترش تعدادی از برنامه های کاربردی شما می توانید آنلاین به صورت رایگان و در حال حاضر ارائه می دهد قابل توجه مجموعه است که به راحتی می توانید ادغام با برنامه های دانلود شده در صورت لزوم با مقدار زیادی از قابلیت به طور متوسط برای پروژه.

این هم واقعا آسان به ثبت نام. برو به این صفحه انتخاب نرم افزار است که شما می خواهید (پایین برای همه گزینه ها) و ورود به حساب Microsoft خود را به شروع کنید. اگر شما یک حساب Microsoft, ثبت نام آسان است — به علاوه از آنجا که شما نیاز به آنلاین آن را یک ایده خوب برای ایجاد یک به هر حال. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از Word, Excel, PowerPoint, OneNote, تقویم و سنتی دیگر برنامه های مایکروسافت. آن را نیز به شما می دهد دسترسی به بیشتر تو رفتگی در دیوار, برنامه های مانند نوسان های تعاملی گزارش/ارائه برنامه; مردم پیشرفته اسکایپ پسند لیست تماس و اسکای درایو یک سرویس ذخیره سازی ابر که در آن شما می توانید دسترسی و ذخیره فایل های خود را.

پس اگر این همه در اینجا و در دسترس به صورت رایگان چرا بقیه این مقاله وجود دارد ؟ زیرا در حالی که این برنامه ها مفید هستند, آنها نیز محدود به تنها بسیار توابع اساسی. آنها ارائه نمی دهد ویژگی های کامل است که مایکروسافت 365 (که قبلا به عنوان شناخته شده دفتر 365) را فراهم می کند و البته شما نیاز به یک اتصال آنلاین به استفاده از آنها. آن کار برای کارهای ساده مانند قرار دادن با هم یک سند ساده — اما آن را نمی خواهد کار برای پیچیده تر هستند.

دریافت به دفتر برنامه های خود را از طریق مدرسه

اگر شما بخشی از یک سازمان آموزش و پرورش (معلم, دانشجو, دانشکده, و یا کارکنان) را هم به خود را وارد کنید آدرس ایمیل مدرسه در این سایت و ببینید اگر شما می توانید یک نسخه از دفتر به صورت رایگان. مایکروسافت گسترش Office 365 آموزش و پرورش برنامه برای تمام دانش آموزان را در مدرسه نیاز به امضا یا فقط بسیار خوش شانس است.

اگر مدرسه شما نیست قسمت از این برنامه یک مدیر می تواند نشانه شما به راحتی. مزایای اساسا همان است که در نسخه آزمایشی از نرم افزار با علاوه بر این از یک طبقه مجزا نوت بوک برای مدیریت کلاس, فضای مجاز: نامحدود آنلاین جلسات اینترانت و گزینه های سفارشی سازی.

اگر شما فقط فارغ التحصیل شد و شما نمی ممکن است قادر به گرفتن دفتر نرم افزار به صورت رایگان, اما شما می توانید آن را در یک هزینه بسیار کم. فارغ التحصیلان تخفیف اجازه می دهد تا شما را به Office 365 Personal فقط برای $1 در هر ماه برای 12 ماه یک معامله بزرگ برای کسانی که شروع کردن در محیط های حرفه ای.

سعی کنید یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان از مایکروسافت 365

Microsoft 365 free trial screenshot
تصویر

رایگان محاکمه هنوز یک چیز و Microsoft Office apps مستثنی هستند. اگر شما می خواهید به تجربه Microsoft 365 به صورت رایگان شما می توانید برای یک ماه کامل. فقط سر به محاکمه رایگان صفحه و ثبت نام. دادگاه اجازه می دهد تا شما را به دانلود Microsoft 365 تا شش و کاربران در سراسر ویندوز, مکینتاش و دستگاه های تلفن همراه. به علاوه شما می توانید 1TB از OneDrive ذخیره سازی ابر برای هر کاربر برای آزمایش. آزمایشی شامل آخرین نسخه های Word, Excel, PowerPoint, Outlook و دیگر نرم افزار.

حرکت نزولی این است که شما تنها یک ماه از خدمات است که بدیهی است که مفید نیست اگر شما نیاز به دسترسی طولانی مدت. یکی دیگر از نکته است که مایکروسافت نیاز مالی خود را به حساب اطلاعات قبل از دانلود و شروع خواهد شد به طور خودکار شارژ شما پس از ماه است که می توانید disentangling خود را از مایکروسافت 365 کمی دشوار است (که نقطه). این یک راه خوب برای سعی کنید از نسخه کامل از Microsoft 365 برای دیدن اگر آن را ارائه می دهد به اندازه کافی به ارزش قیمت اما آماده به لغو اگر شما نمی خواهید به شارژ.

توجه داشته باشید: برخی از محصولات ارائه می دهد می تواند یک کمی روی حیله و تزویر مانند “سعی کنید Microsoft 365 شخصی به صورت رایگان” قلاب در فروشگاه مایکروسافت. هشدار داده می شود که این است که هنوز هم با اشاره به یک ماه نسخه آزمایشی حتی اگر آن را نمی کند, حق آمد و چنین گفت. و سعی نکنید آن “رایگان محصول کلیدی” وب سایت که تمایل به بسیار ناقص و به ندرت ارائه.

ثبت نام برای یک ارزیابی (30 تا 60 روز)

مایکروسافت ارزیابی مرکز برنامه ای است که اجازه می دهد تا شما را به آزمون خاص و دفتر نرم افزار برای یک دوره از زمان. تنها دفتر ارزیابی برنامه مایکروسافت ارائه می دهد برای Office 365 ProPlus که طول می کشد 30 روز. آن را اساسا راه دیگری برای دریافت یک محاکمه رایگان اما با مشخص تر و کامل نرم افزار.

به یاد داشته باشید آن است که یک دوره ارزیابی هر چند پس از این خدمات متوقف خواهد شد پس از این دوره. همچنین مایکروسافت ممکن است استفاده از این سرویس برای کمک به کار کردن تاب برداشتن در برنامه های جدیدتر بنابراین انتظار نداریم که همه چیز را به صورت کامل اولین بار در اطراف.

فراموش نکنید که شما می توانید با استفاده از رایگان Microsoft Office جایگزین

اگر شما نیاز به دفتر کار-مانند نرم افزار و نیاز به آنها وجود دارد بسیاری از گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد. این برنامه ها تمایل دارند که رابط بسیار شبیه به نرم افزار و فایل های خود را اغلب می توان منتقل شده به اتاق سوئیت با کمی به هیچ بدون هیچ زحمتی.

که باعث می شود این راه حل بزرگ در خرج کردن — و یا فقط زمانی که شما نیاز به صرفه جویی در برخی از پول است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>