چگونه به دریافت 5 ستاره در جزیره Animal Crossing: New Horizons

در Animal Crossing: New Horizonsوجود دارد هیچ کمبود از همه چیز برای انجام. مگا محبوب, دمدمی نینتندو سیم سر به فلک کشید تا به بالای نمودار فروش با گرد هم آوردن یک ترکیب سالم از تازه واردان و دیرین طرفداران این سری است.

در آن هدف شما این است به جمعیت جزیره خود را و سفارشی کردن آن را با خانه ها و مغازه ها و دکوراسیون و ساکنان. به عنوان جزیره خود را توسعه شما به احتمال زیاد می خواهید برای شروع به کار بر روی آن امتیاز تعیین می شود نشست یک لیست طولانی از الزامات است. جزیره شما را امتیاز می تواند در هر نقطه از یک تا پنج ستاره است.

متاسفانه بازی نمی کند به طور خاص به شما بگویم آنچه شما نیاز دارید برای رسیدن به یک ستاره پنج امتیاز. اما ما باید یک تفکیک تمام شرایط مورد نیاز: شما نیاز به ملاقات به رسیدن به آرزو رتبه پنج ستاره همراه با پاداش به شما کسب درآمد برای انجام این کار است.

مطالعه بیشتر

جزیره ارزیابی

درست است افق های جدیدی را دقیقا نمی دراز کردن نیاز به کسب پنج ستاره جزیره است. اما اگر شما به خدمات اقامت و صحبت می کنند به ایزابل او را در انجام یک جزیره ارزیابی که به شما می گوید فعلی خود را امتیاز. او همچنین به توصیه های کلی برای آنچه که شما باید انجام دهید برای افزایش امتیاز همراه با توصیفات از کسانی که برای بازدید از جزیره است.

این ارزیابی ها قطعا بهتر از هیچ چیز, اما آنها نمی باید تعداد دقیق یا جزئیات بنابراین می توان آن را دشوار برای ارزیابی چه برای انجام بعدی. ایزابل نیز به شما بگویم اگر هر چیزی وجود دارد که باعث شهر شما امتیاز به پایین مانند در اختیار داشتن بیش از حد بسیاری از درختان و یا قطعه از بستر پراکنده است.

خشن مورد نیاز

این حیوان عبور از جامعه است و در مجموع کشف الزامات عمومی برای گرفتن جزیره خود را به پنج ستاره است. آن را به عنوان دقیق به عنوان شما ممکن است ام, امیدوار, اما, درمان هر مورد نیاز به عنوان یک مینی هدف برای رسیدن به یک راه یقین به افزایش خود را در جزیره امتیاز.

شما متوجه برخی از اعداد مانند مقدار شمشیربازی مورد نیاز تخمین می زند بسته به عوامل دیگر. در این مورد اگر شما 50 قطعات نرده در خود جزیره و ایزابل می گوید: برای اضافه کردن و سپس رفتن نگه دارید تا زمانی که او نمی دیدگاهها برای شمشیربازی کنه.

شده اند وجود دارد گزارش می دهد که دکوراسیون/مبلمان آیتم های خود را ارزش های داخلی بر اساس اندازه فیزیکی. به عبارت دیگر شما می توانید رسیدن به هدف خود سریع تر اگر شما غیر روحانی کردن موارد بزرگتر و شما نمی خواهد نیاز به قرار دادن به عنوان بسیاری از. یک هیولا مجسمه ظاهرا با ارزش بالاتر از یک صندلی — اگر چقدر بیشتر نامشخص است.

در اینجا است که یک لیست از الزامات مورد نیاز شما نیاز به رسیدن به پنج ستاره:

 • 10 روستاییان حرکت به شهر شما (باید چند NPCs)
 • درباره اعتبارات دنباله برای دریافت K. K. کشویی برای شروع بازدید
 • هر دو جزیره مغازه: قادر خواهر و گوشه را به مخفیگاه (به روز رسانی)
 • 7 پل
 • 6 inclines
 • محل 50-60 تبادل نظر گردد مبلمان
 • محل 20-25 قطعه از مبلمان خریداری شده با گوشه مایل
 • محل 40-50 قطعه از مبلمان خریداری شده با زنگ
 • محل 50-200 قطعات نرده
 • 110 رشد درختان
 • 10 رشد بیشه بامبو
 • 250+ به طور کامل نمایاندن گل

مطمئن شوید که شما لازم نیست که بیش از درختان (220 از آنها) و مطمئن شوید که هیچ زباله/بستر در جزیره یا ایزابل به شما اجازه می دانم. این نیز مهم است که خود را به درختان و گل ها به طور کامل رشد جوانه تعداد دفعات مشاهده نیست. داشتن سست اقلام پراکنده در اطراف به ارمغان بیاورد و خود را در رتبه بنابراین سعی کنید به نگه داشتن همه چیز مرتب برای بهترین نتایج. اگر شما بازی بسیاری مانند ما, شما به احتمال زیاد نزدیک به رسیدن به این اهداف بدون تلاش واقعا.

پاداش برای گرفتن یک رتبه پنج ستاره

هنگامی که شما در نهایت رسیدن به یک رتبه پنج ستاره, شما احتمالا تعجب که چه پاداش است که برای همه کار سخت خود را. شما دریافت می کنید دو پاداش برای رسیدن به آن نقطه و شما باید به قاضی اگر آن را به ارزش آن است یا نه. به نظر می رسد بسیاری از بازیکنان امیدوار بودند ،

شما می خواهید به دست آوردن دسترسی به زنبق دره گل که شروع به رشد خود را در سراسر جزیره صخره به عنوان اوایل به عنوان روز بعد پس از رسیدن به پنج ستاره است. این تنها راه برای به دست آوردن آنها کار کمی متفاوت تر از بقیه گل در بازی. آنها نمی تکثیر مثل شما می خواهم انتظار. در عوض, شما باید صبر کنید برای آنها به طور تصادفی بلوم در حالی که شما نگه دارید تا خود پنج ستاره امتیاز. برخی گزارش ها نشان می دهد هر گل را می توانید تا یک هفته به شکوفه بنابراین شما باید صبور باشید.

آیتم های دیگر به شما پاداش با پس از رسیدن به پنج ستاره تبادل نظر و دستور العمل های طلایی آبیاری می تواند. طلایی آبیاری می تواند تنها موردی است که دسترسی شما را به طلایی گل رز و آن را اجازه می دهد تا شما را به آب تا 200 بار قبل از شکستن آن را بهترین در نوع خود است. متاسفانه, آن را هنوز هم می شکند بنابراین شما می خواهید برای ادامه به صنایع دستی به عنوان مورد نیاز است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de