چگونه به رفع پنچر اتومبیل خود را

اگر شما در حال مسلح با ابزار مناسب و دانش پنچر بیشتر از شکست جزئی از یک روز-باعث خرابی فاجعه است. ما گام به گام راهنمای به شما می آموزد که چگونه به رفع پنچر با استفاده از یک کیت تعمیر و چگونه به جای یکی با لوازم یدکی.

ابزار شما نیاز

که چرخ را در حال رفتن به می آیند خود را در آن است ؟ شما نیاز به — حداقل — یک جک و یک پس زدن دهنه اسب آچار. ما توصیه می کنیم با استفاده از یک جک هیدرولیکی برای ثبات هر چند شما ممکن است دسترسی به یک اگر شما می توانید یک سوراخ 5 مایل از وسط هیچ جا. جک می ایستد و یک آچار گشتاور می تواند زندگی شما را بسیار ساده تر. اگر ماشین شما نمی آید با یک تایر یدکی, شما نیاز به یک تعمیر کیت با تایر شمع یک پروب ابزار انبردست و یک کمپرسور هوا. متناوبا, شما می توانید با استفاده از یک پمپ باد مانند تعمیر-a-تخت شما می توانید به نزدیکترین فروشگاه تایر.

رفع تخت

46793471 - flat tire because the screw prick tire.
Naraporn Muangwong/123RF

به طور معمول یکی را رفع تخت با از بین بردن سوراخ تایر و جایگزینی آن با یک یدکی بنابراین شما می توانید درایو را به یک فروشگاه و دریافت مناسب جایگزینی.

اما بیایید می گویند سوراخ در تایر شما نیست و شما فاقد یک تایر یدکی. ارائه شده شما رو درست ابزار پچ کیت و می توانید با خیال راحت حذف یک تایر و تایر نیست به شدت آسیب دیده البته این قابل دوام است راه حل های کوتاه مدت. توجه داشته باشید که این در کوتاه مدت درمان, به عنوان وصله لاستیک به طور کلی تنها امن برای رانندگی در حدود 100 مایل یا سه روز هر کدام که می آید برای اولین بار. بسیار شبیه به استفاده از یک تایر یدکی این است که برای حل این موضوع یا نه. بهترین راه حل این است که ماشین خود را به یک فروشگاه حرفه ای برای دریافت آن جایگزین شده است.

مرحله 1: حذف چرخ پنچر

اولین, شما نیاز به موسیقی پاپ که پنچر. با استفاده از یک آچار شل آجیل پس زدن دهنه اسب, اما لازم نیست آنها را از پیچ و مهره کاملا رتبهدهی نشده است. پس از شل شدن مهره ها قرار داده جک زیر (یا به) مناسب سرقت نقطه و مطمئن شوید که برای انجام این کار در سطح زمین با خودرو در پارک و یا در دنده اگر این چوب-تغییر و ترمز دستی درگیر برای جلوگیری از نورد. سرقت خودرو در شیب می تواند بسیار خطرناک باشد. هنگامی که آن را jacked up شما می توانید حذف آجیل پس زدن دهنه اسب را خاموش و تایر.

مرحله 2: پیدا کردن نشت

هنگامی که شما حذف تایر, وقت آن است برای پیدا کردن نشت. اگر شما می توانید مشخصه شناسایی شی که سوراخ تایر — این می تواند یک ناخن یک قطعه از فلز یا چیز دیگری به طور کامل و به دقت آن را بیرون بکشد. یک جفت انبردست می آید در دستی در اینجا. اگر شما نمی دانید که در آن نشت است که از شما نیاز به پیدا کردن آن است. شما می توانید این کار را توسط باد تایر و احساس و یا گوش دادن در اطراف سطح تایر برای باز کردن و یا فرار از هوا.

استراتژی دیگر این است که باد تایر و اسپری آن را با آب و صابون. فرار هوا باعث خواهد شد که حباب ها به سرعت در حال شکل در نقطه ای از سوراخ.

مرحله 3: پلاگین سوراخ

هنگامی که شما پیدا کرده ام سوراخ فان, آن را به مطمئن شوید که پلاگین مناسب خواهد شد. معمولا یک ابزار برای انجام این کار ارائه شده است را با پچ کیت. بعد از آن زمان به پلاگین سوراخ. اعمال هر گونه لازم چسب از این کیت بر روی پلاگین و سپس قرار دادن آن را به سوراخ تا حدود 2 اینچ از مواد چسبیده از تایر. پس از آن اجازه دهید چسب خشک و قطع بیش از حد بیرون زده از پلاگین قبل از دور انداختن آن است.

گام 4: تست پلاگین

در حال حاضر از آن زمان برای تست پلاگین را مهر و موم. باد تایر و بررسی برای فرار از هوا با استفاده از یا احساس و یا گوش دادن به روش ذکر شده در بالا. دوباره, شما همچنین می توانید با استفاده از آب و صابون اگر شما نیاز به یک روش جایگزین.

گام 5: دوباره اماده کار کردن چرخ

Reattach تایر و آجیل پس زدن دهنه اسب اما تنها سفت شدن آنها به اندازه کافی به طوری تایر خواهد ماند ، نه تشدید آنها تمام راه را فقط رتبهدهی نشده است. پایین ماشین به زمین و حذف جک. هنگامی که ماشین با خیال راحت پایدار در هر چهار چرخ و نهایی کردن فرآیند سفت آجیل پس زدن دهنه اسب در یک الگوی ستاره و یا یک “X” الگوی اگر شما در حال برخورد با یک چهار مدل پیچ. مطمئن شوید که به دنبال گشتاور مورد نیاز در ماشین خود را دستی. این زمانی است که یک آچار گشتاور می تواند در مفید آمده است.

در حال حاضر اگر به درستی انجام می شود, شما باید قادر به دریافت خودرو خود را به یک فروشگاه برای خود تایر جایگزین شده است. این است یک راه حل دراز مدت و شما نیاز به تعویض تایر شما در هر 100 مایل یا سه روز.

جایگزین کردن یک تخت

مرحله 1: حذف چرخ پنچر

شما نیاز به حذف پنچر. قبل از بالا بردن خودرو با یک جک استفاده از یک آچار شل آجیل پس زدن دهنه اسب, اما آنها را حذف نمی کند فقط رتبهدهی نشده است. قرار دادن جک زیر (یا به) ماشین شما را سرقت نقطه, بلند کردن, ماشین, کردن زمین و حذف آجیل پس زدن دهنه اسب هنگامی که چرخ دیگر در تماس با آسفالت. این باید انجام شود در سطح زمین با خودرو در پارک (یا اگر آن را به یک چوب در چرخ دنده و ترمز اضطراری مشغول اند. به ما اعتماد; آن را بسیار امن تر در این راه.

مرحله 2: نصب زاپاس

قبل از تعویض پنچر را یک دقیقه برای اطمینان از چرخ شما قرار داده است که در وضعیت قابل قبول. آن را غیر معمول نیست برای اتومبیل های خود را, اصلی, 20 ساله یدکی هنوز در تنه و رانندگی بر روی آن خواهد شد به احتمال زیاد زمین شما را در تخت تایر خاک. اگر خوب است آن را نصب کنید و با قرار دادن آجیل پس زدن دهنه اسب در بازگشت اما نمی به طور کامل آنها را سفت نشده است. صبر کنید تا زمانی که شما کاهش جک و مطمئن ساخته شده که وزن پر از خودرو است در تایر.

با لوازم یدکی در محل, شما هم اکنون می توانید رانندگی خود را دوباره. مراقب باشید به عنوان یدکی لاستیک ساخته شده است رانده می شود برای بسیار طولانی و شما هرگز نباید بیش از 50 مایل در ساعت در هنگام رانندگی با موقت, شیرینی بی شیرینی, سبک یدکی. دریافت تایر جایگزین حرفه ای و در نظر گرفتن لاستیک های خود را چرخش در همان زمان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>