چگونه به رها کردن پین در نقشه های گوگل

پین راحت نقشه های گوگل از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در یک مکان. شما می توانید یک پین برای ذخیره یک آدرس و یا علامت یک محل اگر آن را ندارد یک آدرس و یا اگر آدرس نادرست است. پین خود را کمک خواهد کرد که شما را به این مکان دوباره و شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری آنها را با دوستان خود را به نشان می دهد یک ناهار در محل.

رها کردن یک پین در نقشه های گوگل بسیار آسان است. در اینجا است چگونه شما می توانید آن را بر روی تلفن همراه و رومیزی.

مطالعه بیشتر

رها کردن پین در نقشه های گوگل در موبایل

جدید ترین نسخه از نقشه های گوگل ساخته شده است آن را بسیار آسان تر برای رها کردن یک سنجاق از جعبه جستجو — در واقع آن قطره یک پین به صورت خودکار این که آیا شما آن را می خواهم یا نه. این فرض اگر شما به دنبال یک آدرس خاص شما می خواهید یک پین کاهش یافته است وجود دارد. بنابراین هنگامی که شما با استفاده از جعبه جستجو برای پیدا کردن یک آدرس در تعداد پین سپرده شده وجود دارد به طور خودکار. شما هنوز هم باید به ضربه بزنید و نگه دارید اگر شما با استفاده از نقشه و رابط کاربری به جای استفاده از جعبه جستجو برای پیدا کردن یک محل.

مرحله 1: باز کردن نقشه های گوگل برنامه بر روی آی فون خود را و یا تلفن آندروید.

مرحله 2: جستجو برای یک آدرس با استفاده از نوار جستجو در بالای صفحه و یا حرکت در اطراف نقشه تا شما در پیدا کردن محل که در آن شما می خواهید به رها کردن پین.

مرحله 3: را فشار داده و نگه دارید صفحه نمایش به رها کردن پین. لمس نور است همه که مورد نیاز است.

گام 4: شیر پین برای دریافت مسیرهای به آن محل و به اشتراک بگذارید و یا آنها را ذخیره کنید.

مرحله 5: حذف پین فقط آن را لمس و یا خرج کردن و یک جعبه در بالای صفحه خواندن کاهش یافته پین و یا مکان خاص به نظر می رسد با یک X در سمت راست. بهره برداری که X حذف پین.

رها کردن پین در نقشه های گوگل بر روی کامپیوتر

مرحله 1: حرکت به نقشه های گوگل وب سایت.

مرحله 2: جستجو برای یک آدرس با استفاده از نوار جستجو در بالای سمت چپ صفحه و یا حرکت در اطراف نقشه تا شما در پیدا کردن محل که در آن شما می خواهید به رها کردن پین. نوار جستجو به طور خودکار قطره پین در محل شما جستجو. شما لازم نیست که به انجام هر چیز دیگری.

مرحله 3: سمت چپ کلیک کنید نقطه شما می خواهید به رها کردن پین. شما ممکن است مجبور به زوم در و یا بر کمی به دو طرف محل شما می خواهید به رها کردن یک سنجاق اگر در حال حاضر وجود دارد یک نشانگر وجود دارد. کوچک خاکستری پین ظاهر خواهد شد و همچنین به عنوان یک جعبه اطلاعات در پایین صفحه نمایش.

مرحله 4: شما می توانید دکمه های ناوبری آیکون در جعبه اطلاعات برای دریافت مسیرهای به پین کاهش یافته است و یا با کلیک در هر نقطه دیگری در جعبه به ارمغان می آورد تا اطلاعات بیشتری در مورد محل شما انتخاب کرده اید.

مرحله 5: از اطلاعات اضافی در صفحه نمایش شما می توانید ذخیره کنید پین به خود را در مکان هایکه در آن شما به سرعت می توانید دسترسی به آنها را در آینده از منوی اصلی.

رها کردن پین های متعدد با ایجاد یک نقشه بر روی دسکتاپ

Google maps custom map

شما می توانید تنها رها کردن یک پین در یک زمان و ساده ترین راه برای پیگیری از پین های متعدد است که با صرفه جویی در آنها را به مکان های خود را, اما اگر شما می خواهید برای نشان دادن همه آنها را در همان صفحه نمایش ؟ ایجاد نقشه های خود را. ایجاد نقشه های خود را نه تنها می تواند به شما کمک کند تجسم پین های متعدد بیشتر به راحتی اما آنها همچنین می تواند به شما نشان می دهد جغرافیایی روابط بین مکان های مورد علاقه خود و پیوند آنها را با هم دید. در اینجا چگونه برای ایجاد خود را روی نقشه گوگل.

مرحله 1: حرکت به نقشه های گوگل وب سایت.

مرحله 2: در حالی که شما نمی نیاز به امضا می شود به رها کردن تک پین (مگر اینکه شما می خواهید به آنها را ذخیره کنید) شما نیاز به ثبت نام در ایجاد یک نقشه.

مرحله 3: در گوشه بالا سمت راست از روی صفحه نمایش خود را با کلیک بر روی آیکون منو.

مرحله 4: بر مکان خود را > نقشه ها > ایجاد نقشه.

مرحله 5: یک پنجره جدید باز می شود را با نقشه های سفارشی. آن را به یک عنوان و توضیحات با کلیک بر Untitled نقشه و پر کردن لازم جعبه. مطمئن شوید که به کلیک بر صرفه جویی در قبل از اقدام.

مرحله 6: شما هم اکنون می توانید با دقت اشاره کردن مکان یا کلیک کردن بر روی آیکون نشانگر در زیر نوار جستجو و قرار دادن آن به طور مستقیم بر روی نقشه و یا جستجو برای مکان های خاص. اضافه کردن اولین مکان به نقشه و ذخیره آن.

مرحله 7: با کلیک بر روی جهت اضافه کردن آیکون از آیکون نوار زیر را اول قسمت توضیحات و یا در بالای صفحه در کنار نشانگر اصلی به ارمغان می آورد تا یک زمینه و یک B زمینه در پایین سمت چپ صفحه نمایش. این باعث می شود آن را آسان به جستجو و محل مقصد جدید. ادامه برای اضافه کردن مقاصد جدید به نقشه از منوی سمت و آنها را به طور خودکار مرتبط با هم بر روی نقشه.

گام 8: اگر شما با استفاده از برنامه ریزی نقشه برای خودتان, شما انجام می شود. اگر شما می خواهید برای پیش نمایش و یا به اشتراک گذاری آن کلیک کنید مناسب آیکون در سمت چپ بالا.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر