چگونه به حذف شدن توییتهایی

همه چیز در اینترنت برای همیشه, اما این بدان معنا نیست که توییت شما نیاز به. وجود دارد تقریبا هیچ دلیلی برای نگه داشتن خود را توییت قدیمی, عمومی, بنابراین در ویدئو بالا, سهم من از چند راه برای تمیز کردن توییتر جدول زمانی خود را.

رسمی روش

توییتر اجازه می دهد تا شما را به حذف فرد توییتهایی طریق منوی کشویی تصویر زیر کلیک کنید. اما وجود دارد هیچ راهی رسمی برای حذف توییتهایی به صورت فلهکه بدان معنی است که شما باید به تکیه بر شخص ثالث راه حل.

تبلیغات

Illustration for article titled How to Delete Your Old Tweets

TweetDelete

شخص ثالث خدمات توصیه می کنم و خودم استفاده است TweetDelete. این سایت اجازه می دهد تا شما را به صورت فله حذف توییت قدیمی و دوست دارد از حساب توییتر خود را به صورت رایگان و با برخی از ویژگی های پیشرفته در دسترس برای یک بار 15 دلار خرید. من آن را راه اندازی برای بررسی جدول زمانی من هر چند روز و به طور خودکار حذف هر گونه توییتهایی بیش از 3 ماه.

تبلیغات

ادم تنومند و بدقواره

حریم خصوصی متمرکز بر برنامه های جامبو یک گزینه عالی در دستگاه های تلفن همراه. این برنامه ما توصیه می شود در گذشته به عنوان یک ابزار عالی برای به دست گرفتن کنترل حریم خصوصی شما و اطلاعات در مورد خدمات مانند Google و Facebook و توییتر. ادم تنومند و بدقواره حتی می توانید بایگانی توییتهایی آن را حذف به صورت محلی و یا به شخصی حساب Dropbox.

نگه داشتن در ذهن که همه شخص ثالث راه حل رنج می برند از محدودیت های اعمال شده توسط API توییتر: آنها فقط می توانید ببینید و پاک کردن گذشته خود را از 3200 توییتهایی. بنابراین اگر شما 10,000 توییتهایی به حذف شما باید برای اجرای این خدمات چندین بار به طور کامل پاکسازی جدول زمانی خود را. آن را به ارزش آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im