چگونه خود را برای ایجاد جامعه ق

اجتماعی, اخبار, سایت Reddit تبدیل به یکی از مکان های محبوب ترین در وب است. موفقیت آن است که در بخش بزرگی از آن به دلیل شلوغ کاربر محور جوامع شناخته شده به عنوان subreddits که اجازه می دهد تا تقریبا هر کاربر Reddit به ایجاد یک جامعه اطراف یک موضوع خاص و یا علاقه به. و این جوامع اجازه می دهد برای مکالمات بین کاربران در مورد احساسات خود و همچنین به عنوان سرگرم کننده به صورت تصادفی و اکتشافات در مورد جهان ،

این هم چیزی است که باعث می شود Reddit به طوری اعتیاد آور با آن به ظاهر بی پایان عرضه جدید subreddits به کاوش و شرکت در. اما نقش خود را در سایت ندارد به منفعل باقی می ماند: تبدیل شدن به یک مدیر از خود subreddit است راحت تر از شما فکر می کنم. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خود را ایجاد subreddit.

گام 1: ورود به سیستم و با کلیک بر روی ایجاد جامعه

Reddit create community screenshot
تصویر

برای ایجاد یک subreddit شما نیاز به یک حساب کاربری. اما نه فقط هر حساب را انجام خواهد داد. با توجه به ق را کمک به بخش مدها (subreddit مدیران) شما نیاز به یک ق حساب که وجود داشته است حداقل به مدت 30 روز و “حداقل مقدار مثبت ‘سرنوشت.'” (ق اعضای کسب “کارما” امتیاز زمانی که آنها پست محبوب لینک کلیک کنید و یا نظرات.) حداقل تعداد نقاط مورد نیاز اجازه داده می شود برای ایجاد یک subreddit مخفی نگه داشته است از مردم (برای جلوگیری از اسپم) اما با توجه به ق تعداد نیست “مانع بالا است.” حدود 50 باید انجام دهید, اگر چه ما نمی توانیم با اطمینان می گویند.

شما می توانید ایجاد یک ق حساب با کلیک بر روی آبی ثبت نام را فشار دهید در reddit.com. سپس هنگامی که حساب خود را حداقل 30 روز و شما احساس می کنید مانند شما متصلب تا مقدار زیادی از امتیاز خوب, شما می توانید سعی کنید برای ایجاد یک subreddit. برای انجام این کار: ورود به سیستم خود را ق حساب و پایین صفحه اول خود را تا زمانی که شما ایجاد جامعه دکمه در سمت راست از روی صفحه نمایش. اگر شما قادر به کلیک بر روی آن ، این بدان معناست که حساب خود را واجد شرایط برای ایجاد یک subreddit. اگر نه حساب خود را به صورت نیاز به صبر کمی طولانی تر و یا شما نیاز به کسب امتیاز خوب.

مرحله 2: آمده تا با یک نام منحصر به فرد برای خود را subreddit

Reddit search screenshot
تصویر

آینده خوبی subreddit نام در واقع می تواند بسیار دشوار است. آن را به یاد ماندنی و کوتاه (20 کاراکتر یا کمتر به طور دقیق). و با توجه به ق از دسامبر 2019 وجود دارد بیش از 130,000 فعال جوامع در ق که بدان معنی است که نام انتخاب شده خود را می تواند در حال حاضر گرفته شده است. اگر شما نیاز به آمده تا با یکی دیگر.

برای بررسی اگر شما subreddit نام ایده در دسترس است اینجا کلیک کنید برای جستجو در تمام subreddits. اگر هیچ دیگر subreddits با همین نام آمده است تا تحت نام شما جستجو شما می توانید در حرکت به مرحله 3.

مرحله 3: با پر کردن فرم و کلیک کنید ایجاد جامعه

Subreddit web form screenshot

هنگامی که شما برداشت کرده اید نام شما نیاز به در واقع ایجاد subreddit. آن را بسیار بیشتر از پر کردن تعدادی از رشته ها در یک فرم وب و تیک تاک چند جعبه. (و شکل خود را کارآمد بوده است بسیار کمی در چند سال گذشته پس از آن را حتی ساده تر برای پر کردن.) در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

نام: این است که نام خود را subreddit و آن یکی که نشان می دهد تا در URL خود را subreddit. بنابراین هیچ فشار مناسب است ؟ به یاد داشته باشید: آن را به 20 کاراکتر یا کمتر است. مهمتر از هر نام دیگری که شما تایپ در جعبه متن است که هر آنچه که نام خود را subreddit گیر کرده است با برای همیشه لطفا برای. شما نمی خواهد بود قادر به آن را تغییر دهید و یا حتی اجازه داده می شود برای رفع این سرمایه از آن به بعد تا مطمئن شوید که راه آن به نظر می رسد در این جعبه است راه شما می خواهید آن را به نگاه برای همیشه لطفا برای.

موضوعات: در این قسمت انتخاب موضوعاتی که جامعه خود را پوشش خواهد داد. شما همچنین می توانید اضافه کردن یک موضوع اصلی برای خود subreddit با کلیک بر روی اضافه کردن یک موضوع اصلی منوی کشویی.

توضیحات: با استفاده از این بخش برای نوشتن شرح خود را subreddit برای کمک به توضیح هدف خود را به اعضای جدید.

جامعه نوع: را انتخاب کنید از سه گزینه های خود را به مجموعه subreddit حریم خصوصی سطح: عمومی, محدودو خصوصی. عمومی به معنی خود را subreddit اجازه می دهد تا هر کسی که برای ارسال نظر یا اظهار نظر در آن است. محدود به این معنی است که در حالی که خود را subreddit است که قابل مشاهده توسط هر کسی تنها مورد تایید کاربران مجاز به ارسال پست در آن است. و در نهایت خصوصی subreddits جوامع است که در آن محتوا است که فقط قابل مشاهده توسط تایید کاربران و پست ها را فقط می توان فرستاده شده توسط تایید کاربران است.

Adult content: در این قسمت شما می توانید انتخاب کنید به جای محدودیت سنی خود را subreddit توسط مارک آن را به عنوان خوانده شده (برای کار امن نیست). این به این معنی است که تنها کاربران Reddit 18 سال یا مسن تر می توانید دسترسی خود را subreddit. اگر شما می خواهید این محدودیت سنی برای خود subreddit به سادگی تیک جعبه بعدی به عبارت NSFW 18+ سال, جامعه.

هنگامی که شما انجام می شود تنظیم ترجیحات خود را در این صفحه و خود را subreddit نام دقیقا راه شما آن را می خواهم با کلیک بر روی ایجاد جامعه دکمه در پایین فرم وب به ارائه آن است.

گام 4: تبلیغ جدید subreddit

Screenshot of New Reddits subreddit
تصویر

هنگامی که شما ایجاد کرده اید را subreddit آن زمان به اجازه دیگر redditors می دانم که در آن وجود دارد. یک راه این است که به ارائه یک لینک به شما subreddit به /r/newreddits جامعه (جدید Reddits). راه دیگر این است که برای ارسال لینک در دیگر subreddits مربوط به خود را subreddit موضوع. شانس هستند که کاربران مربوط subreddits ممکن است علاقه مند در آنچه شما subreddit را ارائه کرده است.

همچنین شایان ذکر است که اگر شما در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن لینک سایت شما در subreddit در دیگر subreddits شما نیاز به مطمئن شوید که خود را ارتقاء پست دنبال قوانین داده شده subreddit. برای مثال /r/newreddits تنها اجازه می دهد تا یک اطلاعیه از پست های جدید subreddit. پس از همین حالا خود را اعلام جدید subreddit بارها و بارها. در غیر این صورت شما می توانید ممنوع است. احترام و پیروی از قوانین.

فراموش نکنید که خود را Modmail

Subreddit Modmail screenshot
تصویر

در حال حاضر که شما ایجاد کرده اید یک subreddit نقش شما در ق اتحادش را تغییر نیز هست. در حال حاضر شما یک مدیر (همچنین شناخته شده به عنوان یک mod). در حوزه خود subreddit به عنوان یک مدیر وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید مانند: حذف آیتم قفل تاپیک به طوری که آنها را متوقف نظرات و یا حتی علامت چیزی به عنوان خوانده شده.

شما همچنین می خواهید دسترسی به یک ویژگی شناخته شده به عنوان Modmail. Modmail مثل این است که یک پیام در صندوق انجمن که در آن شما می توانید ارسال و دریافت پیام از دیگر مدها و یا زمینه درخواست از کاربران دیگر. شما می توانید دسترسی Modmail یا کلیک کردن بر روی آیکون سپر واقع در گوشه بالا سمت راست از reddit.com و یا از طریق این آدرس: mod.reddit.com.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر