چگونه برای تبدیل PDF به JPG

شما دریافت یک فایل و می خواهید آن را به اشتراک بگذارید اما فقط یک مشکل وجود دارد: آن را به یک PDF و شما واقعا نیاز به یک فایل JPG. خوشبختانه وجود دارد چند گزینه مختلف برای تبدیل PDF به JPG است که این فرایند را آسان تر از همیشه.

این که آیا شما ترجیح می دهم به استفاده از یک وب سایت یا یک برنامه ما لیست بهترین گزینه های تبدیل برای کاربران مک و کامپیوتر.

با استفاده از یک تبدیل سایت

بهترین بخشی از با استفاده از یک ابزار آنلاین است که می توان آن را با استفاده از هر کامپیوتر و یا دستگاه تلفن همراه در هر نقطه در جهان (و آن را نمی خواهد تا فضا بر روی کامپیوتر خود). تنها این است که آنها تمایل به کمی محدود در مقدار اطلاعات شما می تواند تبدیل در یک زمان است که باعث می شود آنها را دشوار است به استفاده از برای بزرگتر فایل های PDF. آن را فوق العاده ساده است.

وجود دارد تمام انواع تبدیل های مختلف وب سایت ها در اینترنت, اما ما مانند Zamzar را قابل اعتماد ابزار تبدیل است که دارای یک رابط تمیز و جلوگیری از تبلیغات آزار دهنده است.

مرحله 1: برو به Zamzar تبدیل سایت

حرکت به Zamzar پی دی اف به JPG تبدیل ابزار در مرورگر وب خود و پیروی از دستورالعمل های روی صفحه نمایش. Zamzar شامل شرح تمام فرمت های فایل های در مورد شما نیست مطمئن باشید اگر JPG است آنچه شما نیاز دارید و یا اگر شما ترجیح می دهم با فرمت های مختلف.

مرحله 2: انتخاب خود را PDF

Zamzar select link option screenshot
تصویر

شما می توانید با کشیدن و رها کردن فایل ها برای آپلود سریع آنها را به سایت مبدل. وجود دارد همچنین دو تن دیگر از راه های آسان برای آپلود فایل های خود را. شما می توانید انتخاب کنید سبز اضافه کردن فایل های… دکمه. این باز خواهد شد یک پنجره جستجوی فایل به طوری که شما می توانید خود را انتخاب کنید و فایل را از کامپیوتر شما. دوم, شما می توانید انتخاب کنید را انتخاب کنید لینک گزینه زیر اضافه کردن فایل های… دکمه. این شما را به یک صفحه دیگر که در آن شما می توانید فایل خود را با وارد کردن یک URL.

مرحله 3: انتخاب فرمت خروجی

در مرحله دوم شما می توانید انتخاب کنید چه فرمت شما می خواهید فایل را تبدیل به. به سادگی را انتخاب کنید از منوی کشویی زیر دوم سبز علامت و به دنبال گزینه ای است که می گوید: jpg تحت فرمت های تصویری. به آن را آسان تر شما لینک ما شامل بالا به طور خودکار مجموعه با فرمت JPG, اما اگر شما شروع به در Zamzar صفحه شما خواهد شد نیاز به تکمیل این مرحله بیش از حد.

گام 4: انتخاب کنید که چگونه شما می خواهید برای دانلود

نهایی Zamzar دکمه تبدیل در حال حاضر. اما قبل از اینکه شما را انتخاب کنید این زیر نگاهی به ایمیل زمانی انجام می شود ؟ گزینه است. اگر شما ترجیح می دهند برای دریافت خود را به JPG از طریق ایمیل و سپس بررسی این جعبه که پاپ تا یک فرم ارسال ایمیل درست زیر. پر کردن این و پس از آن را انتخاب کنید و تبدیل در حال حاضر برای شروع.

گام 5: پایان تبدیل!

وقتی که شما آماده را به پایان برساند با کلیک بر روی تبدیل در حال حاضر را فشار دهید برای شروع فرایند تبدیل. آن را چند ثانیه به چند دقیقه برای تبدیل فایل خود را (Zamzar وعده سریع تر تبدیل اگر شما ایجاد یک حساب کاربری با آنها, اما این کاملا غیر ضروری را برای اکثر پروژه ها). زمانی که همه چیز انجام شده است را انتخاب کنید دانلود برای دانلود فایل های محلی خود را ، را انتخاب کنید و تبدیل فایل های بیشتر به ادامه دیگر فایلهای Pdf. Zamzar را نگه دارید فایل های خود را برای 24 ساعت پس از آن که آنها در حال ایمن دفع.

Zamzar می توانید تقریبا هر چیزی به Pdf, بنابراین اگر شما می خواهید برای تبدیل فایل های خود را به فرمت های دیگر که پروژه شما ممکن است نیاز شما می توانید. فقط انتخاب کنید انتخاب شما از منوی کشویی ما ذکر شده در مرحله 3.

ویندوز جایگزین: هر PDF به JPG

Any PDF to JPG app screenshot Windows 10
تصویر

اگر شما می خواهم به جای اختصاص داده شده برنامه دسکتاپ برای تبدیل فایلهای Pdf به JPG, فایل, نگاه هیچ بیشتر از هر PDF به JPG. این برنامه رایگان و آسان برای استفاده است. فقط دانلود این برنامه از فروشگاه مایکروسافت.

هنگامی که آن را دانلود و نصب و باز کردن برنامه و انتخاب Load PDF را فشار دهید در گوشه بالا سمت چپ برای باز کردن فایل PDF شما می خواهید برای تبدیل. انتخاب کنید و سپس ذخیره تصویر را فشار دهید در گوشه پایین سمت راست برای شروع فرایند تبدیل. در صفحه بعدی خود را انتخاب پوشه خروجی و صفحه خود را از محدوده را انتخاب کنید و سپس از منوی کشویی زیر کلمات فرمت خروجی را انتخاب کنید JPG از لیست موجود فرمت های فایل. انتخاب کنید و سپس ادامه دهید.

پس از تبدیل کامل است, بعد از آن شما را با ارائه گزینه های خود را به نمایش JPG ذخیره شده در محل. برای انجام این کار انتخاب کنید و باز کردن پوشه.

MacOS جایگزین: PDF پیش نمایش

از تمام سیستم عامل های MacOS ارائه می دهد ساده ترین و مستقیم ترین گزینه برای تبدیل فایلهای Pdf بومی. شما لازم نیست برای دانلود هر گونه ابزار اضافی برای دریافت کار انجام می شود. در اینجا چه باید بکنید.

مرحله 1: باز کردن پیش نمایش

MacOS Open Preview App

در اکثر موارد فایلهای Pdf به طور خودکار باز در پیش نمایش مگر اینکه یکی دیگر از برنامه می کند بنابراین به طور پیش فرض. شما ممکن است نیاز به پیدا کردن فایل PDF و راست-کلیک کنید برای باز کردن در پیش نمایش در صورت لزوم. شما همچنین می توانید با کلیک بر روی آیکون پرتاب در حوض به کردهاید و راه اندازی پیش نمایش به صورت دستی.

مرحله 2: صادرات خود را به PDF

MacOS Preview Export Tool

اگر شما تصمیم به باز پیش نمایش دستی شما اول درخواست می شود برای پیدا کردن فایل شما می خواهید برای دیدن. در تمام موارد پس از پی دی اف به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را کلیک کنید فایل های واقع در نوار منو دنبال صادرات در منوی کشویی.

مرحله 3: تغییر فرمت فایل و مطلب

MacOS Export to JPG

با کلیک بر روی فلش آبی رنگ در کنار فرمت را انتخاب کنید یک نوع صادرات — JPG در این مورد. شما همچنین می توانید حرکت کشویی در کنار کیفیت برای تنظیم خروجی از حداقل به بهترین. با کلیک بر روی فیلد متنی بعدی به وضوح به تصویر کوچکتر یا بزرگتر. در نهایت تغییر نام فایل و محل ذخیره و در صورت نیاز.

برای تکمیل صادرات با کلیک بر روی Save را فشار دهید.

MacOS Preview Enable Thumbnails

اگر شما فقط می خواهید برای ذخیره بخشی از PDF کلیک کنید مشاهده در نوار منو و مطمئن شوید که عکسها روشن است. این اجازه می دهد تا شما را به انتخاب صفحات خاص از طریق تصویر بند انگشتی نوار کناری.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>