نحوه اتصال کامپیوتر به تلویزیون

شما فکر می کنم که اتصال کامپیوتر به تلویزیون است و نه ساده است: شما فقط گرفتن یک کابل HDMI و افسار این دو با هم درسته ؟ اما اگر یک کامپیوتر را ندارد پورت HDMI? این راهنما نشان می دهد که چگونه برای اتصال کامپیوتر خود را به یک تلویزیون سه عمده کامپیوتر سیستم عامل — ویندوز 10, MacOS و سیستم عامل Chrome — با تعدادی از سیمی و بی سیم روش.

ویندوز 10

HDMI

roku streaming stick+ review hdmi
کالیب دنیسون/Digital Trends

همه مدرن دسکتاپ نمایش و تلویزیون دارای پورت HDMI. در بسیاری از موارد وجود دارد بیش از یک در یک پانل در پشت و یا کنار. اکثر کامپیوترهای رومیزی و تعدادی از لپ تاپ ها نیز ارائه این ارتباط گزینه ساخت آن را یکی از ساده ترین راه برای اتصال کامپیوتر به تلویزیون — به خصوص با توجه به این دسته هر دو صوتی و تصویری تنها با یک کابل.

دو کوچکتر نوع از این رابط کاربری هنوز هم مورد استفاده قرار امروز Mini HDMI و Micro HDMI.

How to setup dual monitors in Windows 10
کوین Parrish/Digital Trends

به افسار دو دستگاه اتصال یک مرد به مرد کابل HDMI به یک پورت در تلویزیون و انتهای دیگر به یک پورت در کامپیوتر. ویندوز 10 خواهد شد و سپس تشخیص تلویزیون به عنوان یک صفحه نمایش خارجی است که می تواند تایید و با کلیک راست روی دسکتاپ و انتخاب تنظیمات صفحه نمایش در منوی پاپ آپ.

Windows 10 Right Click Display Settings

به نمایش ویندوز 10 دسکتاپ بر روی تلویزیون فقط گرفتن از راه دور و چرخه را از طریق اتصالات تا کامپیوتر رومیزی به نظر می رسد.

اگر از این دیدگاه به نظر می رسد ضعیف زیر را انجام دهید:

مرحله 1: با کلیک راست روی دسکتاپ و انتخاب گزینه تنظیمات صفحه نمایش در منوی پاپ آپ.

مرحله 2: انتخاب تلویزیون در نمودار. اولیه صفحه نمایش باید به عنوان خوانده شده به عنوان “یکی” و تلویزیون به عنوان “دو” — یا چیزی بالاتر اگر بیش از دو صفحه نمایش متصل هستند.

Windows 10 Change TV Resolution

در اینجا خروجی رزولوشن صفحه نمایش, گرایش و پوسته پوسته شدن می تواند تغییر کند. در صورت نیاز تغییر نرخ تجدید بیش از حد. در اینجا نحوه:

مرحله 1: در حالی که هنوز هم بر روی پنل صفحه نمایش با تلویزیون انتخاب شده در پایین حرکت و کلیک بر روی نمایش تنظیمات پیشرفته.

مرحله 2: در پنجره زیر کلیک کنید نمایش آداپتور خواص برای نمایش # — تغییر نماد به تلویزیون تعداد تعیین شده.

Windows 10 Change TV Refresh Rate

مرحله 3: با کلیک بر روی فهرست تمام حالت های دکمه در یک پنجره پاپ آپ.

گام 4: انتخاب یک نرخ تجدید و با کلیک بر روی OK را فشار دهید.

DisplayPort

لایحه رابرتسون/Digital Trends

اکثر رایانه های شخصی رومیزی اختصاصی با کارت گرافیک با حداقل یک رابط DisplayPort اگر آن را کمتر رایج بر روی لپ تاپ. بعضی از آنها تغییر mini-DisplayPort آداپتور. متاسفانه تلویزیون به طور معمول ندارد, کانکتور DisplayPort — آنها عمدتا متعلق به مانیتور کامپیوتر.

در این مورد یک DisplayPort به HDMI مرد به مرد کابل مورد نیاز است و یا شما نیاز به یک آداپتور با یک DisplayPort نر پایان و یک پورت HDMI female پایان. در هر دو مورد کامپیوتر متصل به تلویزیون فقط به عنوان آن را با یک اتصال HDMI.

ویندوز 10 باید تشخیص تلویزیون به عنوان یک صفحه نمایش خارجی و ارائه آن به عنوان یک تمدید و یا تکرار نمایش بر اساس تنظیمات خود را.

USB-C

hp spectre folio
جرمی کاپلان/Digital Trends

رایانه های شخصی مدرن بدون HDMI یا DisplayPort اتصال اغلب یک گزینه جایگزین در قالب USB-C. نگه داشتن در ذهن که همه USB-C پورت پشتیبانی از خروجی ویدئو — آن را فقط یک رابط است که نمی وعده هر گونه فن آوری های دیگر خارج USB 3.2 اتصال. بررسی PC مشخصات قبل از فرض آن USB-C پشتیبانی از پورت HDMI و DisplayPort output.

WEme USB 3.1 Type C (USB-C & Thunderbolt 3 Port Compatible) to HDMI Adapter Converter
WEme

در این مورد یک مرد به مرد کابل USB-C در یک پایان و HDMI در انتهای دیگر مورد نیاز است. USB-C آداپتور با USB-C نر پایان و یک HDMI female پایان نیز کار خواهد کرد.

به عنوان یک استاندارد HDMI اتصال به ویندوز 10 باید تشخیص تلویزیون به عنوان یک صفحه نمایش خارجی.

USB-A

Origin EON17 SLX Review usb ports
Origin PC

این بندر بود واقعا هرگز به معنای فشار تصویری. بر خلاف DisplayPort و HDMI آن نیاز به شخص ثالث DisplayLink رانندگان است. این روش کار می کند بهترین در آبی پورت USB (USB 3.0, USB 3.1) نشان داده شده در بالا با توجه به سرعت آن است. اما DisplayLink مشخصات سیستم مورد نیاز و همچنین لیست قدیمی تر USB 2.0 غیر آبی اتصالات که کندتر هستند.

Mokai Start USB 3 HDMI Adapter
Mokai شروع

این روش نیاز به یک آداپتور یا حوض با یک پورت HDMI مانند یک نشان داده شده در بالا توسط Mokai شروع. بیشتر به طور خودکار نصب DisplayLink رانندگان زمانی که آنها متصل به کامپیوتر USB-پورت. اما این درایور قدیمی ممکن است نیاز به کاربران برای دانلود و نصب آخرین به طور مستقیم از DisplayLink.

با آداپتور و یا حوض متصل و درایور های نصب شده ویندوز 10 باید کشف تلویزیون. نگه داشتن در ذهن است که خروجی ویدئو عملکرد ممکن است متفاوت باشد چرا که کامپیوتر بستگی به نرم افزار شخص ثالث.

VGA و DVI

لئو واتسون/Digital Trends

کوتاه به صورت تصویری آداپتور گرافیک VGA به نظر می رسد برای اولین بار در سال 1987 و تنها پشتیبانی از آنالوگ سیگنال های ویدئویی. آن را به دور از همه کاره, اما از آن است که قابل استفاده در برخی از موارد است. استفاده از مرد به مرد کابل VGA در یک پایان و HDMI دیگر و یا استفاده از یک آداپتور با VGA نر پایان و یک HDMI female پایان. Mini-VGA کوچکتر است variant.

Dell Alienware X51 Gaming Desktop review HDMI
لئو واتسون/Digital Trends

دیجیتال و رابط بصری یا DVI است تا در گام بعدی است و همچنین هنوز هم در استفاده از تو رفتگی در دیوار در برخی از موارد. وجود هفت نوع از این رابط کاربری از جمله DVI-I Single Link DVI-I Dual Link DVI-A, DVI-D Single Link DVI-D Dual Link DVI مینی و میکرو-دیویآی. این باعث می شود خرید آداپتور مناسب دشوار است بنابراین بررسی کامپیوتر شما مشخصات برای تعیین صحیح کابل یا آداپتور قبل از خرید.

Miracast

مطمئن شوید که تلویزیون سازگار روشن و مجموعه ای برای دریافت به کامپیوتر پخش کنید. برای مثال در یک تلویزیون ال سی صاحبان اولین بار باید دستگاه اتصال برنامه را انتخاب کنید و به PC گزینه به دنبال به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش و Miracast.

این روش کاملا کار خواهد کرد اگر هر دو دستگاه در یک اتصال سیمی.

مرحله 1: با کلیک بر روی اطلاع رسانی آیکون در کنار ساعت سیستم. این راه اندازی این مرکز اقدام.

مرحله 2: با کلیک بر گسترش در پایین اگر تنها چهار کاشی قابل مشاهده هستند.

مرحله 3: با کلیک بر روی پروژه کاشی.

Windows 10 Project Miracast

گام 4: انتخاب اتصال به یک Wireless Display ذکر شده در رول کردن منو که به نظر می رسد در سمت راست.

گام 5: انتخاب سازگار تلویزیون در این فهرست است.

مرحله 6: به دنبال دستورالعمل در تلویزیون ،

گام 7: به پایان, پخش, بر قطع واقع در یک نوار ابزار نشان داده شده در بالا از کامپیوتر صفحه نمایش اولیه.

Windows 10 Miracast Disconnect

توجه داشته باشید که این نوار ابزار دارای یک آیکون چرخ دنده. روی آن کلیک کنید برای پیدا کردن سه بهینه سازی: بازی و تماشای فیلم. سابق آن باعث کاهش زمان تاخیر برای بهینه فریم. تماشای ویدئوها در حالت افزایش زمان تاخیر برای کاهش بافر در حالی که این کار در حالت ساکن بین این دو است.

برای تغییر پخش حالت زیر را انجام دهید:

مرحله 1: با کلیک راست روی دسکتاپ و انتخاب گزینه تنظیمات صفحه نمایش در منوی پاپ آپ.

مرحله 2: تنظیمات برنامه به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. انتخاب تلویزیون در نمودار.

مرحله 3: در پایین حرکت برای صفحه نمایش های مختلف و با کلیک بر روی فلش پایین برای گسترش انتخاب است.

Windows 10 Extend DEsktop to TV
#

گام 4: انتخاب حالت: گسترش دسکتاپ, تکراری, دسکتاپ, صفحه نمایش تنها در تلویزیون و یا قطع.

قطعنامه پوسته پوسته شدن و غیره را می توان تغییر داد مانند هر نوع دیگر صفحه نمایش.

MacOS

USB-C

MacBook USB-C port
اپل

تمام مکینتاش مدرن اعم از مک بوک ایر به Mac Pro تکیه بر USB-C برای اتصال دستگاه های خارجی, آیا آن را در یک محیطی یک درایو خارجی و یا یک صفحه نمایش. همه آنها با حمایت صاعقه 3 امیدوار کننده به 40Gbps مسئولیت رسیدگی به تمام این داده ها در یک بار.

این روش نیاز به یک آداپتور یا کابل به جسمی اتصال مک به تلویزیون. اما آنچه که کاربران خرید بستگی به واقعی USB-C پورت.

کمی درخت نماد چاپ بعدی به پورت به معنی آن پشتیبانی نمی کند صاعقه 3 اما آن دسته DisplayPort خروجی ویدئو. رعد و برق نماد به معنای صاعقه 3 گنجانده شده است. متاسفانه این نمادها نیست همیشه به نظر می رسد بر روی شاسی پس از بررسی مشخصات.

هنگامی که مک متصل به تلویزیون, MacOS باید شناسایی آن به عنوان یک صفحه نمایش خارجی. برای تغییر حالت خروجی زیر را انجام دهید:

مرحله 1: با کلیک بر روی تنظیمات سیستم آیکون در حوض. متناوبا با کلیک بر روی اپل لوگو در گوشه بالا سمت چپ را انتخاب کنید و تنظیمات سیستم از منوی کشویی.

مرحله 2: انتخاب نمایش در تنظیمات سیستم پنجره.

MacOS Access Display Settings

مرحله 3: با کلیک بر روی ترتیبات tab.

مرحله 4: به آینه اولیه نمایش کلیک کنید و در کادر بعدی به آینه صفحه نمایش. در غیر این صورت MacOS به صورت پیش فرض به حالت گسترده.

MacOS Mirror Displays Option

توجه داشته باشید: کشیدن سفید نوار منو آیکون اصلی نمایش تصویر بند انگشتی به صفحه تلویزیون به دومی اولیه خود را نمایش می دهد.

Mini DisplayPort

Mini DisplayPort Connector
کوین Parrish/Digital Trends

این بندر پیدا شده است در مکینتاش. به عنوان بالا نشان داده شده است این گرد و جعبه به شکل رابط (برای ذخیره اندک زاویه در سمت چپ و پایین و گوشه سمت راست). برخی صرفا ارائه خروجی DisplayPort در حالی که دیگران نیز شامل, مسن, صاعقه و رعد 2 اتصال.

همانطور که با USB-C به چاپ رعد و برق نماد رعد فن آوری است. کسانی که بدون صاعقه یک مربع آیکون با یک خط کوچک در هر طرف.

این روش نیاز به یک Mini Display Port to HDMI مرد به مرد کابل یا آداپتور با یک Mini DisplayPort نر پایان و یک HDMI female پایان. هنگامی که متصل به تلویزیون, MacOS را شناسایی آن به عنوان یک صفحه نمایش خارجی.

اگر در شک اپل فراهم می کند یک لیست از پورت های که در دسترس هستند در تمام مکینتاش گذشته و حال است.

تلویزیون اپل

این سیب به روش معکوس و یا گسترش MacOS به تلویزیون بیش از یک اتصال بی سیم. این نیاز به یک تلویزیون اپل دستگاه در حال حاضر متصل به تلویزیون با پورت HDMI و امضا شده به یک حساب کاربری اپل. این تنها راه حل برای کسانی که لازم نیست یک تلویزیون که بومی پشتیبانی از پخش 2.

برای شروع و فعال کردن پخش در تلویزیون اپل دستگاه. در اینجا نحوه:

Apple TV Settings App

مرحله 1: انتخاب رنگ خاکستری و نقره ای دنده کاشی بر روی صفحه نمایش. این باز می شود تنظیمات برنامه.

مرحله 2: انتخاب و پخش و HomeKit در زیر صفحه نمایش است.

Apple TV Enable AirPlay

مرحله 3: انتخاب پخش به روشن کردن آن اگر آن را در حال حاضر نیست. سریع می پرسد برای یک محلی محل سکونت و یک نام برای شناسایی و آن را بر روی دیگر دستگاه های اپل.

گام 4: انتخاب اجازه می دهد تا دسترسی به پیکربندی محدودیت های مانند ایجاد یک رمز عبور و غیرفعال کردن نزدیکی کردن-شبکه پخش دسترسی داشته باشید.

Apple TV AirPlay Allow Access

در حال حاضر مک می توانید اتصال.

مرحله 1: مطمئن شوید که مک و تلویزیون متصل به همان شبکه های بی سیم.

مرحله 2: بر روی مک با کلیک بر روی آیکون در کنار Wi-Fi آیکون بر روی نوار منو. آن را شبیه به یک صفحه نمایش با یک پیکان در پایین به عنوان زیر نشان داده شده است.

مرحله 3: انتخاب هدف اپل دستگاه تلویزیون در منوی کشویی.

MacOS AirPlay to Apple TV

مرحله 4: با کلیک بر روی آیکون AirPlay دوباره به سوئیچ بین دو حالت: آینه اولیه صفحه نمایش و یا با استفاده از تلویزیون به عنوان یک دسکتاپ فرمت.

MacOS AirPlay Apple TV change Mode

مرحله 5: به قطع کلیک کنید پخش آرم را انتخاب کنید و دوباره توقف پخش در منوی کشویی.

پخش 2 تلویزیون

این رویکرد دیگر به صورت بی سیم mirroring یا گسترش MacOS به تلویزیون. این تلویزیون را پخش 2 ساخته شده راست در حذف نیاز به خرید اپل گران جعبه تنظیم بالا. در زمان نوشتن آنها تنها تولید شده توسط ال جی و سامسونگ و سونی و Vizio.

این روش در اصل همان اگر چه روشن نیست در پخش 2 متفاوت است در هر تلویزیون. مثلا در سامسونگ تلویزیون نگاهی به تنظیمات > عمومی > Apple AirPlay تنظیمات مسیر. هنگامی که آن را آماده تلویزیون به نظر می رسد باید در مک را پخش کنید.

سیستم عامل کروم

مانند ویندوز 10 و MacOS مختلف سیمی گزینه های در دسترس هستند به لحاظ جسمی اتصال یک Chromebook به تلویزیون. های اخیر مدل های HDMI و USB-C اتصال در حالی که واحدهای دیگر ممکن است ارائه مسن VGA و Mini DisplayPort اتصالات — حتی میکرو HDMI در برخی موارد.

برای HDMI, یک مرد به مرد کابل یا آداپتور به اندازه کافی باید. برای USB-C و سایر اتصالات با استفاده از یک کابل HDMI اتصال نر در یک پایان و یا یک آداپتور با HDMI female پورت بر یک پایان.

هنگامی که هر دو به هم متصل سیستم عامل کروم دسکتاپ باید گسترش بیش به تلویزیون متصل. در اینجا نحوه تغییر تنظیمات به آینه دسکتاپ به جای:

مرحله 1: با کلیک بر روی ساعت سیستم واقع در گوشه پایین سمت راست.

مرحله 2: با کلیک بر روی آیکون چرخ دنده در منوی پاپ آپ. این باز می شود سیستم عامل کروم تنظیمات.

مرحله 3: انتخاب دستگاه های ذکر شده در سمت چپ.

گام 4: انتخاب نمایش های ذکر شده در سمت راست.

Chrome OS Rearrange Displays

در اینجا تمام گزینه ها برای هر یک از صفحه نمایش. مطمئن شوید که به انتخاب مناسب برگه قبل از تغییرات:

  • تنظیم مجدد صفحه نمایش با کشیدن آیکون خود را.
  • بررسی جعبه بعدی را به آینه ساخته شده است در صفحه نمایش به اکو دسکتاپ به تلویزیون.
  • تغییر مقیاس بر روی صفحه نمایش اقلام است.
  • تغییر وضوح از متن و تصویر (رزولوشن).
  • تغییر جهت گیری.
  • تنظیم دسکتاپ مرزهای روی صفحه نمایش در حال حاضر.
Chrome OS Configure Displays

Chromecast

کروم سیستم عامل بومی پشتیبانی از Chromecast گوگل جایگزین ارزان تر به تلویزیون اپل. این راهنما فرض Chromecast در حال حاضر نصب شده اختصاص داده شده با یک نام و وارد حساب کاربری گوگل است.

به خاطر داشته باشید که این روش فقط آینه و دسکتاپ آن را گسترش دهید کامپیوتر به یک تلویزیون است.

مرحله 1: با کلیک بر روی ساعت سیستم واقع در گوشه پایین سمت راست.

مرحله 2: کلیک کنید بازیگران دکمه واقع در منوی پاپ آپ.

Chrome OS Select Cast

مرحله 3: انتخاب دستگاه Chromecast که به نظر می رسد در منوی زیر.

گام 4: انتخاب دسکتاپ تصویر بند انگشتی در زیر پنجره پاپ آپ و کلیک بر روی به اشتراک گذاری دکمه.

Chrome OS Chromecast Share Entire Screen

برای توقف استفراغ کردن, زیر را انجام دهید:

مرحله 1: با کلیک بر روی ساعت سیستم واقع در گوشه پایین سمت راست.

مرحله 2: بر توقف واقع در بالای منوی پاپ آپ.

Chrome OS Chromecast Stop Casting

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de