هیچ چیز مانند یک افزایش بزرگ از باکتری ها در قهوه صبح خود را, راست? اگر شما نمی مراقبت از خود را مورد علاقه Keurig, قهوه ساز است که ممکن است دقیقا آنچه شما در حال گرفتن در هر فنجان. نگران نباشید ، شما بعد از خواندن این راهنمای شما قادر خواهید بود برای تمیز کردن خود را Keurig از بالا به پایین به طوری که شما بعد قهوه را تازه ترین و بهترین مزه نشده است.

keurig

مرحله 1: شستشو و پاک کردن مخزن و سایر قطعات قابل حمل

شروع شده توسط unplugging خود را Keurig; شما نمی خواهید به آسیب الکترونیک و یا خطر برق. سپس حذف تمام انفصال قطعات از جمله مخزن آب لیوان ایستاده/سینی چکه و K-جام حذفی دارنده داخل قهوه ساز. حمل آنها را بیش از همه به آشپزخانه سینک و آنها را شستشوی کامل با آب و صابون فقط به عنوان اگر آنها غذاهای عادی. آنها را به کنار برای خشک کردن در حالی که شما کار بر روی اجزای دیگر.

این نیز زمان زیادی را به یک لیف یا حوله کاغذی مرطوب و به کل Keurig خوب پاک کردن. قهوه ساز به ویژه در شلوغ تنظیمات مانند دفاتر می تواند به جمع آوری مقدار زیادی از گرد و غبار در طول زمان است. شما نمی خواهید هر یک از آن گرد و غبار مخلوط را با آب تازه یا قهوه در زمانی که شما به پایان رسید در اینجا پس از آن یک ایده خوب را به سطح یک تمیز کردن به طور کلی.

مرحله 2: پاک کردن تمام شکاف

Keurig Parts
کوچک تمیز کردن قلم مو (یک مسواک به خوبی کار می کند در اینجا) و یک سنجاق یا گیره کاغذ. از آن زمان به خود Keurig باقی مانده قطعات دقیق تر برای تمیز کردن. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد غیر ضروری مرحله بسیار مهم است برای اطمینان از خلوص خود را به آب و با کیفیت از قهوه شما را از دستگاه خود را. در طول زمان, شن و دوده می تواند ساخت تا در شکاف خود Keurig باعث کفش های چوبی و موثر در طعم و مزه. خلاص شدن از شر این ریزه برای بهبود دوام و عملکرد.

شروع با تمیز کردن تمام اطراف K-جام حذفی دارنده مسکن. مختلف Keurig, مدل های کمی متفاوت قرار دادن روش اما اصول یکسان هستند. استفاده از قلم مو برای تمیز کردن اطراف غلاف نگهدارنده و عمیق گوشه در این بخش از Keurig. شن و از دست قهوه تمایل به جمع آوری در اینجا. یک چراغ قوه و یا خوب سقفی روشنایی مفید است. نزدیکی یک کاسه آب یا پارچه مرطوب کمک می کند اما سعی کنید برای جلوگیری از استفاده از آب صابون برای این مرحله — که در صابون ممکن است دشوار برای به دست آوردن و شما نمی خواهید آن را بدسم قهوه خود را.

هنگامی که به پایان رسید با مراحل بالا دریافت pin خود را/paperclip و بررسی آن دندانه دار قطعات که میبینم به K-فنجان. وجود دارد باید در یک سوراخ کوچک در هر یک از “دندان” برای آب گرم/قهوه به تصویب از طریق. بهم زدن pin خود را از طریق این سوراخ و تکان دادن آن را در اطراف برای نرم کردن هر گونه سفت-در آوار و کمک به حذف هر گونه انسداد. اگر خود را Keurig شده است به آرامی در حال اجرا این می تواند به دلیل مسدود در یکی از این چاله ها. نیز وجود دارد اختصاص داده شده Keurig سوزن تمیز کردن ابزار در دسترس است.

مرحله 3: اجرا از طریق با سرکه

Keurig Cleaning

بسیاری از Keurig اجزای داخل قهوه ساز خوبی از خود برسد. خوشبختانه وجود دارد یک راه ساده تر برای انجام یک داخلی تمیز کردن و از بین بردن کل دستگاه: آشپزخانه مشترک سرکه اسیدی است به اندازه کافی برای حذف مقیاس ایجاد می کند اما بی ضرر به بقیه Keurig. نگاهی به مخزن آب را پر کنید و آن را با یک راه حل از نیمی سرکه سفید و نصف آب تازه است. قفل آن را به Keurig پایه قرار دادن تمام قطعات در محل و دریافت یک لیوان دستی. از آن زمان به برخی از سرکه گرم.

اجرای Keurig در حالت عادی تنظیمات و نگه داشتن پر کردن لیوان با سرکه مخلوط تا زمانی که آن را به طور کامل از بین رفته اند. این است برای رفتن به گند کمی (شما ممکن است بخواهید برای باز کردن یک پنجره برای تهویه) اما به ما گفت که آن را مضر به خود Keurig و آن را کمک خواهد کرد که حذف این مقیاس. این امکان وجود دارد که یک مسدود خواهد فرم در طول این فرایند رسوب. اگر آن را ندارد, باز کردن بالا و استفاده از pin خود را دوباره به فشار با نوک انگشت سوراخ کنید و ببینید اگر شما می توانید بیرون راندن هر گونه ذرات که ممکن است تبدیل به دام افتاده است.

برای تمیز کردن کامل آن را یک ایده خوب برای اجرای کامل مخازن از نیمی سرکه نصف آب است. اگر خود را Keurig است که هنوز هم در شکل خوب و یا شما لازم نیست که زمان زیادی از یک واحد کامل مخزن می تواند کار فقط خوب است.

توجه داشته باشید: Keurig می کند فروش یک رسوب راه حل خود را اگر شما واقعا می خواهید یک نام تجاری محصول برای کار با. سرکه سفید این است که ارزان تر و آسان تر برای پیدا کردن. همچنین Keurig راه حل با استفاده از اسید سیتریک به عنوان مواد تشکیل دهنده فعال آن و وجود دارد برخی از شکایات که بو و طعم معطل گذشته خود را خوش آمدید. نیز وجود دارد یک تعداد دیگر Keurig, تمیز کردن محصولات در بازار مانند “تمیز کردن فنجان” و “شستشو غلاف.” ما توصیه نمی هر یک از آنها به دلیل سرکه می تواند این کار انجام می شود بسیار ارزان.

گام 4: شستشو کردن سرکه با آب

keurig_mini_feat

شما نمی خواهید که سرکه به ماندن در Keurig پس از پر کردن مخزن به بالا و با آب تازه و اجرا را از طریق یک ظرف کامل دوباره به خیط و پیت کردن آن همه است. مطمئن شوید که عبور از آن بوی تست هنگامی که آن را انجام داده است. بدون بو و بدون مشکل است. به محض این که به پایان رسید خود را Keurig عملکرد باید بهبود یافته و مقیاس مشکلات باید به معنای واقعی کلمه از بین می رود.

این یک ایده خوب برای تکرار این نوع از تمیز کردن بر اساس مداوم به خصوص اگر شما Keurig می بیند مقدار زیادی از عمل است. با توجه به منبع آب, Keurig, توصیه رسوب دستگاه خود را حداقل یک بار در هر سه تا شش ماه. به یاد داشته باشید که آب سخت تر است به احتمال زیاد به علت مشکلات از آب نرم. اگر شما در مقیاس مسائل شما ممکن است می خواهم به دور ماندن از شیر آب و استفاده از آب فیلتر شده یا آب بطری به جای.

نکته: به جای خود فیلتر کارتریج

برخی از Keurig مدل با فیلتر آب است که بخشی از آب مخزن. اگر خود را Keurig یکی از این فیلترها پس از آن شما خواهد شد نیاز به گاهی جایگزین کارتریج در مورد هر 60 تانک یا بیشتر. این فیلتر می تواند به بهبود طعم و مزه, اما آنها همچنین می تواند کمک به کفش های چوبی و دیگر مشکلات کمتر احتمال دارد.

شما می توانید حتی بیشتر از یک تفاوت با تعویض به بطری و یا به طور کامل فیلتر آب به جای پر کردن مخزن با آب شیر (نیز ایده خوبی است اگر واحد خود را بدون فیلتر). این ممکن است یک گزینه گران تر است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو